Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 135: Wyniki konkursu z koszulkami Dead Island
Piątek, 17 Styczeń 2014 14:30, Wpisany przez Rafał Predko

koszulka konkurs logo

Dzisiejsze wydanie Strefy Gracza to oprócz tradycyjnego zestawu pięciu darmowych gier, również wyniki konkursu, który zorganizowaliśmy przy współpracy z firmą Techland Wydawnictwo. Nagrodami w nim były koszulki z gry Dead Island wchodzące w skład pakietu Zombie Paradise. Zadanie nie było trudne dlatego spośród wielu uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi oraz polubili facebookowy profil Techland Wydawnictwo, wylosowaliśmy siedmiu szczęśliwców. Lista z ich nazwiskami znajduje się poniżej, podobnie zresztą jak pięć darmowych gier, z którymi proponujemy zapoznać się w ten weekend. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach...

Zwycięzcami w konkursie a tym samym zdobywcami nagród w postaci koszulek z gry Dead Island, wchodzących w skład pakietu Zombie Paradise są:

Paweł Szymczak
Marek Kolber
Marcin Bogusz
Adrian Kuncio
Hubert Kaprocki
Krzysztof Kępka
Wojciech Łęczycki


Z wymieninymi tu osobami skontaktujemy się za pośrednictwem aresów e-mail spod których nadesłali odpowiedzi. Serdecznie gratulujemy:)

Poniżej natomiast - dzisiejszych pięć darmowych gier...

RaiderZ (Pobierz)

raiderz RaiderZ to gra z gatunku MMORPG, funkcjonująca w systemie Free To Play. Na czas rozgrywki przenosimy się do świata fantasy gdzie wraz z innymi graczami toczyć będziemy walki z ogromnymi bestiami. Do naszej dyspozycji oddano tu cztery klasy postaci mag, kleryk, berserker i obrońca. Każdy z nich w miarę postępów w grze, zdobywając punkty doświadczenia awansuje na wyższe poziomy rozwijając tym samy swoje umiejętności. Co ciekawe po osiągnięciu określonego poziomu mamy możliwość rozwoju międzyklasowego. Wojownicy w postać których się wcielamy dysponują zarówno orężem jak i magią a walki prezentują się bardzo efektownie.GearCity (Pobierz)

gearcity GearCity to rozbudowana gra ekonomiczna, symulująca działalność koncernu produkującego samochody. Wcielając się w postać właściciela fabryki aut, zarządzać będziemy każdym aspektem tej działalności. Mamy więc dostęp do projektów wstępnych, wyglądu oraz parametrów każdego z modeli z produkowanych maszyn. Zajmujemy się promocją, ustalamy ceny a w efekcie zarabiamy pieniądze ze sprzedaży naszych pojazdów. Do naszych obowiązków należało będzie również wybór miejsc do budowy kolejnych fabryk, i co za tym idzie rozwój firmy w kolejnych okręgach. GearCity cechuje się dużym realizmem a także rozbudowaną paletą opcji z których możemy skorzystać.Dungelot (Pobierz)

dungelot Dungelot to darmowa gra RPG, będąca dość nietypowym „rougelikiem” z elementami logicznymi. Wcielamy się tu w postać śmiałka, odkrywającego kolejne poziomy podziemnych pomieszczeń, w których kryją się przeciwnicy. Nietypowość rozgrywki polega na tym, że każda z sal podzielona została na 30 pól z czego jedno stanowi wyjście na niższy poziom. Pozostałe 29 zaś zostały zakryte i to właśnie gracz, klikając na wybrany z nich decyduje, który zostanie odsłonięty. Nie wiedząc co tak naprawdę znajdziemy na każdym z pól, możemy natknąć się zarówno na przeciwników, jak i bonusy usprawniające nas w walce. Ponadto znajdziemy również różnego rodzaju czary, mikstury a także miejsca takie jak sklep. Do naszej dyspozycji oddano kilku zróżnicowanych bohaterów, różniących się cechami oraz zdolnościami, dostęp do kolejnych uzyskujemy jednak po osiagnięciu okreslonego poziomu.Royal Defense: Invisible Threat (Pobierz)

royal-defense-invisible-threat Royal Defense: Invisible Threat to darmowa gra strategiczna reprezentująca gatunek Tower Defense. Jak to zwykle w tego typu grach bywa, naszym zadaniem jest budowa różnego rodzaju fortyfikacji obronnych, które posłużą do powstrzymania nadciągających przeciwników. Wrogowie atakują falami a ich celem jest dotrzeć do określonego miejsca. My oczywiście czynimy co w naszej mocy by pokrzyżować ich plany. Tym razem oponentami będą stada orków, trolli i tego typu paskudztwa. My zaś jako zwierzchnik krasnoludzkich sił bojowych, bronić będziemy naszych ziem. Środki których używać będziemy w walce to wieże obronne, które wraz z napływem gotówki możemy rozbudowywać. Pieniądze zdobywamy ubijając wrogów. Dodatkowo do dyspozycji oddano nam również zestaw zaklęć i czarów, niezwykle pomocnych w walce. Royal Defense: Invisible Threat nie należy do najłatwiejszych i już na samym początku zabawy potrafi sprawić wiele trudności, jednak dla fanów gatunku to prawdziwa, darmowa perełka.The Art of Dying (Pobierz)

art of dying The Art of Dying to darmowa gra platformaowa, która ucieszy z pewnością hardcoreowych fanatyków tego gatunku. Wcielamy się tu w postać uzbrojoną w miecz, która przemierza kolejne poziomy naszpikowane pułapkami. Oprócz niech napotkamy również przeciwników czyhających na nasze życie. Wszelkie przeszkody omijamy wykonując ewolucje powietrzne (skoki, salta), wrogów zaś zmagamy błyszczącym ostrzem. Oprócz tego na planszach porozstawiane zostały skrzynie, zawierające złoto. Dla tych którym nie wystarczą przygotowane przez twórcę plansze, przygotowano edytor leveli.Zobacz również: