Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 49: Bez przemocy
Piątek, 02 Grudzień 2011 13:22, Wpisany przez Rafał Predko
Strefa gracza Kolejne wydanie Strefy Gracza, zaprasza wszystkich, którzy w poszukiwaniu weekendowej rozrywki zapuścili się w internetowe czeluści. Zapraszamy Was do zapoznania się z kolejnymi grami, które nie dość, że darmowe, to na dodatek zawierają w sobie coś co sprawia, iż chce się spędzić z nimi nieco więcej czasu. Tym razem, w zestawieniu pojawił się pewien element który łączy wszystkie prezentowane dziś produkcje. Jest nim oprawa graficzna. Każda z gier pozostawia bowiem po sobie naprawdę bardzo dobre wrażenia estetyczne i jakby tego było mało, mami swoją grywalnością. To jednak nie wszystko, bowiem kolejną cechą wspólną poniższych tytułów są zasady rozgrywki, pozbawione przemocy. Z racji tego każda z dzisiejszych propozycji może być w pełni użytkowana nawet przez najmłodszych graczy. Wśród gier znajdziemy bowiem dwie, pozwalające sprawdzić się jako kierowca wyścigowy. Dzięki ciekawej strategii MMO, otrzymamy możliwość rozkręcenia międzygalaktycznego biznesu, a tych którzy lubią pełne przygód opowieści o piratach informujemy, że za sprawą jednej z gier pojawi się możliwość wzięcia udziału w takiej właśnie eskapadzie. Świetnie zapowiada się również perspektywa spędzenia czasu z pełną akcji zręcznościówką, w której pojawiają się postaci znane z komiksów Marvela. Na koniec nieskomplikowana, aczkolwiek sympatyczna zręcznościówka, pozwalająca wykazać się refleksem. Tak więc widzicie sami, jest z czego wybierać . Nie zabierając już więcej czasu oraz zachęcając do wspólnej zabawy, zapraszamy...


RaceRoom: The Game 2 kontynuacja świetnie wykonanej, darmowej gry wyścigowej, pozwalającej graczom wziąć udział w rywalizacji kierowców sportowych samochodów. Do naszej dyspozycji oddano tu pięć całkowicie odmiennych pojazdów, oraz cztery świetnie zaprojektowane tory. To właśnie po nich będziemy ścigać się naszymi maszynami. Program oferuje bardzo realistyczny silnik fizyczny, wpływający bezpośrednio na model jazdy. Również grafika przygotowana została z dużym profesjonalizmem oferując każdemu prawdziwą ucztę dla zmysłu wzroku. Każdy kto lubi szybkie samochody oraz gry, podejmujące taką właśnie tematykę, powinien niezwłocznie zainteresować się tym tytułem, zważywszy na fakt, że jest on rozpowszechniany za zupełną darmochę.
Pobierz: RaceRoom: The Game 2

Planet M.U.L.E. to znakomita gra strategiczna przeznaczona do rozgrywek online, w której niezwykle istotne są aspekty ekonomiczne. Na czas rozgrywki zostaniemy przeniesieni na odległą planetę, zwaną Irata. To właśnie tam rywalizując z maksymalnie trzema graczami, będziemy próbowali uzyskać miano wielkiego biznesmena, mogącego poszczycić się największą fortuną w całym kosmosie. Naszym udziałem będzie więc zawieranie różnego typu transakcji. Niezwykle istotnymi są tu surowce które transportujemy za pomocą tytułowych urządzeń zwanych M.U.L.E. (Multiple Use Labor Element). Są to roboty kroczące, które swoim kształtem przypominają zwierzęta zwane mułami. Rozgrywka jest bardzo wciągająca i przez długie godziny nie pozwala oderwać się od monitora. Program dostępny jest w wersjach dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.
Pobierz: Planet M.U.L.E.

Stunt Rally to darmowa gra wyścigowa, w której kierując samochodem osobowym, będziemy przemierzać najwymyślniejsze z tras. Do naszej dyspozycji oddano tu możliwość przejażdżki wieloma samochodami. Przygotowano również kilkadziesiąt emocjonujących tras które zachwycają różnorodnością oraz użytymi przy tworzeniu pomysłami. Pokonując wyznaczone odcinki, staniemy również przed koniecznością wykonywania spektakularnych ewolucji a pomocne w tym będą tak naturalne warunki otoczenia jak i wzniesione na tą potrzebę konstrukcje. Stunt Rally cechuje się świetnym modelem jazdy oraz sterowani pojazdem. Grafika otocznia również zasługuje na wyrazy uznania. Dzięki dołączonemu edytorowi, mamy możliwość projektowania własnych tras.
Pobierz: Stunt Rally

Pirates of New Horizonts to pełna przygód, bajecznie kolorowa gra akcji, której zaletę stanowi fakt, że jest ona całkowicie darmowa. Decydując się na rozgrywkę, będziemy zmuszeni przejąć kontrolę nad piratką, która przemierzając niebezpieczne krainy, szukać będzie skarbów. Oczywiście nie obejdzie się bez walk z niebezpiecznymi przeciwnikami oraz widowiskowych ewolucji, pozwalających pokonać przeszkody terenowe. Dzieję się tak bowiem Pirates of New Horizonts oferuje graczom rozgrywkę, podobną do tej, którą znajdziemy w platformówkach. Podczas przygody oprócz broni, będziemy mogli używać również różnego typu przedmiotów wspomagających nas w trakcie zabawy. Powyższa gra, cechuje się wspaniałą grafiką a także dużymi pokładami grywalności dlatego każdy bez względu na wiek powinien poświęcić jej choć część swojego wolnego czasu.
Pobierz: Pirates of New Horizonts

SuperCan to darmowa, świetnie wykonana zręcznościówka, która dodatkowo została wzbogacona elementami gry przygodowej. Wcielamy się tu w postać młodego chłopaka, którego celem jest wyzbieranie śmieci. W tym jakże szczytnym procederze przeszkadzają nam liczni przeciwnicy, których pacyfikujemy za pomocą świetlnego miecza. Co ciekawe w grze pojawiają się również postaci znane z komiksów Marvela, m.in. Spiderman czy Kapitan Armerica. Grafika gry została wykonana w sposób profesjonalny, dzięki czemu otrzymujemy produkt, który gdyby powstał kilka lat temu, mógłby z powodzeniem rywalizować z produkcjami komercyjnymi. Teraz jednak również może dostarczyć wielu chwil radości gdyż z pewnością jest to jedna z lepiej wykonanych darmowych gier.
Pobierz: SuperCan

MedieCross to darmowa gra zręcznościowa, w której koniecznym będzie skupienie uwagi oraz refleks użytkującego jej gracza. Wcielamy się tu w postać rycerza odzianego w błyszczą zbroję, którego zadaniem jest pokonać odcinek trasy stanowiący swoisty tor przeszkód. Sterując poczynaniami naszego bohatera, będziemy zmuszeni biec wciąż w prawą stronę ekranu i przeskakiwać nad różnego typu przeszkodami, zetknięcie z którymi powoduje stratę cennego czasu. To właśnie czas ten stanowi naszego głównego przeciwnika, bowiem jeśli licznik osiągnie zero zanim dotrzemy do mety, rozgrywka uznana zostanie z za ukończoną niepowodzeniem. Jeśli zaś uda nam się osiągnąć finisz przed upływem czasu, zostaniemy przeniesieni do kolejnej planszy. Program cechuje się ładną kolorową i pomysłowo wykonaną grafiką.
Pobierz: MedieCross

Zobacz również: