Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 119: Mortal Kombat, Gra o Tron i szaleńcze wyścigi
Piątek, 13 Wrzesień 2013 14:01, Wpisany przez Rafał Predko

SG119 logo

Wraz z nadejściem weekendu, pojawia się też kolejne wydanie Strefy Gracza. Witamy więc wszystkich przybyłych. To wielka radość móc zaprezentować Wam ciekawe, nieprzeciętne i godne uwagi, darmowe gry komputerowe. Jesteśmy pewni, że i tym razem w znajdziecie tu coś dla siebie... wystarczy przecież spojrzeć na poniższe zestawienie. Dzisiejsze propozycje to aż dwa tytuły, w których ideę stanowią karkołomne lecz bardzo widowiskowe wyścigi, rozgrywane w duchu MMO. Za sprawą jednej z tych gier, zasiądziemy za kierownicami superszybkich samochodów po to, by mknąc ulicami miast, walczyć o tytuł najlepszego z kierowców. Druga natomiast, pozwoli wziąć udział w rywalizacjach powietrznych. Ponadto mamy coś dla wielbicieli bijatyk, reprezentowanych dziś przez nietuzinkowe połączenie dwóch legend gatunku - Mortal Kombat i King of Fighters. Narzekać nie powinni również wielbiciele Action RPG. Zwieńczeniem całości będzie zaś sympatyczna platformówka, rozgrywana w świecie sagi ”Gra o Tron”. Zachęcamy do pobierania...

Ridge Racer Driftopia (Pobierz)

ridgeracer Ridge Racer Driftopia to gra funkcjonująca na modelu Free to Play, której ideę stanowią szalone wyścigi, tuningowanych aut. Decydując się na rozgrywkę, rywalizować będziemy z innymi graczami. Do naszej dyspozycji oddano efektowne pojazdy, które wraz z postępami w rozgrywce, będziemy mogli ulepszać. Nieodzownym elementem zabawy są tu tzw. Drtifty, czyli bardzo efektowne poślizgi, dzięki którym nie dość, że pokonujemy zakręty, to na dodatek uzupełniamy specjalny wskaźnik energii pozwalającej uderzyć z rozpędu w pojazd przeciwnika i zniszczyć go doszczętnie. Ridge Racer Driftopia to tytuł, który oferuje mocno zręcznościowy model rozgrywki, okraszonej dopracowaną grafiką, efektownymi efektami, dynamicznym udźwiękowieniem i co najważniejsze – olbrzymią dawką grywalności.Altitude0: Lower & Faster (Pobierz)

atitude0 Altitude0: Lower & Faster to bardzo ciekawa gra reprezentująca nurt MMO, pozwalająca wziąć udział w spektakularnych wyścigach pomiędzy pilotami samolotów. Gracze decydujący się na rozgrywkę, będą mogli uczestniczyć w dwóch trybach rozgrywki a pierwszym z nich jest License mode, gdzie doskonalić będziemy umiejętności rywalizując z przeciwnikami sterowanymi przez komputer. Drugi z trybów stanowi Online multiplayer mode, oferujący rozgrywki pomiędzy graczami. Podczas zabawy gromadzimy punkty pozwalające nam osiągać co raz to wyższe stopnie w hierarchii pilotów, udokumentowane za pośrednictwem licencji. Punkty są przyznawane nam za spektakularne akrobacje wykonywane w trakcie lotu. Całość charakteryzuje się dopracowaną grafiką.King Of Fighters vs. Mortal Kombat (Pobierz)

King of Fighters vs MKKing Of Fighters vs. Mortal Kombat to darmowa, wykonana przez fanów gra z gatunku bijatyk. Za jej sprawą uświadczymy pojedynków pomiędzy postaciami, reprezentującymi dwa legendarne światy wirtualnych bijatyk. Mortal Kombat oraz King Of Fighters to tytuły których fanom gatunku przedstawiać nie trzeba. Przystępując do zabawy wybieramy jedną z postaci, po to by tocząc kolejne pojedynki, eliminować nastepujących po sobie rywali. Każdy z wojowników dysponuje indywidualną paletą ciosów i technik specjalnych. Całośc charakteryzuje się dynamiką rozgrywki, ładną grafiką oraz energetyczną oprawą dźwiękową.Hammerwatch (Pobierz)

hammerwatchHammerwatch to gra z gatunku Action RPG, której zasady przypominają np. to co znamy z Diablo. Wcielamy się tu w postać jednego z czterech bohaterów i przemierzając labirynty kolejnych plansz, walczymy z napotkanymi przeciwnikami, gromadzimy rozmaite przedmioty oraz złoto. W efekcie, awansując na kolejne poziomy doświadczenia, ulepszamy parametry swej postaci oraz uczymy nowych umiejętności. Co niezwykle ważne, Hammerwatch umożliwia jednoczesną zabawę czterem graczom, którzy jako drużyna przemierzają niebezpieczne korytarze.Game of Thrones The 8 Bit Game (Pobierz)

got 8bitGame of Thrones The 8 Bit Game to darmowa gra z gatunku platformówek, inspirowana serialem oraz cyklem książek „Gra o Tron”. Gracz wcielą się tu w jedną z czterech postaci, reprezentujących świat tej kultowej już sagi. Każdy z bohaterów charakteryzuje się odmiennym sposobem walki i co za tym idzie indywidualnymi atakami. Naszym zadaniem jest przebrnąć przez kolejne poziomy, eliminując napotkanych przeciwników, oraz poradzić sobie z rozmaitymi trudnościami terenowymi, wynikającymi z architektury plansz. Te zaś stanowią odniesienie do lokacji znanych z oryginału. Całość prezentuje bardzo ciekawe, 8-Bitowe spojrzenie na cykl „Gra o Tron”.Zobacz również: