Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Tajemniczy monolit pojawił się w kolejnym miejscu
Czwartek, 03 Grudzień 2020 10:29, Wpisany przez Piotr Malinowski
monolit kalifornia
O co może chodzić?
Pod koniec listopada mieliśmy do czynienia z pojawieniem się tajemniczego monolitu w stanie Utah. Mierzący ponad trzy metry stalowy obiekt wzbudził niemałe zainteresowanie na całym świecie. Zaczęły pojawiać się pytania o jego pochodzenie oraz cel takiej akcji. Odpowiedzi nadal nie ma, co tylko potęguje ciekawość internautów.

Trójkątny obelisk niedługo potem znikł z pustyni tylko po to, by pojawić się w Rumunii. Był on niemalże identyczny, co ten w USA, lecz na jego powierzchni odnaleziono liczne bazgroły. Nie będzie nic dziwnego w tym jeśli powiem, że… konstrukcja ponownie się „teleportowała”.

Monolit zawitał do Kaliforni


Tym razem wróciła do Stanów Zjednoczonych, a dokładniej do jednostki osadniczej Pine Moutain Club w stanie Kalifornia. Odnalazł ją wczoraj turysta, który spacerował sobie po terenie. Jakież było jego zdziwienie, kiedy na szczycie góry zobaczył tajemniczy obiekt. Oczywiście sprawą natychmiast zainteresowały się władze.

Ponownie mamy do czynienia ze stalowym blokiem przypominającym do złudzenia dwa poprzednie. Jedyna różnica jest taka, że tym razem nie został on osadzony w glebie, a jedynie postawiony. Bez problemu można go więc przewrócić – oczywiście przy użyciu odpowiedniej siły.Nadal jednak nie wiadomo skąd monolit się tam pojawił oraz kto stoi za całym przedsięwzięciem. Patrząc wstecz możemy sądzić, iż za pewien czas obelisk znajdzie się w kolejnym miejscu. Służby mają obserwować miejsce zdarzenia, więc kto wie – być może rozwiązanie zagadki jest coraz bliżej?

Pozostaje więc cierpliwie czekać na kolejne wieści. Teorii jest wiele – niektórzy podejrzewają nawet Elona Muska. Wizjoner ma według nich przeprowadzać akcję promocyjną nowych projektów Tesli lub SpaceX. Oczywiście nie brakuje chętnych do „obwiniania” kosmitów i ich próbę skontaktowania się z ludzkim gatunkiem…

Źródło: Twitter, The Atascadero News / Foto. Twitter (@Atownreporter)