Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 129: Action RPG i Lemingi
Piątek, 22 Listopad 2013 14:11, Wpisany przez Rafał Predko

SG 129 logo

Strefa Gracza wita wszystkich fanów wirtualnej rozgrywki, zgromadzonych przed ekranami monitorów. Oto kolejna porcja dobrej zabawy, zaklętej w darmowych grach komputerowych, które znajdziecie w dzisiejszym wydaniu. Nasze propozycje na ten weekend prezentują się jak zwykle okazale i z pewnością przyznacie nam w tym względzie rację. Dziś chcielibyśmy polecić Wam grę z gatunku Action RPG funkcjonującą w systemie MMO, której domenę stanowi niecodzienna, humorystyczna fabuła oraz naprawdę duża grywalność. Ponadto mamy też przedstawicielkę gatunku Tower Defense, funkcjonującą do niedawna jako produkt komercyjny a także grę - legendę, przeniesioną w środowisko przeglądarki internetowej. Uświadczycie też walki z zombiakami oraz widowiskowych, futurystycznych wyścigów. Zapraszamy...

Dungeonland (Pobierz)

Dungeonland Dungeonland to gra z gatunku Action RPG, funkcjonująca w systemie Free to Play. Akcja gry utrzymana została w humorystycznym klimacie a my na czas rozgrywki zostaniemy przeniesieni do parku rozrywki stworzonego przez pana wszelkiego zła. To właśnie on, mając dość klęsk i niepowodzeń, postanowił uczynić ze swej niedoli biznes, tworząc miejsce w którym różnego rodzaju śmiałkowie będą mogli dać upust swej chęci konfrontacji sił z przeciwnikami. Rozgrywka przewiduje zarówno zabawę ww trybie dla pojedynczego gracza jak i wieloosobowe zmagania z przeciwnościami. Do naszej dyspozycji oddano trzy klasy postaci, które w trakcie postępów zdobywają doświadczenie oraz nowe przedmioty. Cechą gry jest losowość tak względem lokacji jak i znajdujących się w nich przeciwników. Całość charakteryzuje się kolorową grafiką oraz dużą dozą grywalności.Toy Defense 2 (Pobierz)

toy-defense-2 Toy Defense 2 to darmowa gra strategiczna, reprezentująca podgatunek zwany jako Tower Defense. Zasady jak zwykle polegają na tym, by budując rozmaite systemy obronne, wyeliminować nadciągające fale przeciwników, zanim ci dotrą do chronionego przez nas miejsca. Tym razem przenosimy się do świata militarnych zabawek. Zarówno nasi przeciwnicy jak i dostępne dla nas jednostki to plastikowe żołnierzyki oraz różnego rodzaju pojazdy, armaty, działa i samoloty. Tradycyjnie, pokonując wrogów zdobywamy pieniądze, za które ulepszamy posiadane systemy obronne lub też kupujemy nowe. Tower Defense 2 to znakomita propozycja dla wszystkich wielbicieli gatunku, której domenę stanowi rozbudowany (jak na tego typu produkcje) system ulepszeń jednostek przyjemna dla oka, kolorowa grafika oraz duże pokłady grywalności.DHTML Lemmings (Pobierz)

lemings DHTML Lemmings to remake sławnej gry, uruchamiany za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Zasady gry pozostały niezmienione i jak zwykle będziemy musieli doprowadzić kolejne stada lemingów do wyjścia, robiąc co w naszej mocy, by przebrnęły one cało przez różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Zwierzątka te wędrują samoczynnie, nie bacząc na zagrożenia. Do gracza należało będzie więc przypisywanie im dostępnych w menu zdolności, tak by poradziły sobie z wszelkimi przeszkodami. Gra DHTML Lemmings pozostaje wierna oryginałowi tak pod względem grafiki jak i dobrej zabawy. Polecam nie tylko fanom klasyki.Expulsion (Pobierz)

expulsion Expulsion to darmowa, futurystyczna gra wyścigowa. Gracz zasiadając za sterami nowoczesnych maszyn, poruszających się po specjalnych torach, będzie rywalizował z przeciwnikami oraz czasem o tytuł najlepszego z pilotów. Podczas zabawy mamy dostęp do kilku rodzajów pojazdów, różniących się wyglądem oraz parametrami technicznymi. Zabawa cechuje się dużą dynamiką a podczas rozgrywki, towarzyszy nam nieustanne poczucie prędkości.Super Resident Raver (Pobierz)

resident Super Resident Raver to darmowa gra z gatunku strzelanek, uruchamiana poprzez przeglądarkę internetową. Wcielamy się tu w postać śmiałka, który jako jedyny podjął się walki z hordami zombie atakującymi wielki luksusowy hotel. Oprócz tego, że niestraszne mu są starcia oko w oko z nieumarłymi, to na dodatek ratuje on również innych ocalałych gości. Ci bowiem ze strachu pozamykali się w pokojach, które opuszczają po tym gdy do nich zawitamy. Za zabitych zombiaków zdobywamy pieniądze, pozwalające wykupić rozmaite upgrade'y. Całość charakteryzuje się dużą grywalnością oraz grafiką stylizowaną na klimaty retro.Zobacz również: