Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Disney+ ze świetną promocją. Kup roczną subskrypcję, zapłać sporo mniej
Wtorek, 10 Maj 2022 11:47, Wpisany przez Piotr Malinowski
disney plus polska oferta

Potencjalni konsumenci powinni być zadowoleni.


Disney+ ogłosił właśnie wyjątkową ofertę powitalną dla swoich potencjalnych użytkowników. Jeśli zdecydują się oni na przedpremierowy zakup rocznej subskrypcji, to zapłacą o wiele mniej. Mowa tu o oszczędnościach sięgających nawet kilkadziesiąt złotych, co wypada lepiej niż dotychczasowe promocje streamingowych gigantów.

Disney+ w Polsce ze specjalną ofertą powitalną


Już 14 czerwca polscy użytkownicy otrzymają dostęp do platformy Disney+. Stanie się to kilka lat po premierze w Stanach Zjednoczonych, ale lepiej późno niż wcale – prawda? Tym samym w naszym kraju pojawi się dosyć potężna konkurencja dla chociażby HBO Max czy Netflixa. Jeśli koncern chce jednak zagrozić dotychczasowym liderom, to musi przygotować dosyć korzystne warunki subskrypcyjne i zaoferować pokaźną bibliotekę ciekawych produkcji.

Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Przynajmniej takie wnioski wyciągnąć można po zaprezentowanej właśnie „ofercie powitalnej”, na którą zapewne skusi się część konsumentów. Warunki skorzystania z niej są niezwykle proste. Jeśli zdecydujecie zapłacić się za cały rok z góry, to otrzymacie 12 miesięcy w cenie 8 – czyli wyniesie Was to dokładnie 229,90 zł, co daje 19,16 zł za miesiąc. Jest to dosyć pokaźna zniżka biorąc pod uwagę fakt, że domyślna cena to 289,90 zł za rok lub 28,99 zł za miesiąc.

Okej, ale jak skorzystać z tej oferty? Podstawowym warunkiem jest zarejestrowanie się w serwisie Disney+ przed 14 czerwca. Wtedy też na skrzynkę pocztową przyjdzie e-mail z linkiem do specjalnej strony, gdzie będzie trzeba wprowadzić informacje dotyczące płatności. Warto jednak pamiętać, że uiścić opłatę należy do 26 czerwca 2022 roku. Później nie będziecie mogli już skorzystać z przygotowanej promocji.

 
Ten krok ze strony Disneya jasno pokazuje, że koncern chce odebrać użytkowników HBO Max czy Netflixa. Niedawno debiutujące HBO Max co prawda również przygotowało ciekawą promocję na start (19,99 złotych na miesiąc bez konieczności płacenia rocznego abonamentu), lecz tutaj finalny koszt i tak jest mniejszy. Jeśli chodzi o Netflixa, to tutaj trudno nawet cokolwiek porównywać – streamingowy gigant ostatnio nieco przegina z ceną subskrypcji.

Wracając jeszcze na chwilę do platformy Disney+, to użytkownicy otrzymają dostęp do szeregu produkcji ze stajni Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic itd. Poza tym będą mogli utworzyć 7 odrębnych profili i oglądać treści na maksymalnie czterech ekranach jednocześnie. Dodatkowo zyskają nieograniczoną liczbę pobrań na 10 urządzeniach oraz funkcję Groupwatch pozwalającą na wirtualne wspólne oglądanie z maksymalnie 5 osobami.

Poza tym warto wspomnieć o rozdzielczości 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos, a także zaawansowanej kontroli rodzicielskiej. To wszystko już 14 czerwca – miejmy nadzieję, że doczekamy się bezproblemowego startu.

Źródło i foto: Disney Plus