Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Nowy Terminator zmierza na Netflixa. To serial animowany
Wtorek, 02 Marzec 2021 11:07, Wpisany przez Maksym Słomski
terminator netflixKlasyk powraca.

Pamiętacie kultowe firmy z serii Terminator? Mam na myśli przede wszystkim pierwszą i drugą odsłonę, bo na pozostałe warto zrzucić kurtynę milczenia. Ba, w telewizji pojawił się nawet serial Terminator: Kroniki Sary Connor, którego emisję zakończono po dwóch latach. Jeśli tęsknicie za tym klasykiem z gatunku science-fiction, miło mi poinformować, że nowy przedstawiciel lubianej franczyzy trafi za jakiś czas na platformę Netflix. Będzie to serial animowany.

Serial animowany Terminator na Netflix


Netflix ogłosił, że trwają prace nad nowym serialem animowanym, bazującym na Terminatorze. O fabule serialu na tę chwilę nic nie wiemy. Pewnikiem natomiast jest to, iż dzieło powstanie we współpracy z wytwórnią Skydance, która wcześniej... wyprodukowała dwie ostatnie odsłony filmu Terminator. Zostanie również stworzone we współpracy z japońskim studiem Production I.G, z którym Netflix współpracował w przeszłości. To ma w swoim portfolio głównie anime.


Według Johna Derderiana, wiceprezesa Netflix ds. Japonii i anime (serio, jest takie stanowisko): "Terminator to jedna z najbardziej kultowych historii science fiction, jakie kiedykolwiek powstały - i z biegiem czasu zyskała na znaczeniu. Nowy serial animowany będzie pokazywał jej uniwersum w zupełnie nowatorski sposób. Nie możemy się doczekać, aż fani doświadczą tego niesamowitego nowego rozdziału w epickiej bitwie między maszynami a ludźmi."

Czytaj także: Dota 2 jako anime na Netflix. Znamy datę premiery

Data premiery serialu Terminator na Netflixie nie jest znana. Wiemy, że showrunnerem będzie Mattson Tomlin.

Źródło: Variety