Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 111: World of Warplanes Open Beta
Piątek, 05 Lipiec 2013 13:20, Wpisany przez Rafał Predko

sg 111 logo

Witamy wszystkich i zapraszamy na najnowsze wydanie Strefy Gracza. Proponując Wam wirtualną rozrywkę w pełnym tego słowa znaczeniu, zachęcamy do zapoznania się z pięcioma darmowymi grami, które z pewnością uświetnią weekendowy czas wolny. Atrakcją o której trzeba wspomnieć jest dziś produkcja pt. World of Warplanes, funkcjonująca od wczoraj w systemie otwartych Testów Beta. Każdy miłośnik walk powietrznych oraz zmagań sieciowych nie powinien pominąć tej gry zwłaszcza, że jej twórcami są programiści ze studia Wargaming, na którego koncie figuruje taki hicior jak World of Tanks. Oczywiście, to nie wszystko, bowiem jak się sami przekonacie, pozostałe cztery propozycje również prezentują się nietuzinkowo. Znajdziecie tu bardzo oryginalną grę MMORPG, Klimatyczny Survival Horror, sieciową grę strategiczną oraz kultywującą nasz rodzimy język, francuską naparzankę przeznaczoną dla dwóch graczy. Życzymy dobrej zabawy...

World of Warplanes (Pobierz)

WoWP World of Warplanes to gra MMO, w której toczymy walki zsiadając za sterami bojowych samolotów. Do naszej dyspozycji oddano tu szereg latających maszyn które w różnych okresach historycznych stanowiły wyposażenie najpotężniejszych armii świata. Każdy z samolotów opisany został za pomocą statystyk odzwierciedlających faktyczne osiągi. W miarę rozgrywki pojawia się też możliwość ich rozbudowy oraz wprowadzania rozmaitych modyfikacji. World of Warplanes jest grą stworzoną przez tą samą ekipę, która odpowiada za istnienie World of Tanks, założenia gry są więc podobne. Różnica polega oczywiście na sposobie sterowania oraz intensywności wydarzeń dziejących się na ekranie monitora. Całość charakteryzuje się dopracowaną grafiką oraz udźwiękowieniem.March of War (Pobierz)

march of war March of War to turowa gra strategiczna przeznaczona do rozgrywek sieciowych (MMO), za sprawa której przeniesiemy się do alternatywnych czasów II Wojny Światowej. Do wyboru gracza oddano tu sześć walczących krajów, których wojska różnią się pod względem stylu walki oraz posiadanych jednostek. Tak jak w innych grach turowych, każda nasza czynność uwarunkowana jest od ilości posiadanych punktów ruchu, przypisanych do poszczególnej jednostki. Twórcy udostępnili bardzo zróżnicowane tryby zabawy polegające zarówno na współpracy jak i rywalizacji pomiędzy graczami. W miarę postępów w rozgrywce zdobywamy możliwość korzystania z nowoczesnych technologii a także tworzenie rozmaitych nietypowych maszyn. Cechą gry jest dopracowana grafika 3D oraz wciągająca rozgrywka.City of Steam (Pobierz)

City-of-Steam City of Steam to przeglądarkowa gra z gatunku MMORPG, w klimacie techno-fantasy, w której funkcjonuje system mikropłatności. Na czas rozgrywki przenosimy się do świata, którego kształtem są dryfujące w przestrzeni koła zębate. Każde z nich charakteryzuje się indywidualnym dla siebie elementem takim jak węgiel, rdza, para czy olej. Sercem tegoż przedziwnego uniwersum jest Nexus - czyli wielkie koło napędzane przez cztery wcześniej wymienione. W świecie tym żyją istoty typowe dla opowieści fantasy - Orkowie, Krasnoludy, Elfy itp. Gracz wybierając jedną z nich oraz określając klasę swego bohatera bierze udział w typowej dla gatunku rozgrywce, gdzie wykonując kolejne zadania oraz gromadząc ekwipunek i punkty doświadczenia rozwija swego podopiecznego. Całość charakteryzuje się dopracowaną grafiką oraz nietypowym aczkolwiek bardzo ciekawym klimatem.Wojna Taniec (Pobierz)

wojna taniec Wojna Taniec to nieskomplikowana aczkolwiek bardzo ciekawa gra umożliwiająca toczenie Multiplayerowych Deathmatchów przy jednym komputerze. Gracze przejmują tu kontrole nad dziwnymi stworzeniami, które tocząc zacięte boje, rywalizują o dominację w lesie. Każda z istot dysponuje typowym dla siebie atakiem oraz możliwością obrony w postaci wytwarzanego pola siłowego. Po śmierci jednego z nich do walki przystępują stwory z następnego pokolenia, który ma szansę zmienić bieg wydarzeń bowiem to co działo się poprzednio, w tym samym czasie odbywa się na ekranie monitora. Choć brzmi to poniekąd dziwnie w praktyce sprawdza się całkiem ciekawie. Pomimo swego tytułu gra stworzona została przez francuskich programistów. Całość cechuje się kolorową, kreskówkową grafiką.Curse of the Aztecs (Pobierz)

curse of astecs Curse of the Aztecs to darmowa gra przygodowa w klimacie horroru, w której akcja ukazana została z punktu widzenia osoby pierwszej. Gracz wciela się tu w postać odważnego archeologa archeologa, który przemierzając podziemne korytarze pradawnej świątyni, poszukuje grobu legendarnego Montezumy. Podczas wędrówki przyjdzie nam stanąć oko w oko z mitycznymi stworzeniami grasującymi w najciemniejszych zaułkach labiryntu. Wszechobecne uczucie zagrożenia oraz klimat grozy to elementy, które nawet na chwile nie pozwolą się nudzić. Warto zwrócić uwagę na fakt, że poziomy są tu generowane losowo dlatego wraz z każdym podejściem do rozgrywki uświadczymy całkowicie nowych emocji.

Zobacz również: