Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 56: Przyszłość pełna niespodzianek
Piątek, 03 Luty 2012 14:01, Wpisany przez Rafał Predko
Witajcie! Dzisiejsze wydanie Strefy Gracza to znakomita okazja do tego, by nie wychodząc z domu stać się uczestnikiem wspaniałej przygody, podczas trwania której przeniesiemy swoje jestestwo do wirtualnej rzeczywistości, kreowanej przez prezentowane poniżej gry. Zanim jednak przejdziemy do ich omawiania, chcielibyśmy ogłosić, że już niedługo, w bazie gier portalu Instalki.pl pojawią się całkowicie nowe atrakcje, związane z darmową rozgrywką. Cóż to będzie? Przekonacie się niebawem. Na razie jednak pozwolimy sobie zachować szczegóły w tajemnicy i nie puszczając pary z ust zalecamy trochę cierpliwości. Śledźcie uważnie strony naszego serwisu, bowiem nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się owo novum i czym tak naprawdę Was zaskoczy. W swoim czasie wszystko będzie jasne i klarowne dlatego nie wybiegając dłużej w przyszłość, wróćmy do teraźniejszości, która choć co prawda mniej tajemnicza, to prezentuje się naprawdę okazale. Jest tak bowiem aktualny stan rzeczy kreują poniższe gry, które zostały ujęte w dzisiejszym wydaniu. Wszystkie one, choć oferują zupełnie inny klimat, przesączone są najczystszą akcją, dzięki której emocje sięgające zenitu, staną się idealną przeciwwagą dla atmosferycznej aury, która znienacka uraczyła nas zaawansowanymi, minusowymi temperaturami. Wśród propozycji które prezentujemy poniżej znajdziecie produkcje, które ucieszą zarówno fanów strzelanek, bijatyk jak i RPG. Mamy również bardzo emocjonującą zręcznościówkę, pozwalającą rywalizować za pośrednictwem sieci, kilku graczom jednocześnie. Dobra starczy już tego gadania, czas najwyższy wziąć się do gry...


Renegade X: Black Dawn to pierwszoosobowa, widowiskowa strzelanka stworzona z z myślą po rozgrywce dla pojedynczego gracza. Powyższy tytuł, to wykonana przez fanów produkcja, stanowiąca nawiązanie do gry pt. Command & Conquer: Renegade. Wcielamy się tu w postać żołnierza GDI, który wraz z oddziałem wysłany został na niebezpieczną misję. Podczas walki możemy korzystać z rozmaitych broni palnych oraz pojazdów bojowych. Renegade X: Black Dawn cechuje się licznymi poprawkami względem swojego pierwowzoru a na szczególną uwagę zasługuje wspaniała grafika.


Pobierz: Renegade X: Black Dawn

Rift - Lite to okrojona wersja gry Rift, czyli nowej gry MMORPG pozwalającej przeżyć wspaniałe przygody w baśniowym świecie. Ograniczenia w stosunku do edycji rozszerzonej polegają wyłącznie na tym, że maksymalny poziom rozwoju, który możemy osiągnąć to 20. Wraz z fabułą przenosimy się do krainy zwanej Telara, gdzie trwają epickie walki pomiędzy dwiema frakcjami rywalizującymi o przejęcie władzy nad tym fantastycznym światem. Rozgrywka oferuje wszystko to za co uwielbiamy MMORPG, nowością jest jednak możliwość wyuczenia swojej postaci względem umiejętności odpowiadających różnym klasom. Dzięki temu, możemy dowolnie lawirować pomiędzy specjalizacjami, wybierając tą, która w danej chwili będzie dla nas odpowiednia. Program cechuje się wspaniałą grafiką oraz znakomitym udźwiękowieniem.


Pobierz: Rift - Lite


GhostX to darmowa gra z gatunku MMORPG, w której rozgrywka ukierunkowana została na walkę wręcz. Fabuła przenosi nas do świata podobnego naszej współczesności z tą różnicą jednak, że natkniemy się w nim na różnego typu demony oraz paranormalne zjawiska. Gracz tworząc własną postać, wykonywał będzie liczne zadania, zdobywając tym samym punkty doświadczenia i awansując na kolejne poziomy. Oczywiście, tak jak w innych grach określanych mianem MMORPG, istnieje możliwość uczestniczenia w walkach PvP czy też wspólnej walce kilku graczy z określonym – komputerowym przeciwnikiem. Grafika wykonana została starannie i co ostatnio dość powszechne, przypomina japońskie kreskówki.


Pobierz: GhostX


Zombie Shooter to dynamiczna i krwawa strzelanka w której dodatkowo użyto zabiegów rodem z gier RPG. Biorąc pod uwagę, że powyższy produkt, wyszedł spod rąk twórców Alien Shooter, nie trudno jest doszukać się podobieństwa tych dwóch tytułów. Podobnie jak tam wcielamy się w samotnego, uzbrojonego po zęby śmiałka, który przemierzając zakamarki budynku, musi stawić czoła niezliczonym watahom żywych trupów. Podczas walki, będziemy mogli niszczyć niektóre z elementów otoczenia i co za tym idzie skrzynki w których poukrywane zostały różnego typu bonusy (apteczki, amunicja, pieniądze a także broń i pancerze). Zdobyte fundusze, będziemy mogli wykorzystać w sklepie, do którego przejdziemy po ukończeniu poziomu. Tam też możemy dokonać zakupu nowego uzbrojenia, uzupełnić zapasy amunicji itp. Ponadto w tym właśnie miejscu, będziemy mogli rozwinąć cztery podstawowe parametry postaci. Zombie Shooter to gra która potrafi odstresować, jednak z racji swej brutalności i dużej ilości krwi, nie powinna być uruchamiana przez małoletnich graczy.


Pobierz: Zombie Shooter


Flying Shark to darmowa strzelanka będąca wznowieniem głośniej niegdyś gry pod tym samym tytułem. Rozgrywka to klasyczne podejście do standardów, do których przyzwyczaił nas ten gatunek. Sterując samolotem lecącym w górę kranu, będziemy strzelać do pojawiających się z naprzeciwka przeciwników. Na swojej drodze spotkamy wiec zarówno pojazdy latające jak i naziemne a także pływające. Po zniszczeniu niektórych oponentów, będziemy mogli pochwycić różnego rodzaju bonusy, przez nich pozostawione. Oprócz pomniejszych oponentów ,co jakiś czas czeka nas starcie z tzw Bossem. W stosunku do pierwowzoru, znacznej poprawie uległa grafika, która prezentuje naprawdę dobry poziom.


Pobierz: Flying Shark


Hot Potato Online to sympatyczna gra zręcznościowa, przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Ideą zabawy jest rywalizacja pomiędzy czwórką graczy, którzy kontrolując swoje postaci, biegają po planszy rzucając w siebie bombą. Ładunek wybuchowy jest tylko jeden i ta z postaci, która trzyma go w swoich rekach stara się cisnąc nim w przeciwników, tak by zadać jak największe obrażenia. Następuje to jednak w przypadku, gdy postaci w którą celujemy nie uda się pochwycić lecącej w jego kierunku bomby, w przeciwnym razie to on przejmuje rolę atakującego. Żeby nie było za łatwo , niektóre z plansz posiadają różnego rodzaju elementy ułatwiające lub utrudniające zabawę. Akcja gry ukazana została z kamery zawieszonej nad głowami zawodników a sama gra pomimo średniej grafiki potrafi wciągnąć na długi czas.


Pobierz: Hot Potato Online

Zobacz również: