Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 126: Gry na Halloween
Czwartek, 31 Październik 2013 15:06, Wpisany przez Rafał Predko

SG 126

Zapraszając do kolejnego wydania Strefy Gracza, chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że tym razem spotykamy się nieco wcześniej niż zwykle a powodem takiego stanu rzeczy, jest rozpoczynający się już dziś kolejny z tegorocznych, długich weekendów. Jakby tego było mało, w dniu dzisiejszym ma również miejsce, popkulturowe wydarzenie, zwane jako Halloween. Chcąc choć trochę uczcić ten fakt, zamieściliśmy w niniejszym zestawieniu, dwie gry idealnie wpisujące się w klimat wspomnianego wcześniej, globalnego przedsięwzięcia. Jedna z nich to mroczna, pierwszoosobowa strzelanka, w której przeciwników stanowią żywe trupy, drugą natomiast jest wirtualna wersja klasycznych Puzzli, oferująca kilkadziesiąt układanek nawiązujących tematycznie do Halloween. Oczywiście to nie wszystko, jednak kolejne niespodzianki odkryć musicie samodzielnie. Zapraszamy...

S.K.I.L.L.: Special Force 2 (Pobierz)

skill sf2 S.K.I.L.L.: Special Force 2 to gra z gatunku MMOFPS, funkcjonująca na zasadach mikropłatności (Free to Play). Na czas zabawy przenosimy się do wirtualnego świata, w którym wraz z innymi graczami uczestniczyć będziemy w dynamicznych starciach z użyciem broni palnej. Do naszej dyspozycji oddano wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki umożliwiających zarówno walkę z przeciwnikami sterowanymi przez graczy, jak i zespołową rywalizację ze sztuczną inteligencją. W trakcie zabawy korzystać możemy z licznych zapasów broni oraz rozmaitych dodatków, usprawniających ich działanie. S.K.I.L.L.: Special Force 2 cechuje się całkiem niezłą grafiką, stworzoną na silniku Unreal Engine 3.Zombie Hostel (Pobierz)

zombie-hostel Zombie Hostel to darmowa gra za gatunku FPS, przesiąknięta klimatem rodem z horroru. Wcielamy się tu w postać osobnika o imieniu Adam, który zatrzymał się w pewnym hostelu, z nadzieją na spokojne spędzenie nocy i odpoczynek. Niestety dość szybko okazało się, że z planów nici, bowiem miejsce noclegu opanowane zostało przez zombie. Naszym zadaniem będzie więc przetrwać w zaistniałej sytuacji a przy okazji uśmiercić atakujących nas ożywieńców. Podczas rozgrywki korzystać możemy z broni palnych, zapewniając sobie bezpieczeństwo. Zombie Hostel cechuje się klimatem nieustannego zagrożenia oraz nie najgorszą (jak na produkcję freeware) grafiką.Wings of Saint Nazaire (Pobierz)

Wings of saint Wings of Saint Nazaire to darmowy symulator kosmiczny, bazujący na pomyśle zapoczątkowanym przez sławetnego Wing Commandera. Wcielamy się tu w postać pilota, który wykonując rozmaite zadania, przemierza olbrzymią przestrzeń kosmiczną. W trakcie rozgrywki nieuniknione będą starcia z przeciwnikami. Do naszej dyspozycji oddano tu kilka rodzajów statków, zróżnicowanych pod względem parametrów jak i wyglądu. Wings of Saint Nazaire cechuje się dopracowaną grafiką, wykorzystująca silnik Unity.Holiday Jigsaw: Halloween (Pobierz)

holiday-jigsaw-halloween Holiday Jigsaw: Halloween to darmowa gra logiczna, polegająca na układaniu tzw. Puzzli. Do naszej dyspozycji oddano szereg układanek, wśród których dominują obrazki z motywami kojarzącymi się z Halloween. Gracz wybierając jedną z nich będzie musiał ułożyć wskazany obrazek w jak najkrótszym czasie. Za prawidłowe połączenie ze sobą poszczególnych elementów, otrzymujemy punkty, których pula tym większa im szybciej ogarniemy układankę. Dodatkowo istnieje możliwość modyfikacji każdego z obrazków i samodzielnego podzielenia go na dowolną liczbę elementów. Holiday Jigsaw: Halloween stanowić może znakomitą rozrywkę dla całej rodziny.Action Quake 2 (Pobierz)

aq2 Action Quake 2 to darmowa gra z gatunku MMOFPS, stworzona na silniku, drugiej odsłony sławnego Quakea. Rozgrywka polega tu na toczeniu dynamicznych deathmatchów z przeciwnikami sterowanymi przez innych graczy. Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście serwerów na których znajdziemy gotowych do zabawy przeciwników. Różnica względem oryginału polega na tym, że że cała otoczka pozbawiona została klimatu Sci-Fi w związku z czym korzystamy z broni typowych dla współczesnego świata a także walczymy na planszach tworzonych na wzór rzeczywistości.Zobacz również: