Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Grand Theft Auto Online już dostępne!
Wtorek, 01 Październik 2013 12:27, Wpisany przez Wojtek Onyśków

GTA-Online

Posiadacze konsolowych wersji GTA Online mogą już pobrać niewielką aktualizację, która umożliwia dostęp do trybu sieciowego najnowszego dzieła studia Rockstar. Otwarty świat z żywymi graczami czeka już na pierwsze rozróby i napady na sklepy.

W dniu dzisiejszym około godziny 13 ruszył kolejny etap związany z Grand Theft Auto V. Do dyspozycji graczy oddano tryb sieciowy, w którym panuje beztroska rozróba z żywymi użytkownikami.

GTA Online oferuje między innymi specyficzny kreator postaci, w którym należy określić ojca oraz matkę bohatera, a także jego dziadków. Na tej podstawie generowany jest bezpośredni wygląd. Należy również wybrać preferowany styl gry. Poszczególne elementy związane z aktualnym wyglądem naszego alter-ego będziemy w stanie modyfikować podczas rozgrywki - udając się do fryzjera, studia tatuażu itp.

Gracze mogą wspólne wybierać się na kilkaset dostępnych misji. Studio Rockstar zapowiedziało, że będzie aktualizować zawartość, by świat gry nigdy się nie znudził. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że fabuła GTA Online dzieje się na kilka miesięcy przed wydarzeniami z trybu dla jednego gracza.

Użytkownicy wykonując misje czy też po prostu napadając na sklepy zdobywają gotówkę, za którą mogą kupować nowe posiadłości, samochody itp. Do własnego domu będzie można zaprosić innych graczy, by wspólnie pooglądać telewizję czy też napić się piwa. Co najważniejsze - odwiedzające nas osoby nie będą mogły zdemolować rezydencji ani ukraść naszego samochodu.

Ponadto w świecie gry dostępne będą banki. Przelewanie gotówki na konto jest kwestią priorytetową, gdyż po śmierci pieniądze, które nosiliśmy przy sobie, mogą dostać się w ręce naszego zabójcy.

gta mmo
Studio Rockstar zapowiedziało, że już jesienią gracze otrzymają specjalny edytor, dzięki któremu będą mogli tworzyć własną zawartość - organizować specyficzne zawody, misje itp. Zdaje się, że świat GTA jeszcze nigdy nie był tak fascynujący.

Źródło: Rockstar