Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 61: Gry przeglądarkowe
Piątek, 16 Marzec 2012 12:22, Wpisany przez Rafał Predko
Witając wszystkich graczy, przypominamy o nadejściu kolejnego weekendu, którego atrakcje jak zwykle zostaną spotęgowane tym co postanowiliśmy zaprezentować w dzisiejszym wydaniu. Nie ukrywamy, że oto właśnie Strefa gracza, zwiększając zakres swojego zasięgu, objęła granicami również te tereny internetowej przestrzeni, gdzie swojego spokojnego żywota dopełniały gry, określane mianem przeglądarkowych. Od teraz każdy z Was, za pośrednictwem portalu Instalki.pl, może w łatwy i bezproblemowy sposób przejść do odpowiedniego działu, w którym gromadzone są takie właśnie produkcje. W wielu przypadkach, sposób wykonania oraz emocje, których potrafią dostarczyć, wspomniane tu "Browserówki" nie ustępują w niczym klasycznym grom. Co więcej mogą one poszczycić się jedną zasadniczą zaletą, otóż by móc cieszyć się zawartymi w nich atrakcjami, nie trzeba pobierać żadnych plików a co za tym idzie, nie istnieje też potrzeba by instalować je w systemie naszego komputera. Jedyne co należy zrobić, to wybrać któryś z tytułów a następnie klikając na przycisk "Pobierz" przejść do strony z określoną grą. Tam po założeniu darmowego konta, możemy cieszyć się zabawą. Do działu z grami przeglądarkowymi prowadzi ten link. Poniżej zaś prezentujemy najatrakcyjniejsze naszym zadaniem produkcje nie tylko z tytułowej kategorii. Życząc udanego weekendu, zapraszamy do gry...


aion Aion Online to z gatunku MMO, rozpowszechniana na zasadzie licencji Free to Play. Wraz z fabułą przenosimy się do krainy fantasy o nawie Ateria, zamieszkałą przez dwie potężne, rywalizujące ze sobą frakcje. Jedna z nich to Asmodianie, zamieszkujący tereny pokryte lodem, drugim zaś są Elyosanie, żyjący w części krainy, na którą padają promienie słońca. Gracz opowiadając się po jednej ze stronę weźmie udział w bezpardonowej rywalizacji. Wybierając postać możemy również określić jej klasę, wybierając jedna z czterech dostępnych: wojownik, zwiadowca, kapłan oraz mag. Każda z nich po osiągnięciu określonego poziomu doświadczenia mam możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych specjalizacji, zwiększając tym samym paletę możliwych do opanowania umiejętności. Zabawa oferuje schematy znane z wielu innych MMORPG. Będziemy więc wykonywać rozliczne questy, gromadzić oręż, zabijać różnorakie potwory oraz walczyć z innymi graczami. Zdobyte punkty doświadczenia pozwolą awansować na kolejne poziomy co umożliwi poznanie nowych umiejętności.


Pobierz: Aion Online


darkensang onlineDrakensang Online to przeglądarkowa gra z gatunku Action RPG, określanego jako Hack'n Slash, w którą zagramy bez konieczności instalowania. Fabuła przenosi nas do świata w klimatach fantasy, znanego z cyklu produkcji o tym samym tytule, stworzonych z myślą o trybie Single Player. Zabawa przebiega podobnie do klasycznych gier MMORPG, w których wykonujemy zlecone zadania, następnie wracamy do miasta po odbiór nagrody. Podczas przygody będziemy zmuszeni walczyć z przeciwnikami, zdobywając tym samym punkty doświadczenia i awansując na kolejne poziomy, co w efekcie umożliwi nam naukę nowych umiejętności. Oczywiście pokonywanie przeciwników niesie za sobą również możliwość podnoszenia pozostawionych przez nich przedmiotów (broń, mikstury, odzież). Tworząc własną postać, mamy możliwość wyboru płci oraz klasy naszego bohatera, co w dużej mierze wpłynie na przebieg rozgrywki.


Pobierz: Drakensang Online


Red CrucibleRed Crucible to gra z gatunku MMOFPS, do zabawy którą wystarczy nam przeglądarka internetowa. Gracze biorący udział w rozgrywce, wcielają się tu w uzbrojonych żołnierzy rywalizujących pomiędzy sobą podczas dynamicznych starć. Za udział w walkach zdobywamy wirtualne pieniądza, które możemy przeznaczyć na zakup co raz lepszego uzbrojenia. Red Crucible oferuje możliwość uczestniczenia w jednym z pięciu odmiennych trybów rozgrywki co czynimy dołączając do istniejącej już gry bądź też zakładając własną. Wtedy też możemy wybrać mapę na której umiejscowione zostaną starcia. Co więcej istnieje również możliwość, sterowana pojazdami wojskowymi.


Pobierz: Red Crucible


Twrra militarisTerra Militaris to gra z gatunku MMORTS, która do działania, zamiast instalacji potrzebuje jedynie przeglądarki stron internetowych. Akcja przenosi nas do czasów starożytnych, gdzie o dominację walczą ze sobą cztery nacje - Chińczycy, Rzymianie, Persowie, Egipcjanie. Wybór jednej ze stron określać będzie sposób naszej taktyki, bowiem każdy z narodów, cechuje się odmiennością w kwestii jednostek, budynków oraz przypisanych im cech. Potyczki odbywają się w czasie rzeczywistym, co wymusza na graczu ciągłe zaangażowanie w wydarzenia obserwowane na ekranie monitora.


Pobierz: Terra Militaris


battlestar galactica_onlineBattlestar Galactica Online to gra z gatunku MMO uruchamiana z pozycji przeglądarki internetowej, która swoją fabułą nawiązuje do cieszącego się wielką sympatią widzów serialu pd tym samym tytułem. Gracz wciela się tu w postać pilota kosmicznego statku, podróżującego poprzez galaktyczną przestrzeń. W udziale przypadnie nam wykonywanie określonych zadań, co bezpośrednio przekłada się na nasz rozwój. Z czasem możemy dokonywać zakupów co raz lepszych części do naszego pojazdu a nawet nowych statków. Przygodę rozpoczynamy jako przedstawiciel jednej z walczących tu ras – Ludzie i Cykloni a rozgrywka oferuje wiele emocji podczas widowiskowych starć w kosmosie. Battlestar Galactica Online cechuje sięprzepiekną oprwą graficzną, która sprawia żę nie łatwo jeu uwierzyć że jest to gra przeznaczona dla przeglądarek.


Pobierz: Battlestar Galactica Online


dungeon empiresDungeon Empires to przeglądarkowa gra strategiczna wzbogacona elementami RPG, przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Każdy z graczy, biorących udział w zabawie, ma tutaj do zrealizowania dwa wytyczone cele. Pierwszym z nich jest budowa jak najtrudniejszego do przebycia lochu, drugim zaś próba przedarcia się przez podziemia stworzone przez innych graczy. Do naszej dyspozycji jako konstruktorowi, oddano liczne urządzenia oraz pułapki pozwalające skutecznie ostudzić zapał niechcianych gości. Podczas prób eksploracji terenów wykreowanych przez oponenta, zdobywamy przeróżne skarby oraz punkty doświadczenia. Na uwagę zasługuje bardzo ładnie wykonana grafika oraz duża grywalność produktu.


Pobierz: Dungeon Empires

Zobacz również: