Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 59: Otwarte beta testy
Piątek, 02 Marzec 2012 16:48, Wpisany przez Rafał Predko
Najnowsze wydanie Strefy Gracza czas rozpocząć. Po całotygodniowych zmaganiach z rzeczywistością, nastał czas odpoczynku. Właśnie teraz nadarza się kolejna okazja by ciesząc się weekendową swobodą, poświęcić trochę czasu grom komputerowym. Nic więc dziwnego, że jak co tydzień także i dziś, zaproponujemy Wam sześć niepowtarzalnych tytułów spośród których z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Tym co sprawia, że niniejsze wydanie Strefy Gracza, różni się od wszystkich, które pojawiły się dotychczas jest fakt, iż wśród zamieszczonych tu darmowych produkcji znajdują się dwie, fantastycznie wykonane, pierwszoosobowe strzeanki, przeznaczone do rozgrywek sieciowych (MMOFPS), które w tym momencie właśnie, znajdują się w fazie otwartych beta testów. Pojawiła się zatem niepowtarzalna okazja, by przyłączając się do rozgrywki, wziąć udział w szeroko zakrojonym przedsięwzięciu, mogącym znacząco wpłynąć na końcowy kształt tychże produktów. Obie gry, pomimo że wciąż nieukończone, oferują naprawdę wiele, wystarczy z resztą zerknąć na materiał wideo, prezentujący przebieg rozgrywki, a jeśli to za mało - pobrać, zainstalować, uruchomić i bez reszty oddać się zabawie. Oczywiście oprócz tych gier, znajdziecie również 4 inne, które na pewno nie pozwolą się nudzić. Zapraszamy...


Tribes: Ascend to pierwszoosobowa strzelanka, przeznaczona do rozgrywek sieciowych będąca kontynuatorką słynnej serii. Na czas zabawy przeniesiemy się do odległej przyszłości, gdzie trwa krwawy konflikt pomiędzy dwoma zwaśnionymi plemionami. Zabawa polega tu na rywalizacji pomiędzy grupami graczy, którzy toczą zacięte boje na świetnie zaprojektowanych i wykonanych mapach. Do naszej dyspozycji oddano wiele futurystycznych broni, które skutecznie wspierają nas podczas batalii. Oprócz tego twórcy oddali nam ciekawą perspektywę używania rozmaitych pojazdów oraz plecaka odrzutowego. Tribes: Ascend oferuje nam kilka zróżnicowanych klas postaci, różniących się wyposażeniem a tym samem sposobem walki. Gra cechuje się wspaniałą grafiką oraz świetnie zrealizowaną oprawą dźwiękową. Gra znajduje się w fazie otwartych beta testów.


Pobierz: Tribes: Ascend


Blacklight Retribution to prześwietnie wykonana, darmowa, pierwszoosobowa strzelanka (FPS), przeznaczona do potyczek wieloosobowych. Za pośrednictwem tego tytułu przeniesiemy się w czasy przyszłości, gzie na genialnie zaprojektowanych, futurystycznych mapach, toczą się zacięte boje pomiędzy uzbrojonymi w broń palną wojownikami. Twórcy oprócz świetnej oprawy audiowizualnej oraz emocjonującej rozgrywki, przygotowali dla nas wiele ciekawych broni, z których korzystamy w trakcie zabawy. Patrząc na rozmiar pliku instalacyjnego a także na jakość całości, aż trudno jest uwierzyć, że jest to gra zaliczająca się do produktów freeware.Pobierz: Blacklight Retribution


Microsoft Flight to darmowa gra stanowiąca symulator maszyn latających, stworzona przez projektantów z firmy Microsoft. Powyższy produkt to bezpośredni spadkobierca serii Microsoft Flight Simulator, stanowiącej nie lada gratkę dla miłośników lotnictwa. W porównaniu z pierwowzorem, gra została zmodyfikowana w taki sposób y również mniej doświadczeni a nawet początkujący w tym temacie gracze, mogli z powodzeniem cieszyć się zabawą. Inną zmianą jest znaczne zawężenie terenów nad którymi będziemy latać. Dotychczas do dyspozycji była możliwość podróży pomiędzy punktami umiejscowionymi na całym świecie, Microsoft Flight oferuje wyłącznie terytorium Hawajów. Na szczęście znacznej poprawie uległa topografia terenów. Na uznanie zasługuje również system odpowiedzialny za zmienność warunków atmosferycznych. Microsoft Flight umożliwi także zabawę w trybie multiplayer, oferując zabawę maksymalnie 16 graczom jednocześnie.


Pobierz: Microsoft Flight


Stronghold Kingdoms to gra strategiczna spod znaku MMO, nawiązująca do sławetnej serii, której poprzednie trzy części zyskały spory rozgłos wśród graczy. Podobnie jak tam przenosimy się w czasy średniowiecza a naszym głównym celem jest wybudowanie potężnej fortecy a także całego królestwa. W grze istotne są zarówno umiejętności podejmowania szybkich i skutecznych decyzji, jak i przemyślana strategia oparta na dokładnym analizowaniu sytuacji. Pierwsza postawa potrzebna będzie podczas toczenia bitew, które odbywają się w trybie czasu rzeczywistego. Druga zaś wynika z konieczności kontroli struktur gospodarczych oraz planowania rozwoju swojej potęgi. Nasza postać, czyli wirtualny władca, w miarę postępów zdobywa punkty, pozwalające mu awansować na co raz wyższe poziomy co przekłada się na możliwość skorzystania z nowych opcji a także struktur.


Pobierz: Stronghold Kingdoms


World of Pirates to darmowa gra z Gatunku MMO, w której zawarte zostały elementy typowe dla produkcji strategicznych lecz nie zabraknie w niej również aspektów ekonomicznych czy też militarnych. Akcja przenosi nas na Karaiby, gdzie aż roi się od piratów. Gracze przystępujący do zabawy wcielają się tu w wybraną przez siebie postać, której profesję ustalają przed rozpoczęciem rozgrywki. Do wyboru jest wiele możliwości, wśród których znajdziemy takie jak Polityk, Pirat czy też Kupiec. Gracz ma możliwość samodzielnego przypisania odpowiednich cech oraz zwiększenia ich skuteczności za pomocą specjalnych punktów rozwoju. Podczas zabawy będziemy wiec musieli podjąć się wielu wyzwań, w tym otwartych bitew morskich, handlu czy też konstruowaniu okrętów a nawet stawianiu budynków. World of Pirates to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich miłośników gier poruszających tematykę morskich opowieści. Co więcej również pozostali gracze znajdą w niej coś dla siebie.


Pobierz: World of Pirates


Cellmons to gra reprezentująca nurt MMO, łącząca cechy typowe dla karcianek oraz RPG, rozgrywanaych w świecie fantasy. Wraz z rozpoczęciem rozgrywki przeniesieni zostaniemy do baśniowej krainy, zwanej Etheria. To właśnie tu ważyć będą się losy konfliktu, który wybuchł pomiędzy walczącymi ze sobą frakcjami. W Cellmons jest ich 6, a każda cechuje się praktykami związanymi z inną szkołą magii a także technologii oraz walki. Znajdziemy więc tu Szkołę Kapłaństwa, Szkołę Nekromancji, Szkołę Walki, Szkołę Żywiołów, Szkoła Magii, a także Szkołę Technologii. Podczas rozgrywki, nasza postać zdobywa doświadczenie, awansując na kolejne poziomy zwiększa swoje umiejętności a także poznaje nowe czary, rzucane za pomocą kart.

Pobierz: Cellmons

Zobacz również: