Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Konkurs: Wygraj koszulki z gry Dead Island
Środa, 15 Styczeń 2014 10:02, Wpisany przez Rafał Predko

koszulka konkurs logo

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym najnowszym konkursie, współorganizowanym z firmą Techland. Nagrodami w nim są unikatowe koszulki z gry Dead Island, wchodzące w skład zestawu Zombie Pack. Poznajcie szczegóły naszej zabawy.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie, jest polubienie facebookowego profilu Techland Wydawnictwo, a także udzielenie poprawnej odpowiedzi na proste pytanie (wybierzemy najciekawsze odpowiedzi więc musisz się wykazać):

Ile grywalnych postaci dostępnych jest w grze Dead Island Riptide? Za co lubisz serię Dead Island?Konkurs został zakończony, listę laureatów znajdziecie tutajPodpowiedź znajdziecie w naszej recenzji tej właśnie gry.

Do rozdania mamy 7 koszulek w rozmiarze L. Na odpowiedzi wysłane pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , czekamy do najbliższego piątku (17.01.2014) do godziny 12:00. Tego samego dnia ukaże się kolejne wydanie Strefy Gracza, w którym poznamy listę zwycięzców.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

zombie paradise