Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 109: Marvel Heroes i Amiga
Piątek, 07 Czerwiec 2013 14:21, Wpisany przez Rafał Predko

SG 109 logo

O tym, że w Strefie Gracza jest... bardzo fajnie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Sprawdźcie sami jak wiele gier zaprezentowanych zostało już na łamach tego właśnie cyklu. Dziś do zbioru dołączy kolejne 5 propozycji, obcując z którymi, nadchodzący weekend może okazać się zbyt krótki. Pierwsza na dzisiejszej liście, zamieszczona została gra, która uszczęśliwi fanów komiksów oraz rozgrywek w stylu Action RPG. Marvel Heroes umożliwia bowiem zabawę na zasadach zbliżonych do Diablo, pozwalając jednocześnie wcielić się w postać jednego z popularnych superbohaterów. Co ciekawe, Strefa Gracza 109 kryje w sobie jeszcze trzy inne gry wzbogacone elementami RPG, ale to sprawdzicie sami. My zdradzimy jeszce, że nie lada atrakcja czeka także na zajadłych „oldskulowców”. Jest nią banalny w obsłudze emulator komputerów Amiga, a wraz z nim kilkadziesiąt największych hitów, wykreowanych na przestrzeni lat świetności tych właśnie maszyn. Zapraszając zatem na niniejsze wydanie, życzymy udanego weekendu i wyśmienitej zabawy.

 

Marvel Heroes (Pobierz)

marvel heroesMarvel Heroes to gra MMO z gatunku Action RPG, która przeniesie nas do świata znanego z komiksów wydawnictwa Marvel. Gracze przystępujący do rozgrywki będą mieli niepowtarzalną okazję wcielić się w postać jednego z kultowych bohaterów, tworząc jednocześnie wizerunek oparty na jednym z wizerunków, które przewinęły się przez wiele lat istnienia komiksowego uniwersum. Naszym głównym celem będzie tu pokrzyżowanie planów łotrowi zwanemu Dr. Doom, który jak zwykle pragnie zesłać na świat zagładę. Podczas rozgrywki, podobnie jak w kultowym Diablo, przemierzamy rozmaite lokacje i wykonując kolejne zadania, dziesiątkujemy atakujących nas przeciwników. W efekcie zdobywamy punkty doświadczenia pozwalające rozwijać naszą postać. Grafika utrzymana została w komiksowym klimacie, a całość to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli rysunkowych opowieści.Panzar: Forged by Chaos (Pobierz)

panzar Panzar: Forged by Chaos to gra z gatunku Action MMO, osadzona w klimatach fantasy. Gracz wybierając z dostępnych ras, określa klasę swej postaci a następnie przyłączając się do jednej z walczących stron, bierze udział w spektakularnych walkach, lub też wykonuje zlecone zadania. Podczas rozgrywki postać, w którą się wcielamy zdobywa punkty doświadczenia, rozwijając tym samym swoje umiejętności. A także gromadzi rozmaite przedmioty usprawniające w walce. Rasy udostępnione przez twórców to: ludzie, orkowie, elfy i krasnoludy. Całość wykonano za pomocą niezwykle efektownego silnika graficznego CryEngine 3.Amiga Games Launcher (Pobierz)

Amiga Amiga Games Launcher to program symulujący komputery z rodziny Amiga. Emulator ten umożliwia uruchamianie klasycznych, popularnych przed laty, gier. Użytkownik ma możliwość ingerowania w rozmaite ustawienia w tym sterowanie a także opcje związane z grafiką dźwiękiem itp. Wewnątrz aplikacji znalazło się wiele hitów, które nawet dziś potrafią zatrzymać przed ekranem monitora na całe dnie. Istnieje możliwość pobrania z internetu dodatkowych gier i dodania ich do katalogu. Amiga Games Launcher cechuje się prostotą obsługi, czytelnym menu, również w języku polskim. Wśród wielu gier znajdziemy takie hity jak: Cannon Fooder, Superfrog, Lemings, Gunship 2000, Body Blows, Mortal Kombat, Street Fighter 2, Worms, Gloom i inne.Zombie Shooter 2 (Pobierz)

zs2Zombie Shooter 2 to druga część brutalnej strzelanki z elementami RPG, pozwalającej dać upust frustracji, kładąc trupem hordy zombiaków. Podobnie jak w prequelu, przyjdzie nam wędrować przez plansze, walczyć z pojawiającymi się przeciwnikami, zdobywać punkty doświadczenia oraz różnego rodzaju bonusy. Nowością w stosunku do poprzedniczki, jest możliwość korzystania z pojazdów oraz dział, rozlokowanych w niektórych planszach. Każdy kto miał okazję zapoznać się z pierwszą częścią tej gry, nie powinien mieć także problemów ze sterowaniem. W dalszym ciągu za tą kwestię, odpowiedzialny jest zestaw, w skład którego wchodzą klawiatura i myszka. Olbrzymiej poprawie uległa również oprawa graficzna, która w przypadku Zombie Shooter 2 prezentuje się naprawdę efektownie. Reasumując powyższa gra oferuje oferuje dokładnie to samo co pierwowzór z tym że wszystkiego jest tutaj znacznie więcej.Arcane Saga Online (Pobierz)

arcane-saga-onlineArcane Saga Online to gra z gatunku MMORPG, funkcjonująca na zasadach Free to Play. Na czas rozgrywki przenosimy siean odległą planetę Pirus, przeklętej przez króla Bogów. Okazuje się, że jedynie bohater piastujacy tytuł Xenora, będzie w stanie uratować ten fantastyczny świat. Chcąc zatem sięgnąć tego zaszytnego tytułu koniecznym będzie wzięcie udziału we wspaniałej przygodzie. Podczas jej trwania przyjdzie nam przemierzać świat gry, brać udział w dynamicznych walkach i co najważniejsze rozwijać swego bohatera. Całość charakteryzuje się przyjemną dla oka grafiką oraz znakomitym udźwiekowieniem.Zobacz również: