Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 35: Wydanie (bardzo) brutalne
Piątek, 08 Lipiec 2011 15:33, Wpisany przez Rafał Predko
Witajcie! Dzisiejsze spotkanie bez wątpienia będzie nieco inne niż każde z poprzednich. Tym razem bowiem, do Strefy Gracza trafiły tytuły, których określenie mianem łagodnych, byłoby wielkim przekłamaniem. W związku z tym przygotujcie się na krew, połamane kości, zniszczenie oraz ogólnie pojętą przemoc. Miłośnicy wirtualnej "rozpierduchy" z pewnością będą usatysfakcjonowani, bowiem już za momencik rozpocznie się wielka rzeź, której nie sposób będzie powstrzymać. Przelana krew (oczywiście wirtualna), sprawi, że Strefa Gracza nabierze nieco innych barw, wśród których przewagę stanowił będzie kolor czerwony. Brocząc więc po kolana w lepkiej posoce, i kładąc trupem kolejnych przeciwników, będziemy mieli okazję by porządnie odreagować wszelkie możliwe frustracje. Podczas zabawy, należy jednak pamiętać, że to co ujrzymy na ekranach swoich monitorów, nie powinno być w żaden sposób przenoszone do świata rzeczywistego. Pamiętajcie, przemoc to nic dobrego i tolerujemy ją wyłącznie jako element komputerowych zmagań. Oczywiście wśród użytkowników naszego portalu są wyłącznie osoby rozumiejące taki stan rzeczy, dlatego bez obaw możemy polecić im poniższe tytuły...


Age of Conan: Unchained to gra z gatunku MMOPG, której świat nawiązuje do książek Roberta E. Howarda, opowiadających o losach barbarzyńcy imieniem Conan. Wzorem powieści, kraina do której zostaniemy przeniesieni na czas rozgrywki, to świat pełen okrucieństwa i przemocy. Nie trudno to natknąć się na różnego typu bestie czy też magiczne stworzenia. Oczywiście spotykać będziemy też inne postaci reprezentujące rasę ludzką. Tak jak we wszystkich znanych grach MMORPG, główną płaszczyzną naszej aktywności, będzie wykonywanie questów, czego efektem stanie się przyrost punktów doświadczenia a w efekcie awans na kolejne poziomy. Rozpoczynając grę , tworzymy swoją postać wybierając jedną z dostępnych klas. Z czasem w wyniku awansu mamy możliwość ewoluować, wybierając zaawansowane specjalizacje. Age of Conan: Unchained to gra, która do niedawna funkcjonowała jako produkt komercyjny, teraz jednak stała się ona tytułem określanym jako Free to Play.
Pobierz: Age of Conan: Unchained

Attack of the 50ft Robot! to darmowa gra z gatunku TPP, za sprawą której będziemy mogli oddać się niczym nieskrępowanemu procesowi niszczenia. Program został stworzony w taki sposób, by swoim wykonaniem oraz charakterem zabawy przywodzić na myśl kiczowate, amerykańskie filmy z lat 50. Sterując olbrzymim robotem, będziemy niszczyć wszystko co stanie nam na drodze. Atakowani ludzie, czując zagrożenie, wysyłają w naszym kierunku, różnego typu uzbrojone jednostki bojowe, które likwidujemy za pomocą broni. To co dzieje się naekranie monitora, obserwujemy zza pleców robota. Całość charakteryzuje się ciekawą, dopracowaną grafiką oraz niesamowicie dużą dawką nieustannej akcji. Polecam wszystkim miłośnikom wirtualnej rozpierduchy. 
Pobierz: Att ack of the 50ft Robot!

Blood Frontier to darmowa strzelanka FPP, za sprawą której przeniesiemy się do futurystycznego świata. Program został stworzony w taki sposób, by umożliwić zabawę zarówno w trybie single jak i multiplayer Wcielamy się tu w wojownika, który przemierzając mroczne zakamarki labiryntów, będzie walczył o życie z napotkanymi oponentami. Przeciwnicy to uzbrojone jednostki, których jedynym celem jest wyrządzić nam krzywdę. Chcąc nie dać się uśmiercić, będziemy musieli eliminować każdego z nich, co czynimy za pomocą różnorakich giwer. Grafika, jak na produkt freeware stoi na naprawdę dobrym poziomie za co odpowiada silnik Cube Engine wykorzystujący pełne 3D. Polecam zarówno do rozgrywek za pośrednictwem Internetu jak i do samotnej zabawy.
Pobierz: Blood Frontier

I’m O.K. to darmowa, nasycona czarnym humorem brutalna gra akcji w której krew leje się strumieniami a nasze stopy rozdeptują mózgi uśmierconych przeciwników. Postać w którą się wcielamy to podstarzały, sfrustrowany jegomość, który w wyniku zaburzeń psychicznych wyrusza na krwawą vendettę. Każda istota, która tylko pojawi się w zasięgu wzroku, to potencjalny wróg, czym prędzej należy więc roztrzaskać mu głowę. W tym celu twórcy przygotowali dla nas ciekawy arsenał, którego podstawą jest kij baseballowy oraz pistolet. Z czasem jednak, gdy zdobędziemy odpowiednie fundusze, stanie się możliwym dokupienie nowych gadżetów. I’m O.K. jest bez wątpienia grą kontrowersyjną, mocno niepoprawną, która wręcz epatuje przemocą, dlatego jej odbiorcami powinni być wyłącznie dojrzali gracze. Zatem, jeśli osiągnąłeś odpowiedni wiek, czeka Cię wyśmienita zabawa.
Pobierz: I’m O.K.

Battle Capacity to darmowa gra z gatunku bijatyk, stanowiąca ciekawą propozycję, dla wszystkich miłośników pojedynków w stylu Street Fighter. Klasycznie już, wybierając jedną z trzynastu dostępnych postaci, będziemy toczyć zacięte pojedynki z kolejnymi przeciwnikami. Każdy z wojowników, podczas walki stosuje typowe dla siebie techniki, których opanowanie, umożliwi graczowi skuteczną walkę. Postaci to dziwne stworzenia, które nie łatwo jest jednoznacznie określić. Gra wykonana została w przemiłym dla oka, kreskówkowym klimacie, który cechuje nie tylko walczące ze sobą stworki, ale też scenerie plansz. Znakomicie sprawuje się również ścieżka dźwiękowa. Podczas gry z głośników wydobywają się odgłosy walki przeplatane z okrzykami walczących.
Pobierz: Battle CapacityZobacz również: