Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 62: Wiosna...
Piątek, 23 Marzec 2012 16:35, Wpisany przez Rafał Predko
Wiosna, to czas kiedy po przerwie, spowodowanej zimowym snem budzi się nowe życie. Nadejście tej pory roku, to świetna okazja by obserwując zachodzące w przyrodzie zmiany, cieszyć się jej dobrodziejstwami. Cóż bowiem może być piękniejszego, niż pierwsze promienie słońca, które smagają nas swoim ciepłem? Jakiż widok zastąpi pojawiającą się nieśmiało zieleń, osnuwającą całość ziemskiej połaci? Czy jest coś co może się z tym równać? Oczywiście są to pytania retoryczne, a odpowiedzi na każde z nich powinniśmy poszukać wewnątrz siebie samych, nie zapominając przy tym jednak o innych, niezwykle ważnych sprawach. Dlatego również i my pomimo, że bez reszty omamieni pięknem wiosennej pogody, nie zamierzamy rezygnować z możliwości obcowania z naszymi użytkownikami. Bez względu na to co dzieje się za oknem, nie rezygnujemy z raz obranej drogi i jak co piatek zamierzamy zaprezentować Wam sześć najfajniejszych gier, które tego tygodnia pojawiły się w zasięgu naszego zainteresowania. Dzisiejsze zestawienie, to jak zwykle jedynie fragment - mały wycinek wszystkich atrakcji, których uświadczycie, przeszukując zawartość portalu Instalki.pl, do czego z resztą serdecznie zachęcamy. Na koniec, mając na uwadze tak "wspaniałe okoliczności przyrody" życzymy miłego weekendu i jak zwykle zapraszamy do gry...


Fragoria Fragoria to darmowa gra z gatunku MMORPG, która uruchamiana jest za pomocą przeglądarki internetowej. Rozpoczynając zabawę, przeniesiemy się do baśniowej krainy, gdzie czeka na nas wiele wyzwań. Staniemy bowiem do walki z niezliczoną ilością niebezpiecznych przeciwników, próbujących przeszkodzić nam w wykonywaniu kolejnych zadań. Zabijając kolejnych oponentów zdobywamy punkty doświadczenia i awansując na kolejne poziomy, zwiększamy swoje umiejętności. Po osiągnięciu 9 poziomu mamy możliwość wyboru klasy naszego śmiałka, określając czy będzie on wojownikiem czy też magiem. Podczas przygody znajdziemy również wiele przedmiotów wspomagających nas w walce. Fragoria to gra, która oferuje wspaniałą fabułę, starannie wykonaną grafikę oraz wiele godzin dobrej zabawy.


Pobierz: Fragoria


dungeon KingDungeon King to gra z gatunku Action RPG, zwanego również jako Hack n Slash, obsługiwana prze przeglądarki internetowe. Przenosząc się do mrocznej krainy, stawimy czoła licznym przeciwnikom, napotkanym podczas infiltracji prastarych lochów. Pokonani wrogowie, pozostawiają po sobie złote monety, które możemy zbierać napełniając kabzę. Nieuśmiercanie wrogich istot zapewnia nam ponadto punkty doświadczenia a dzięki nim awansujemy na kolejne poziomy. Co jakiś czas zostaniemy też przeniesieni do specjalnego ekranu, gdzie możliwym będzie rozdzielenie punktów na określone statystyki a także zakup nowych przedmiotów czy te poznanie umiejętności specjalnych Rozgrywka przeznaczona jest wyłącznie dla pojedynczego gracza nie uświadczmy tu również możliwości wyboru postaci, jedyną dostępną w grze klasę, stanowi barbarzyńca. Grafika wykonana jest starannie a sama rozrywka potrafi dostarczyć nieco radości.


Pobierz: Dungeon King


taknDTank'D to znakomita, świetnie wykonana, darmowa strzelanka, okraszona sporą ilością akcji. Gracz sterując czołgiem przemierzał będzie kolejne plansze, eliminując napotkanych po drodze wrogów. Przeciwnicy oczywiście stanowić będą śmiertelne zagrożenie bowiem, ich aktywność polegać będzie na chęci zamienienia naszego pojazdu bojowego w stertę złomu. Niejednokrotnie wyzwaniem będzie również pokonanie różnego typu przeszkód terenowych, czego powodem są odcinki stworzone na wzór platformówek. Przemierzając trasę i niszcząc napotkanych oponentów, nie jednokrotnie pojawi się okazja podniesienia różnego rodzaju bonusów wspomagających nas w zabawie. Grafika prezentuje się znakomicie, podobnie z resztą jak oprawa dźwiękowa.


Pobierz: Tank'D


true legendTrue Legend to darmowa gra z gatunku bijatyk, w której spotkamy wojowników znanych z cyklu Street Fighter oraz King of Fighters. Zasady zabawy pozostają niezmienione w stosunku do tych, które znamy z wyżej wymienionych tytułów. Jak zwykle więc wybierając jedną z dostępnych postaci, będziemy walczyć z kolejnymi przeciwnikami. Do dyspozycji oddano nam 12 fighterów, są nimi: Ryu, Ken, Chun Li, Guile, Dhalism, Blanka – reprezentujący cykl Street Fighter oraz Terry Bogard, Iori, Kula, Ash Crimson, Joe, Benimaru z Kings of Fighters. Każda z postaci dysponuje typowym dla siebie wachlarzem ciosów tak podstawowych jak i specjalnych. Grafika, użyta w grze wykonana została starannie, oferując poziom znany z pierwowzorów.


Pobierz: True Legend


KultanKultan: The World Beyond to rozbudowana, i świetnie wykonana gra przegladarkowa, za pośrednictwem której przeżyjemy wiele niezapomnianych przygód podczas morskich eskapad. Wcielając siew kapitana statku wyruszymy ku przygodzie, podczas której stoczymy wiele emocjonujących bitew, zajmiemy się poszukiwaniem skarbów oraz uczynimy wszystko co możliwe by rozbudować własną flotę. Podczas zabawy mamy możliwość przyłączyć się do jednej z trzech obecnych w grze frakcji i wykonując zlecane zadania, przyczynić się do wzrostu jej potęgi. Zanim jednak rozpoczniemy rozgrywkę wybieramy klasę swojej postaci i trzeba przyznać że w tej kwestii mamy naprawdę spore ple do popisu. Sprawdźcie z resztą sami. Kultan: The World Beyond cechuje się wspaniałą grafiką, która sprawia że trudno wierzyć, iż mamy przed oczyma grę na przeglądarki.


Pobierz: Kultan: The World Beyond


BiteJackerBiteJacker to wciągająca strzelanka, z zombiakami w tle, uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Gracz wcielajac siew postać uzbrojoneho osobnika, będzie miał za zadanie przetrwać ataki wygłodniałych, żywych trupów, które nie wiedzieć czemu opanowały miasto. Podczas zabawy liczą się dwie kwestie, po pierwsze unieszkodliwić jak największa liczbę zombie, po drugie nie dać się pożreć. Z zabijanych stworzeń wypadają pieniądze, które oczywiście zbieramy. Co jakiś czas natkniemy się również na martwe ciała oraz skrzynki, po przeszukaniu których może się okazać, że zawierają one ciekawą zawartość. Zdobyte pieni8ądze możemy przeznaczyć na zakup różnego rodzaju ulepszeń. Grafika choć stylizowana na oldschoolową w żaden sposób nie psuje klimatu zabawy, dodając jej nawet swoistego animuszu.


Pobierz: BiteJacker


Zobacz również: