Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 36: Przemoc i nie tylko...
Piątek, 15 Lipiec 2011 10:42, Wpisany przez Rafał Predko
Witajcie! Rozpoczynając nasze kolejne spotkanie, chcielibyśmy powitać wszystkich, którzy pomimo nienajgorszej pogody i wakacyjnych wyjazdów, zdecydowali się odwiedzić tą część internetowej przestrzeni, gdzie królują gry komputerowe. Miejsce zwane Strefą Gracza, z tygodnia na tydzień poszerza swoje granice, starając się pomieścić nowe tytuły gier, które znalazły w nim swoją bezpieczną przystań. Dziś dołączają do nich kolejne, warte poświęcenia uwagi produkcje, będące tego tygodniowymi faworytami w kwestii jakości rozgrywki. Wśród nich znajdziemy zarówno coś co ucieszy miłośników rozgrywek MMO, a także zwolenników gier, oferujących tryb Singleplayer. Nie ukrywamy, że podobnie jak poprzednio pojawią się dziś propozycje, zawierające w sobie sporą dawkę przemocy. W drodze przypadku postanowiliśmy więc nie przerywać krwawej passy i kontynuując dzieło zniszczenia, po raz kolejny dostarczyć Wam nieco brutalnej rozrywki... jednak nie tylko. Zobaczcie co przygotowaliśmy tym razem...


Zone 4: Fighting District to dość niecodzienna, darmowa gra MMORPG, wraz z którą wybierzemy się w podróż do świata sztuk walki. Gracze, którzy zdecydują się na rozgrywkę, będą mieli możliwość obcować z wieloma odmiennymi technikami. Stanie się tak dzięki temu, że w gra oferuje różnorodność pod względem sztuk walki, wśród których znajdują się: Boks, Judo, Taekwondo, Muay Thai, Capoeira, Sambo, Hapkido na nawet Wrestling. Tworząc własną postać, rywalizować będziemy z przeciwnikami z całego świata, konfrontując wyuczone techniki w walce by z czasem mieć prawo wzięcia udziału w wielkim turnieju, w którym zwycięzca może być tylko jeden. W trakcie rozgrywki, gracze zdobywają punkty doświadczenia, pozwalające awansować na wyższe poziomy i rozwijać umiejętności. Ponadto do naszej dyspozycji, oddano kilka trybów zabawy, wśród których znajdziemy dwie odmiany Deathmatch'u, Story Mode, Challenge Mode gdzie walczymy z napierającymi przeciwnikami oraz kilka innych, proponujących równie ciekawe rozwiązania.
Pobierz: Zone 4: Fighting District

Super Marvel VS Capcom: Eternity Of Heroes to darmowa bijatyka, która wykorzystuje sprawdzony pomysł z gier takich jak seria Street Fighter. Wybierając jednego z zawodników, uczestniczyć będziemy w serii bezprecedensowych pojedynków, w których zwycięzca może być tylko jeden. Twórcy oddali nam do dyspozycji ciekawą plejadę zawodników, którymi są bohaterowie komiksów Mravela oraz znane z gier firmy Capcom. Każda z postaci, posiada indywidualne umiejętności, typowe dla siebie ciosy oraz specjalne moce, które użyte w odpowiednim momencie, stanowić mogą śmiertelne zagrożenie dla przeciwnika. Grafika której uświadczymy podczas zabawy, prezentuje poziom typowy dla tego typu gier podobnie jak ścieżka dźwiękowa, nadająca rozgrywce dynamizmu.
Pobierz: Super Marvel VS Capcom: Eternity Of Heroes

Mini Fighter to ciekawa, darmowa bijatyka MMO, która zasadami rozgrywki, przypomina nieco, bardzo popularną grę pt. Little Fighters. Podobnie jak we wspomnianym powyżej hicie, uczestniczymy w zbiorowych walkach w których brać udział może nawet do 200 graczy jednocześnie. Wybierając jedną z dostępnych postaci, będziemy toczyć zacięte boje używając do tego celu argumentów w postaci ciosów oraz mocy specjalnych. Z czasem, gdy zdobędziemy odpowiednie doświadczenie, będziemy mogli brać udział w starciach z bardziej zaawansowanymi graczami. Podczas rozgrywki, mamy możliwość wzięcia udziału w kilku trybach rozgrywki, podczas której czeka nas wiele emocji, wywołanych nieustającą nawet na chwilę akcją.
Pobierz: Mini Fighter

No More Gentlemen to zdumiewająco dobra i dopracowana, darmowa strzelanka, w której nieodzowną rolę stanowią elementy horroru. Wcielamy się tu w postać XIX wiecznego jegomościa z cylindrem na głowie, któremu w nieprzewidzianych okolicznościach, przyszło walczyć z różnego typu, piekielnymi maszkarami. W tym celu korzysta on z różnorodnych broni udostępnionych przez twórców. Używając różnego typu giwer, należy pamiętać o zapasach amunicji, która ubywa w zastraszającym tempie. Na szczęście co jakiś czas będziemy mieli okazję znaleźć magazynki, które pozwolą nam uzupełnić braki. Grafika prezentuje nad wyraz dobry poziom, a sama rozgrywka potrafi na dłużej zatrzymać przy ekranie monitora. Dodatkowo, klimatu nadaje jej nastrojowa, muzyka.
Pobierz: No More Gentlemen

Heat Online to gra z gatunku MMO, za pośrednictwem której weźmiemy udział w emocjonujących wyścigach tuningowanych samochodów. Podczas zabawy będziemy rywalizować z innymi graczami pnąc się na szczyt kariery. Podczas zabawy gromadzimy fundusze, pozwalające nam kupować ulepszenia do naszego auta a także nowe pojazdy. Wybór tych zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy, bowiem twórcy przygotowali dla nas wiele maszyn, które będzie można poprowadzić. Trasy, po których przyjdzie nam się poruszać są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu odwiedzimy zarówno specjalne tory wyścigowe, ulice wielkich miast a także leśne bezdroża. Rozgrywka jest dość rozbudowana i oferuje dziewięć odmiennych trybów zabawy, które poznacie w trakcie zabawy. Grafika prezentuje się wyśmienicie i w niczym nie odbiega od produkcji, stanowiących komercyjne produkty.
Pobierz: Heat Online

Living Hell to niezwykle brutalna i krwawa gra akcji, w której nie liczy się nic prócz eksterminowania kolejnych przeciwników. Wcielamy się tu w postać jegomościa którego twarz została ukryta za maską hokejową, co przywodzi na myśl Jasona z cyklu filmów pt. Piątek trzynastego. Przemierzając kolejne plansze, będziemy siekać na plasterki każdą z pojawiających się maszkar. Bestie z którymi przyjdzie nam walczyć to koszmarne kreatury, których już sam wygląd może przyprawić o gęsią skórkę. Wśród nich znajdują się obdarte ze skóry konie, zombiaki a także bliżej nieokreślone kształtem, pełzające kawałki mięsa. Wszystkie one tylko czekają by odesłać nas do krainy umarłych dlatego zanim dokonają tego czynu, musimy przerobić je na krwawą papkę. W tym celu twórcy przygotowali dla nas prawdziwie imponujący arsenał, w skład którego wchodzą różnego typu maczety, tasaki, siekiery oraz kije. Grafika jak na produkt freeware prezentuje się znakomicie, podobnie jak sama rozgrywka, która ze względu na wszechobecną przemoc, nie powinna być podejmowana przez niedojrzałych graczy.
Pobierz: Living Hell


Zobacz również: