Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 63: Wesołych Świąt
Piątek, 06 Kwiecień 2012 13:35, Wpisany przez Rafał Predko
Witajcie w świątecznym wydaniu Strefy Gracza, w której jak zwykle czeka nas moc wrażeń i wspaniałej zabawy, czego gwarancję stanowić będą prezentowane dziś gry komputerowe. Każda z nich, choć daleka swą konwencją od wielkanocnych tradycji, i staropolskich obyczajów sprawi, że w trakcie najbliższych kilku dni, zapomnicie o troskach i zmartwieniach życia codziennego, przenosząc się w świat emocjonujących walk, wspaniałych przygód oraz niezbadanych dotąd krain. Oczywiście Wielkanoc to czas rodzinnych spotkań, odpoczynku oraz szeroko pojętego świętowania. Każdy z nas uczci ten czas po swojemu a dla graczy, z pewnością będzie to świetna okazja, by do późnych godzin nocnych, oddawać się przyjemnościom związanym z komputerowa rozrywką. Zapraszamy więc do zapoznania się z tym co przygotowaliśmy specjalnie w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, które niech dla wszystkich odwiedzających nas użytkowników, obfitują w spokój, zdrowie oraz jak największą radość wywołaną możliwością obcowania z bliskimi. Pielęgnując tradycje życzymy też smacznego jajka oraz mokrego Dyngusa, przypominając jednocześnie o sześciu ponadprzeciętnych grach, które znajdziecie poniżej...


DDtank DDTank to darmowa gra uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej, nawiązująca swoimi zasadami do kultowej serii Worms. Rozgrywka w której będziemy uczestniczyć, to zarówno walki pomiędzy graczami, jak i starcia prowadzone z komputerowym przeciwnikiem. Walka podzielona jest na tury a do naszej dyspozycji oddano tu wiele rodzajów broni, zarówno standardowych, jak i niekonwencjonalnych (np. pomidory czy papier toaletowy). Używając złota, możemy dokupować rożnego rodzaju bonusy usprawniające naszą postać w walce. Rozgrywka prezentuje się wyśmienicie, potrafi dostarczyć wiele radości a całość przedstawiona została za pomocą kolorowej, dopracowanej grafiki.


Pobierz: DDTank


Pirate GalaxyPirate Galaxy to rozbudowana strzelanka kosmiczna, z elementami RPG, uruchamiana z pozycji przeglądarki internetowej. Wcielając się w postać pilota futurystycznego statku który przemierzając międzyplanetarną przestrzeń, walczył będzie z napotkanymi przeciwnikami. Z zniszczenie wrogich jednostek, otrzymujemy punkty doświadczenia oraz różnego rodzaju surowce, pozwalające niwelować uszkodzenia pojazdu. Co ciekawe istnieje również możliwość współpracy z innymi graczami, dzięki czemu pokonanie co potężniejszych przeciwników, może być o wiele łatwiejsze, niż w pojedynkę. Program oferuje spore pokłady grywalności oraz oraz ciekawą, dopracowana grafikę.


Pobierz: Pirate Galaxy


koyotlKoyotl to darmowa gra z gatunku MMORPG, która uruchamiana jest z pozycji przeglądarki internetowej. Wcielamy się tu w postać śmiałka, który nie bacząc na nic wyrusza w niebezpieczną przygodę po to, by uratować krainę, przed rządami złego osobnika o imieniu Koyotl. Tworząc postać, wybieramy klasę postaci, decydując się na jedną z dostępnych ras zwierząt. Warto nadmienić, ze cała historia będzie rozgrywać się w świecie zwierząt. Do naszej dyspozycji oddano więc niedźwiedzia, jaszczurkę czy nawet kruka. Oprócz wyboru jednego z nich mamy też możliwość dookreślenia jego wyglądu. Rozgrywka to klasyczna zabawa w stylu MMORPG i polega ona na wykonywaniu określonych zadań, pokonywaniu przeciwników a także zdobywaniu kolejnych poziomów doświadczenia. W miarę awansu na kolejne levele zyskujemy nowe umiejętności.


Pobierz: KoyotlSmeetSmeet to darmowa gra przeglądarkowa, przypominająca nieco The Sims, w której naszym zadaniem będzie funkcjonować w wirtualnym świecie. Tworząc swoją postać, przystąpimy do zabawy podczas której, przyjdzie nam wykonywać różnego rodzaju codzienne czynności, które dostarcza na m cennych punktów, które przeznaczamy na zakup różnego rodzaju asortymentu czy tez gadżetów używanych przez nasza postać. Wszystkie te czynności skonstruowane są na zasadzie mini gier. Kolejną istotną rzeczą, jest wchodzenie w interakcje z innymi graczami. Co ciekawe im więcej punktów zdobędziemy tym więcej możliwości, odsłoni przed nami sama gra. Rozgrywka potrafi dostarczyć wielu emocji a tym co cieszy najbardziej jest otwarty świat gry w którym możemy robić co nam się żywnie podoba oczywiście nie wykraczając po za granice wyznaczone przez twórców.


Pobierz:
Smeet


Golden AgeGolden Age to darmowa browserówka, reprezentująca gatunek gier strategicznych w której istotna kwestie odgrywają również elementy RPG. Wraz z fabułą, przeniesiemy się do czasów średniowiecza, gdzie przyjdzie nam wziąć udział w bataliach z udziałem licznych wojsk tamtego okresu. Naszym zadaniem będzie również budowa oraz modernizacja miast, troska o surowce oraz całe zaplecze gospodarcze naszego państwa. Ponadto przygotowano dla nas również bardzo atrakcyjną możliwość, wykonywania rozmaitych zadań, polegających na przemarzaniu podziemnych labiryntów i bezpośredniej walce z napotkanymi przeciwnikami. Do dyspozycji jest tu masa zróżnicowanych jednostek bojowcy, nad którymi przejmiemy kontrolę. Golden Age to świetne połączenie gry strategicznej i RPG i z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom obu tych gatunków.


Pobierz: Golden Age


RunescapeRuneScape to rozbudowana gra z gatunku MMORPG, uruchamiana z pozycji przeglądarki internetowej. Na czas przygody przeniesiemy się do krainy fantasy, gdzie, wędrując poprzez kolejne lokacje, koniecznym będzie toczenie walk z atakującymi nas przeciwnikami. Zanim jednak przystąpimy do właściwej rozgrywki, koniecznym będzie stworzenie postaci, która będzie reprezentować nas w świecie gry. Twórcy umożliwili nam tu wybór wielu szczegółów, pozwalających dostosować bohatera do swoich widzimisię. Podczas gry wykonujemy zlecone zadania, zdobywamy punkty doświadczenia a także rozwijamy różnego rodzaju umiejętności. Wszystkich, którzy zdecydują się na zabawę w RuneScape, czeka wiele wyzwań, dynamiczne walki oraz możliwość współdziałania z innymi graczami, a wszystko to przyozdobione miłą dla oka oprawą graficzną.


Pobierz: RuneScapeZobacz również: