Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 123: Thief i Naruto na polach PGR-u
Piątek, 11 Październik 2013 13:50, Wpisany przez Rafał Predko

SG123 logo

Jak dobrze, że już weekend bo oto wraz z czasem sielanki i spokoju, pojawia się również kolejne wydanie Strefy Gracza. Ciekawi co przygotowaliśmy na dziś? Po pierwsze coś dla fanów gry Thief, której nieznane oblicze ujawni się za sprawą gry, będącej onegdaj jedynie modyfikacją do 3 części Dooma. Uwierzcie ta produkcja z powodzeniem mogłaby stanowić kontynuację sagi o poczynaniach najsławniejszego, średniowiecznego złodzieja w historii gier komputerowych. Smakowite kąski mamy również dla wielbicieli Gier MMOFPS oraz przygodówek w klimacie horroru. Pierwsza z nich zabierze graczy do miejsca w którym trwa nieustanny bój pomiędzy terrorystami a siłami specjalnymi, za sprawą drugiej natomiast weźmiemy udział w opowieści rodem z koszmarnego snu. Prawdziwą niespodziankę przygotowaliśmy także fanom sagi Naruto. Bo czyż nie ucieszy ich fakt pojawienia się darmowej gry MMORPG zainspirowanej tą mangową opowieścią? Na koniec, zaś ciekawy produkt autorstwa naszych rodzimych twórców o wymownym tytule - PGR Online. Dobrej zabawy...

The Dark Mod (Pobierz)

the dark mod The Dark Mod to samodzielnie działająca modyfikacja do gry Doom 3, inspirowana innym wielkim hitem pt. Thief. Aplikacja ta, stworzona początkowo jako nakładka na trzecią część Dooma, doczekała się swej samodzielnej wersji. Całkowicie za darmo więc przeniesiemy się do średniowiecza, gdzie jako wykwalifikowany złodziej, wykonywać będziemy szereg misji. Zasady rozgrywki opierają się na tym co znamy z gry Thief. Całość charakteryzuje się grafiką rodem z Doom 3, co znaczy, ze tytuł ten może być świetnym przygotowaniem przed najnowszą odsłoną gry Thief.Tactical Intervention (Pobierz)

TacticalIntervention Tactical Intervention to gra z gatunku pierwszoosobowych strzelanek, przeznaczona do rozgrywek sieciowych. Przystępując do zabawy, weźmiemy udział w zmaganiach pomiędzy grupą terrorystów a odziałem do zadań specjalnych. To po której stronie barykady staniemy, zależy wyłącznie od nas samych. O ile w trybie Deathmatchu nie ma to większego znaczenia, o tyle w niektórych trybach zależy od tego cały przebieg rozgrywki. W trakcie gry, postać w którą się wcielamy zdobywa punkty doświadczenia i dzięki awansom na wyższe poziomy zdobywa możliwość korzystania z co raz to lepszych broni oraz sprzętu uzupełniającego.Haunted Memories (Pobierz)

HAunted memories Haunted Memories to pierwszy epizod cyklu przygodowych gier z elementami horrou, inspirowanej sławetnym Slenderem. Wcielamy się tu w postać wędrującą po krainie rodem z sennego koszmaru. Wszechogarniający mrok, poczucie zagrożenia oraz dziwne dźwięki dochodzące z każdej strony, są tam nieodłącznymi towarzyszami. Naszym zadaniem będzie odnalezienie skrytych tu i ówdzie manuskryptów i wydostanie się do krainy światła. To czego należy się obawiać skryte jest w ciemnościach, dlatego do naszej dyspozycji oddano latarkę a także możliwość korzystania z kilku rodzajów broni. Haunted Memories cechuje się dopracowaną grafiką oraz mrocznym klimatem.Ultimate Naruto (Pobierz)

UltimateNaruto Ultimate Naruto to gra z gatunku MMORPG, uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Na czas rozgrywki przenosimy się do świata znanego dzięki popularnej serii Anime, gdzie wybierając jedną z dostępnych postaci, będziemy wykonywać kolejne zadania i rozwijać swojego podopiecznego. Standardowo dla gatunku, czeka nas więc szereg walk, podczas których zdobywamy punkty doświadczenia, awansując tym samym na co raz wyższe poziomy. Dostępni wojownicy to postaci znane wszystkim fanom serii. Podzielono ich wedle trzech szkół walki, które reprezentują - Ninjutsu, Taijutsu oraz Genjutsu. Każdy z nich dysponuje typowym dla siebie lecz pokaźnym zestawem technik walki. Ultimate Naruto to tytuł wciąż rozwijany w każdej chwili mogą więc pojawić się kolejne nowości.PGR Online (Pobierz)

pgr online PGR Online to darmowa gra strategiczna z elementami ekonomii, uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Gracze przystępujący do zabawy, będą musieli podjąć się wyzwania polegającego na prowadzeniu własnym gospodarstwem rolnym. Siejąc i sprzedając zebrane plony a także rozmaite przetwory, gromadzimy pieniądze za które rozbudowujemy nasz PGR, zwiększając tym samym produktywność. Podczas gry wykonywać będziemy polecenia ministerstwa oraz partii, która trzyma pieczę nad wszystkim. Konieczne okażą się również kontakty ze spółdzielniami a wszystko to by wyrobić 150% normy.Zobacz również: