Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 115: MOBA i Symulatory
Piątek, 09 Sierpień 2013 12:04, Wpisany przez Rafał Predko

SG 115 logo

Witajcie. Weekendowe spotkanie w Strefie Gracza właśnie się rozpoczyna. Zasiądźcie więc wygodnie przed monitorami swoich komputerów i bez względu na okoliczności, dajcie ponieść się zabawie. Ta jak zwykle zapowiada się przednio, bowiem tradycyjnie już przygotowaliśmy dla Was pięć niezwykle grywalnych tytułów, których ideę stanowi darmowa rozgrywka. Na pierwszy ogień poszła Sieciowa gra strategiczna, stworzona przez programistów z firmy Nival, odpowiedzialnej za istnienie takich hitów jak Etherlords, Silent Storm, czy też Might & Magic: Heroes V. Prime World bo o tej grze teraz mowa, oferuje graczom doświadczenia porównywalne z tymi, które znamy z kultowych już LoL oraz DOTA 2, wzbogacając je o masę nowych elementów. Ciekawie prezentuje się również aplikacja, łącząca w jedność serię symulatorów lotniczych spod znaku Digital Combat Simulator. Coś dla siebie znajdą dziś również wielbiciele bijatyk oraz klasycznych wyścigów w stylu retro. Zapraszamy życząc jednocześnie udanego weekendu...

Prime World (Pobierz)

prime-world Prime World to gra strategiczna, przeznaczona do rozgrywek Multiplayer, funkcjonująca w systemie Free to Play. Na czas rozgrywki przenosimy się do świata fantasy, w którym trwa wielka bitwa o dominację pomiędzy graczami. Każdy z uczestników zabawy staje się władcą zamku i gromadząc rozmaite surowce, będzie musiał zająć się jego rozbudową. Oczywiście do tego by wzbudzić respekt przeciwników, potrzebna będzie też silna armia a także układy z innymi graczami. Walki przypominają to co znamy z hitów takich jak DOTA 2 czy też LoL, kiedy to prowadzone przez herosów oddziały toczą starcia na wirtualnych polach bitwy. Skoro mowa o bohaterach, warto dodać, że do naszej dyspozycji oddano szereg zróżnicowanych klas, a także możliwości rozwoju tychże delikwentów. Całość charakteryzuje się dopracowaną grafiką oraz klimatycznym udźwiękowieniem.DCS: World (Pobierz)

dcs world DCS: World to darmowa gra z gatunku symulatorów lotniczych, łącząca w sobie wszystkie produkcje z cyklu Digital Combat Simulator. Za sprawą DSC: World będziemy mieli niepowtarzalną okazję zasiąść za sterami rozmaitych maszyn latających i wziąć udział w rozmaitych misjach bojowych. Produkt ten w sprawny sposób integruje wszystkie pojedyncze gry, umożliwiając użytkownikom korzystanie z tych samych serwerów. Dzięki temu więc z pozycji jednego programu uzyskujemy dostęp do takich tytułów jak Digital Combat Simulator: Black Shark, Digital Combat Simulator: A-10C Warthog, Digital Combat Simulator: A-10C Warthog czy LockON: Flaming Cliffs 3.The Pitt (Pobierz)

The PittThe Pitt to darmowa gra z gatunku bijatyk, w której dostępne są też elementy RPG. Na czas rozgrywki, przeniesieni zostaniemy do post-apokaliptycznej rzeczywistości. Wcielając się w postać gladiatora, walczyć będziemy z atakującymi przeciwnikami. Wrogowie nadchodzą falami napierając na naszego bohatera ze wszystkich stron, dzięki odpowiednim ciosom i uzbrojeniu możemy jednak sobie z nimi poradzić. Warto jednak pamiętać, że każda kolejna fala przynosi silniejszych oponentów. Na szczęście co jakiś czas mamy możliwość ulepszenia swoich technik walki dzięki czemu skuteczniej radzimy sobie z przeciwnościami.Grand Prix (Pobierz)

grandprixGrand Prix to darmowa gra wyścigowa, stworzona jako hołd dla pierwszych tego typu produkcji. Podczas zabawy zasiadamy za kierownicą bolidu i mknąc po torze, ścigamy się z komputerowymi rywalami. Dodatkowym przeciwnikiem jest tu czas, który kurczy się nieubłaganie. Na szczęście po przejechaniu każdego okrążenia otrzymujemy nowe sekundy. Gra, tak jak bywało to onegdaj, cechuje się typowo zręcznościowym modelem prowadzenia pojazdu, a całość okala grafika wykonana w stylu retro.Dead Center (Pobierz)

dead centerDead Center to darmowa, trzecioosobowa gra akcji, w której walczyć będziemy z hordami żywych trupów. Wcielamy się tu w postać kobiety, która samotnie stawić musi czoła wygłodniałym zombiakom. Do naszej dyspozycji oddano tu szereg rozmaitych broni, za pomocą których skutecznie eliminujemy zagrożenie. Zabawki posegregowane zostały na trzy kategorie – broń palna, sieczna oraz pułapki. Całość charakteryzuje się dopracowaną grafiką oraz dynamiką i brutalnością.

Zobacz również: