Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 122: Super Mario i Marvel Superheroes czyli weekendowa balanga
Piątek, 04 Październik 2013 14:29, Wpisany przez Rafał Predko

sg122 logo

Dziś w Strefie Gracza zorganizowaliśmy weekendową balangę, na którą zapraszamy wszystkich chętnych. Zapoznajcie się więc z programem tegoż wydarzenia. Przybyłych gości przywita nie kto inny jak sam Mario, na co dzień pełniący funkcję hydraulika przemierzającego wirtualne światy. Wraz z nim udamy się w pełną wyzwań przygodę, o której bardzo długo nie zapomnicie. Kolejny punkt imprezy to spotkanie z nieugiętymi herosami, reprezentującymi uniwersum Marvela, którzy zabiorą nas na spacer po mieście. Wraz z nimi dotrzemy do miejsca, gdzie dołączy do nas wszystkich, samotny dotychczas assasin. Również i on wtrąci swoje trzy grosze, prezentując jak wygląda zabawa w stylu azjatyckim. Gdy zaznajomimy się już powyższym, będziemy mogli udać się do miejsca w którym żyją smoki. Tam dopiero zrozumiecie co znaczy „dawać ognia”. Ostatnim punktem wspomnianej tu imprezki, jest wspólny wypad na rozrywki w piłce siatkowej, gdzie każdy kto tylko poczuje ku temu chęć, będzie mógł sprawdzić jak to jest być menadżerem drużyny siatkarzy. Niech więc nikogo nie zabraknie, sami bowiem widzicie, ze będzie się działo. Acha i najważniejsze - wstęp na naszą balangę jest całkowicie darmowy...

New Super Mario Forever (Pobierz)

new mario forever New Super Mario Forever to darmowa gra platformowa, będąca kolejną odsłona przygód dzielnego hydraulika. Zabawa w której weźmiemy udział to połączenie klasycznych schematów zapoczątkowanych i kultywowanych przez serię Super Mario oraz zupełnie nowych standardów. Ideą gry jest więc jak zwykle przemierzanie kolejnych plansz, na których oprócz utrudnień w postaci przeszkód terenowych, napotkamy również wielu przeciwników. Pokonanie wszelkich przeciwności to jedyny sposób by pomóc księżniczce, i stać się bohaterem. Pomocne więc okażą się różnego rodzaju bonusy oraz zręczność gracza. New Super Mario Forever oferuje wiele ukrytych poziomów oraz niespodzianek. Cechy gry to kolorowa grafika, wspaniałe animacje oraz polskojęzyczny dubbing.Marvel Superheroes: War of the Gems (Pobierz)

MSH Marvel Superheroes: War of the Gems to darmowa gra z gatunku chodzonych bijatyk, która zabierze nas w podróż do komiksowego świata. Wcielając się w jedną z dostępnych postaci - HULK, Spider-Man, Wolwerine oraz Ironman, przemierzać będziemy kolejne lokacje, walcząc z napotkanymi przeciwnikami. Każdy z herosów dysponuje typowymi dla siebie technikami walki, korzystając przy tym ze swych nietypowych zdolności. Rozgrywka jak przystało na tego typu gry, jest bardzo dynamiczna a na końcu każdego levelu, czeka wyzwanie w postaci Bossa, którymi w przypadku Marvel Superheroes: War of the Gems są znani z komiksów superłotrowie.Metal Shinobi Assassin (Pobierz)

metal shinobi Metal Shinobi Assassin to darmowa strzelanka z elementami platformówki, stworzona na podobieństwo legendarnej serii pt. Metal Slug. Względem oryginału zachowane zostały zasady rozgrywki, polegającej gównie na przemierzaniu kolejnych plansz i eliminowaniu napotkanych przeciwników. Wcielamy się tu w postać azjatyckiego zabójcy, który uzbrojony w broń palną, wyrusza na krwawą krucjatę. Zabawa cechuje się mocno zręcznościowym podejściem do tematu dając graczom sporo satysfakcji, z przejścia kolejnych etapów.Dragon Keeper 2 (Pobierz)

dragon keeper 2 Dragon Keeper 2 to druga część gry strategicznej, w której po raz kolejny zajmiemy się hodowlą smoków. Poprzednio wcielając się w postać księcia, ratowaliśmy swą ukochaną z rąk wiedźmy. Tym razem role się odwróciły i to właśnie książę stał się ofiarą czarów złej wiedźmy. Jedyną osobą, która będzie umiała pomóc okazuje się być księżniczka, w postać której się wcielamy. Zasady gry stanowią rozwinięcie pomysłów znanych z poprzedniej odslony dzięki czemu, ponownie uświadczymy mieszanki rozgrywki w stylu sim oraz hidden object. Do naszej dyspozycji oddano w pełni konfigurowalne środowisko, wiele przedmiotów do odnalezienia oraz ukryte, bonusowe poziomy.Volleyball Manager 2013 (Pobierz)

VM2013 Volleyball Manager 2013 to najnowsza odsłona darmowego cyklu gier, pozwalających wcielić się w postać menadżera drużyny siatkarskiej. Po raz kolejny więc przyjdzie nam podejmować decyzje związane z kluczowymi aspektami funkcjonowania Teamu. Podobnie jak w częściach poprzednich, nasze działania skupią się wokół sfery kadrowej jak i finansowej, klubu którym będziemy zarządzać. W obecnej wersji uświadczymy nowych rozgrywek ligowych oraz superpucharów. Pojawią się również najważniejsze imprezy juniorskie. Znacznej poprawie uległ też system treningu graczy i ich wyszukiwania, co jednak najważniejsze zaktualizowano bazy na sezon 2013/14.Zobacz również: