Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 128: Castlevania i coś jeszcze...
Piątek, 15 Listopad 2013 14:55, Wpisany przez Rafał Predko

Strefa Gracza 128

Rozpoczynamy kolejne wydanie Strefy Gracza, która po raz sto dwudziesty ósmy wita przybyłych gości. Jakże cieszy nas fakt, że znowu dostarczymy Wam możliwość darmowej rozrywki łącząc przy okazji ten fakt z nadejściem weekendu. Ciekawi co przygotowaliśmy tym razem? Zapraszamy więc na konkrety. Spośród dzisiejszych propozycji „coś dla siebie” znajdą zarówno miłośnicy gier strategicznych w stylu Tower Defense jak i wielbiciele platformówek w klimatach mrocznego fantasy, ale czy tylko? Oczywiście, że nie bowiem znajdziecie tu również bijatykę, której domenę stanowi humorystyczny klimat a także kosmiczną strzelankę i pierwszoosobową grę akcji w klimatach horroru. Zapraszamy...

Castlevania: The Lecarde Chronicles (Pobierz)

castlevaniaTLC Castlevania: The Lecarde Chronicles to darmowa platformówka z elementami gier przygodowych w klimacie fantasy. Wcielamy się tu w postać młodego wojownika - Efraina Lecarde, będącego rycerzem na usługach kościoła. Pewnego razu otrzymujemy informacje jakoby na cmentarzu w hiszpańskim mieście Segowia, zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy. Wyruszając tam okazuje się, że to dopiero początek wielkiej i bardzo niebezpiecznej przygody, podczas której czekają nas starcia z siłami ciemności oraz wędrówki poprzez różnego rodzaju jaskinie, ruiny i inne nawiedzone miejsca. Podczas zabawy czekają nas wyzwania polegające na pokonywaniu przeciwników a także typowe dla nurtu gier platformowych. Nasza postać będzie mogła korzystać z różnego rodzaju broni oraz czarów a także w miarę postępów w grze zdobywa nowe umiejętności. Gra jest nieoficjalną, fanowską kontynuacją sławnej serii a jej domenę stanowi jakość wykonania oraz długość rozgrywki.Tabletop Defense (Pobierz)

table defense Tabletop Defense to darmowa gra strategiczna, reprezentująca podgatunek zwany Tower Defense. Jak z wykle w tego typu produkcjach, naszym zadaniem będzie konstruowanie rozmaitych systemów obronnych, które powstrzymają pojawiające się, kolejno fale przeciwników. Za pokonanych przeciwników otrzymujemy pieniądze, pozwalające kupować nowe jednostki defensywne oraz ulepszać już posiadane. Tym razem akcja gry przeniesie nas na stół z makietą, po którym poruszać będą się zabawkowe pojazdy.FIGHT ! (Pobierz)

FIGHT FIGHT ! To darmowa gra z gatunku bijatyk, której inspiracją były takie gry jak Mortal Kombat czy Street Fighter 2. Wybierając jedną z dostępnych postaci, bierzemy udział w serii pojedynków, rozgrywanych w miejskich sceneriach. Każdy z zawodników dysponuje typowymi dla siebie ciosami oraz technikami specjalnymi a pokonując ich wszystkich czeka nas starcie z tajemniczym wojownikiem. Podobnie jak w przypadku pierwszych odsłon Mortal Kombat, zawodnicy biorący udział w starciach to postacie wykonane w technice digitalizacji z tą jednak różnicą, że zamiast brutalności uświadczymy tu sporej dawki humoru.Storm Gear (Pobierz)

storm gear Storm Gear to darmowa gra z gatunku kosmicznych strzelanek. Wcielamy się tu w postać pilota, zasiadającego za sterami myśliwca bojowego, który przemierza kolejne plansze i walczy z nadlatującymi przeciwnikami. W Storm Gear poruszamy się lecąc wciąż w górę ekranu, jednak nasi przeciwnicy, potrafią pojawić się z każdej strony, dlatego podstawę sukcesu stanowi tu refleks. Standardowo mamy możliwość pochwycenia rozmaitych bonusów a także toczenia pojedynków z potężnymi Bossami. Całość charakteryzuje się dużą dynamiką akcji oraz licznymi zastępami przeciwników.See The Dawn (Pobierz)

see-the-dawn See The Dawn to pierwszoosobowa darmowa gra akcji z elementami horroru. Wcielamy się tu w postać osobnika, który wyruszając na poszukiwania przyjaciół, zapuścił się na skażone tereny Czarnobyla. W trakcie swej misji odwiedzać będziemy opustoszałe wioski, mroczne lasy oraz tajemnicze jaskinie. Napotykając rozmaitych niebezpiecznych wrogów, będziemy walczyć nimi przy użyciu zróżnicowanych odmian broni. Gra cechuje się dość sporym otwartym światem oraz ciekawym klimatem.

Zobacz również: