Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 124: Najnowsze MOBA i przeglądarkowy Mario
Piątek, 18 Październik 2013 13:47, Wpisany przez Rafał Predko

SG124 logo

Kończąc kolejny tydzień zmagań z rzeczywistością, zapraszamy na chwilę wytchnienia w wirtualnym świecie, zwanym również Strefą Gracza. Jedyne czego potrzeba, by móc wspólnie z innymi dzielić ten weekendowy czas, jest zamiłowanie do gier komputerowych, oraz czynne uczestnictwo w gwarantowanej przez nie zabawie. Tej jak zwykle nie zabraknie, o czym przekonacie się już za kilka chwil. Dziś chcielibyśmy uraczyć Was bowiem zestawem, w którym znajdzie się coś dla miłośników gier w stylu DOTA 2 czy też LoL. Po raz kolejny pojawi się również wiecznie żywy, wąsaty hydraulik Mario, będący tym razem bohaterem gry przeglądarkowej. Kolejne tytułu ucieszą z pewnością amatorów gier strategicznych oraz wytężania szarych komórek. Na koniec jako ciekawostkę proponujemy nietypowy symulator niewiernego męża. W życiu codziennym zalecamy jednak nie brać przykładu z poczynań bohatera tej produkcji.

Solstice Arena (Pobierz)

solsticearena Solstice Arena to gra z gatunku MOBA, inspirowana takimi hitami jak DOTA2 czy też LoL. Na czas zabawy przenosimy się do świata fantasy, gdzie wraz z innymi graczami toczyć będziemy zacięte walki o dominację na różnego rodzaju mapach. Każdy z uczestników zabawy wybiera swoją postać, która w trakcie rozgrywki gromadzi punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy. Do naszej dyspozycji oddano tu kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki (walki 3 na 3, PvP, i inne). Dla wielbicieli gatunku pozycja wręcz obowiązkowa.Artist Colony (Pobierz)

artist-colony Artist Colony to darmowa gra strategiczna z elementami ekonomii, której tematyka oscyluje wokół szeroko pojętej sztuki. Gracz wciela się tu w menadżera cichego zakątka, będącego miejscem aktywności różnego rodzaju artystów. Nasze zadanie polega tu na zarządzaniu infrastrukturą koloni artystów, w taki sposób by przyciągała ona co raz to nowych twórców. Ci pojawią się wtedy gdy zapewnione zostaną miejsca pozwalające złapać natchnienie lub też w spokoju ćwiczyć swoje umiejętności. Z czasem gdy dzieła sztuki będą już gotowe, i wszystkie techniki taneczne opanowane będziemy mogli dzielić się nimi ze światem, zarabiając tym samym pieniądze, które pozwolą na rozwój naszego natchnionego zakątka.Zomback (Pobierz)

zomback Zomback to darmowa gra logiczna, będąca znakomitym treningiem dla szarych komórek. Zadaniem gracza będzie tu leczenie zarażonych ludzi, którzy zmienili się w zombie. Trudność zabawy polega na tym, że istoty te mają kształt kwadratów, całkowicie pozbawionych kończyn. Na domiar złego wraz z początkiem każdego planu umiejscowione zostają na różnego rodzaju platformach. Gracz sterując myszką i klikając na wybranych elementach, niszczy je tak by zombiak poddając się prawom fizyki, spadł w miejsce, gdzie spoczywa butelka z lekarstwem. To z pozoru banalnie proste zadanie, w praktyce może przysporzyć niemałych kłopotów, wystarczy bowiem zniszczyć nieodpowiedni element konstrukcji, by rozgrywka zakończyła się niepowodzeniem.Full Screen Mario (Pobierz)

full screen mario Full Screen Mario to darmowa gra z gatunku platformówek, przenosząca klasyczną rozgrywkę do przeglądarki internetowej. Wcielamy się tu w postać kulowego hydraulika, który przemierzając kolejne etapy, będzie starał ujść cało różnego rodzaju niebezpieczeństwom. Standardowo dla tego tytułu, przyjdzie nam więc pokonywać rozmaite przeszkody terenowe a także przeciwników, pałętających się po okolicy. Innowacją względem pierwowzoru jest tu możliwość projektowania własnych plansz. Zaletę stanowi zaś brak konieczności instalowania jakichkolwiek plików, zabwa odbywa się bowiem w przeglądarce internetowej.

Scarlet (Pobierz)

scarlet Scarlet to darmowa, bardzo nietypowa gra, którą najprościej określić jako symulator męża zdradzającego żonę. Historia której staniemy się bezpośrednimi uczestnikami, ma swój początek w momencie, gdy żona wraca z pracy o wiele wcześniej niż było to zaplanowane. Gracz jako niewierny mąż, który jeszcze przed chwilą baraszkował ze swą kochanką, będzie musiał ukryć wszelkie pozostawione na miejscu dowody zdrady, tak by sekret cudzołóstwa nie wyszedł na jaw. Z racji tematyki gra nie powinna być udostępniana osobą nieletnim a my ze swej strony zalecamy, by w realnym świecie nie brać przykładu z wirtualnego „bohatera”.Zobacz również: