Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Amazon Prime w Polsce! Filmy, seriale i darmowa wysyłka w szokująco niskiej cenie
Wtorek, 12 Październik 2021 08:53, Wpisany przez Maksym Słomski
amazon prime w polsce
Tego się nie spodziewaliśmy.

Ależ informacja. W Polsce nareszcie zadebiutował program Amazon Prime. W ramach jednej, jak się okazuje szokująco niskiej opłaty, korzystać można z serwisu Prime Video - czyli całą masą filmów, serial - oraz cieszyć się błyskawiczną, darmową wysyłką z platformy sprzedażowej Amazon.pl. Czy to wszystko? Nie, bowiem w cenie jest też dostęp Amazon Prime, w skład którego wchodzi między innymi darmowa subskrypcja Twitch.tv. To gigantyczny cios wymierzony przez firmę Amazon nie tylko w Netflixa, ale nawet polskie Allegro. Dlaczego? Zobaczcie tylko na cenę.

Amazon Prime w Polsce - ceny


Cena Amazon Prime w Polsce wynosi zaledwie 49 złotych za rok. Dobrze przeczytałeś. Za równowartość jednego miesiąca dostępu do Netflixa otrzymasz roczny dostęp nie tylko do platformy VOD z naprawdę fajnymi produkcjami, w tym Amazon Originals dostępnych tylko na niej, ale też do szybkich wysyłek z polskiego Amazona. Sztos. Oferowany jest też pakiet w cenie 10,99 złotych za miesiąc korzystania, ale powiedzmy sobie szczerze: nie warto go kupować.

amazon prime polska
Źródło: mat. własny

Wszystkim zainteresowanym przysługuje darmowy, 30-dniowy okres próbny. Należy pamiętać o tym, że po upływie 30 dni opłata za członkostwo wyniesie 49 złotych za rok. Członkostwo można anulować w dowolnym momencie w trakcie trwania okresu próbnego.

Amazon Prime - co w cenie?


Darmowa wysyłka na Amazon.pl. To coś dla osób robiących zakupy na Amazon.pl, gdzie - jak pokazały ostatnie tygodnie - znaleźć da się mnóstwo interesujących promocji. Za darmo otrzymacie w ramach abonamentu przesyłkę towarów oznaczonych logo Prime, bez względu na wartość zamówienia.

Prime Video jak za darmo. Subskrypcja Amazon Prime Video kosztuje 25,99 złotych miesięcznie. W ramach Amazon Prime da się ją kupić za 49 złotych rocznie, otrzymując przy tym inne benefity. Rachunek jest prosty.Prime Gaming, czyli coś dla graczy. To darmowe gry dołączone do Prime, na zawsze, dodatkowe łupy w grach, darmowa subskrypcja Twitch.tv i status Prime... Wow.

"Klienci Prime mają dostęp do DARMOWEJ i SZYBKIEJ dostawy, nawet następnego dnia, bez minimalnej kwoty zamówienia dla milionów produktów, nagradzanych filmów i seriali w Amazon Prime Video, darmowych gier PC i subskypcji Twitch na Amazon Prime Gaming oraz ekskluzywnych ofert." - informuje Amazon.

Jak aktywować Amazon Prime za 49 zł na rok? Przejdź tutaj i rozpocznij darmowy okres próbny

2021-10-12 090254
foto. Amazon

Mam już subskrypcję Prime Video - co teraz?


Jeśli masz już subskrypcję Prime Video, bieżąca subskrypcja zostanie automatycznie anulowana, kiedy zarejestrujesz się w programie Amazon Prime.

Źródło: Amazon