Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 43: Różności
Piątek, 23 Wrzesień 2011 14:17, Wpisany przez Rafał Predko
Strefa Gracza ponownie wita tych wszystkich, dla których gry komputerowe stanowią esencję wirtualnej rozrywki. Jak w każdy piątek zebraliśmy się tu, by we wspólnym gronie cieszyć się nowymi grami, które pojawiły się na portalu Instalki.pl. Dziś mamy dla Was sześć naprawdę ciekawych propozycji, które zaskoczyły nas swoją grywalnością. Warto wspomnieć, że połowa z nich to bardzo udane produkcje, mogące stanowić atrakcję dla wszystkich miłośników zabawy w systemie MMO. Każda z nich reprezentuje inny gatunek, składając się na zestaw, w którym znajdziemy połączenie bijatyki oraz Action RPG, strzelankę z akcja ukazaną z punktu widzenia osoby pierwszej (FPS) oraz Symulator futurystycznych pojazdów, wzbogacony elementami RPG. Prawda, że brzmi ciekawie? A to nie wszystko, bowiem oprócz tego, w dzisiejszym wydaniu Strefy Gracza znalazły się również trzy gry, nie wymagające stałego połączenia z Internetem, zapewniając tym samym możliwość dobrej zabawy graczom preferującym tryb Single Player. Znajdziecie wśród nich brutalną i krwawą strzelankę, poruszającą nieśmiertelny temat żywych trupów, kolorową platformówkę utrzymaną w duchu Super Mario oraz Dynamiczną bijatykę, której walory docenią wszyscy zagrywający się w produkcje, przypominające mechaniką takie legendy jak Street Fighter, Kings of Fighters itp. Mamy zatem nadzieję, że to co chcemy dziś zaproponować również dla Was stanowić będzie atrakcję. Życząc miłego weekendu zapraszamy do gry...


Rusty Hearts to znakomite połączenie gry MMO z gatunku Action RPG zwanych także Hack'n Slash z dynamiczną bijatyką w mangowym klimacie. Mamy więc możliwość stworzenia własnej postaci, która w miarę wędrówki poprzez rozliczne terytoria, będzie pokonywał kolejnych przeciwników, zdobywając doświadczenie, awansując na kolejne poziomy i zbierając różnego rodzaju przedmioty wspomagające w walce. Po pewnym czasie, gdy osiągniemy określony pułap rozwoju, mamy możliwość wyboru pomiędzy dwiema specjalizacjami różniącymi się pod względem umiejętności stylu walki a także tego jak wygląda nasz bohater. Co ciekawe, gra oferuje dwa tryby zabawy, pierwszym jest wspólne przemierzanie świata gary z innymi graczami i współpraca podczas wyprawy. Drugim zaś pojedynki, gracz kontra gracz. Wtedy to wszystko wygląda tak jak gdybyśmy mieli do czynienia z rasową bijatyką. Grafika prezentuje się bardzo ciekawie prezentując styl znany z japońskich kreskówek. Biorą zatem pod uwagę naprawdę ciekawy produkt, przeznaczony do rozgrywek wieloosobowych za pośrednictwem Internetu.
Pobierz: Rusty Hearts

Air Rivals to niesamowite połączenie futurystycznej gry symulacyjnej oraz MMORPG, w której przyjdzie nam sterować różnego typu pojazdami latającymi. Gracz wciela się tutaj w postać pilota, który wykonując rozmaite zadania, będzie przemierzał odległą przestrzeń kosmiczną jak i obszary znajdujące się w zasięgu atmosfery planety Phillon. Z biegiem czasu, będziemy mogli stać się dowódcą eskadry sprzymierzonych pilotów, lub stać się przywódcą całego narodu. Podczas rozgrywki możemy sprze4dawaćzgromadzone podczas misji fanty a za zarobione w ten sposób pieniądze, ulepszać posiadane pojazdy a także inwestować w różnego typu narzędzia zagłady. Dzięki połączeniu kilku gatunków, otrzymujemy produkt naprawdę godny uwagi, dodatkowym plusem jest świetna grafika oraz dynamiczne walki powietrzne. Każdy z graczy, który odważy się wziąć udział w tej ekscytującej przygodzie, z pewnością nie pożałuje ani jednej chwili spędzonej przy tej grze, bowiem kryją się w niej olbrzymie pokłady grywalności.
Pobierz: Air Rivals

Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare to darmowa, i świetnie zrealizowana gra z gatunku MMOFPS, która pod względem grywalności z powodzeniem mogłaby rywalizować z produkcjami czysto komercyjnymi. Akcja przenosi nas do niedalekiej przyszłości, gdzie toczą się spektakularne walki, pomiędzy uzbrojonymi po zęby żołnierzami. Rozgrywka ukierunkowana została na czystą akcję i w żaden sposób nie odbiega od tego co wszyscy uwielbiamy w tego typu grach. Na szczególną uwagę zasługuje arsenał, w skład którego wchodzi około czterdziestu różnorodnych giwer, służących do uśmiercania rywali. Zanim jednak przystąpimy do zabawy, musimy wybrać postać, która będzie reprezentowała nas w świecie gry. Do naszej dyspozycji oddano sześć specjalizacji, spomiędzy których określamy tą, która najbardziej nam odpowiada. Rozgrywka może odbywać się na jednej z trzynastu urozmaiconych map, przygotowanych przez twórców w celu uatrakcyjnienia zabawy. Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare cechuje się naprawdę dobrą grafiką, znakomitą oprawą dźwiękową oraz olbrzymimi pokładami grywalności.
Pobierz: Rising Eagle: Futuristic Infantry Warfare

Big Bang Beat - 1st Impression to darmowa gra z gatunku bijatyk, oferująca możliwość stoczenia emocjonujących pojedynków z zawodnikami stosującymi różne techniki walki. Do naszej dyspozycji oddano dziesięciu fighterów, z których każdy operuje odmiennymi ciosami oraz atakami specjalnymi, które możemy łączyć w spektakularne i punktowane premią, combosy. Rozgrywka przebiega w sposób nieodbiegający od przyjętych stereotypów, a pojedynki trwają aż do momentu gdy któryś zawodników całkowicie straci energię życiową i padnie bezwładny na ziemie. Wśród darmowych gier tego typu, Big Bang Beat - 1st Impression wyróżnia się bardzo dobrą grafiką oraz świetnie zrealizowanymi animacjami ruchów postaci. Całości towarzyszy akompaniament dynamicznych dźwięków wśród których znajdują się odgłosy walki oraz wpadająca w ucho muzyka.
Pobierz: Big Bang Beat - 1st Impression

Secret Maryo Chronicles to bardzo dobrze wykonana, darmowa platformówka, stanowiąca nawiązanie do jednej z najgłośniejszych gier w historii pt. Super Mario. Nasza postać to jednak nie wąsaty hydraulik a młody chłopak z bandaną na głowie. Podobnie jak w pierwowzorze, będzie on zmuszony wędrować przez kolejne lokacje, pokonując rozliczne przeszkody terenowe oraz groźnych przeciwników. Możliwym będzie również zbieranie bonusów ułatwiających zabawę oraz błyszczących monet których odpowiednia ilość zapewni nam dodatkowe życie. W zasadzie wszystkie elementy zabawy pozostały niezmienione w stosunku do oryginalnego Mario. Powyższa gra cechuje się kolorową dopracowaną grafiką oraz ogromnymi pokładami grywlności.
Pobierz: Secret Maryo Chronicles

Survival Crisis Z to darmowa, bardzo ciekawa i niezwykle rozbudowana ale też brutalna strzelanka, poruszająca popularny ostatnimi czasy temat żywych trupów. Naszym zadaniem będzie infiltracja miasta opanowanego przez hordy zombiaków oraz eksterminacja napotkanych ożywieńców. Zanim przystąpimy do zabawy, będziemy musieli stworzyć swoją postać, określając jej płeć oraz specjalizację. O ile pierwszy wybór nie ma żadnego znaczenia dla przebiegu rozgrywki o tyle drugi, zdecydowanie determinuje taktykę, jaką będziemy musieli obrać w takcie rozgrywki. Każda ze specjalizacji bowiem charakteryzuje się unikatowym sposobem walki a co za tym idzie, używaną bronią oraz indywidualnymi cechami. Przemierzając dostępne w grze tereny niejednokrotnie natkniemy się na porozrzucane przedmioty oraz martwe ciała, które możemy przeszukać, zabierając różnego typu fanty w tym amunicje oraz apteczki. Grafika prezentuje się dość ciekawie oferując izometryczne ujęcie mapy. Dodatkowo cieszy fakt, że zabawa może odbywać się zarówno w trybie single jak i multiplayer.
Pobierz: Survival Crisis Z

Zobacz również: