Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 104: Navy Field 2 i leśny Slender
Piątek, 26 Kwiecień 2013 14:37, Wpisany przez Rafał Predko

sg104 logo

Wirtualna rozrywka to dla wielu znakomita forma relaksu. W Strefie Gracza prezentujemy więc tytuły, w które każdy miłośnik tego rodzaju aktywności, będzie mógł pograć za darmo. Najnowsze wydanie naszego cyklu rozpoczyna się już teraz, stanowiąc tym samym zapowiedź kolejnego, jakże upragnionego weekendu. Dziś czeka nie lada gratka na wszystkich, koneserów gatunku RTS, czyli strategii rozgrywanych w trybie czasu rzeczywistego. Za prawą pierwszej z prezentowanych gier, wezmą oni udział w zakrojonych na szeroką skalę, bitwach morskich podczas których dowodząc własną flotą rywalizować będą z innymi graczami. Zawiedzeni nie powinni być również miłośnicy horrorów. Wielu chwil grozy dostarczy bowiem jedna z wariacji na temat popularnego Slendera. Ciekawskim zdradzimy, że wśród propozycji znajdą się również dwie, lecz całkowicie odmienne platformówki oraz bardzo nietypowa a niebezpiecznie wciągająca skradanaka. Zapraszając więc do zabawy, życzymy wszystkim mega udanego weekendu...

 

Navy Field 2: Conqueror of the Ocean (Pobierz)

nf2Navy Field 2: Conqueror of the Ocean to druga odsłona gry z gatunku MMORTS, poświęcona tematyce bitew morskich. Każdy z graczy, zanim przystąpi do rozgrywki musi określić przynależność do jednej z siedmiu flot. Wszystkie one wchodzą w skład sił zbrojnych takich państw jak - U.S.A., UK, Japonia, Niemcy, Francja, Włochy oraz Rosja. W trakcie rozgrywki, zdobywamy cenne punkty doświadczenia oraz pieniądze, co pozwala nam na rozbudowanie swej floty o nowe jednostki oraz modernizację już posiadanych. Rozgrywka polega na walkach odbywających się w trybie czasu rzeczywistego, której arenę stanowią otwarte wody mórz i oceanów. Oprócz maszyn pływających, będziemy musieli zatroszczyć się również o załogę, dbając tym samym o jej odpowiednie wyszkolenie. Gratką dla miłośników marynistyki niech będzie fakt, że wszystkie jednostki pływające to wiernie odwzorowane modele prawdziwych statków, które w przypadku tej gry wykonane zostały za pomocą dopracowanej grafiki.Fragment (Pobierz)

FragmentFragment to genialna, darmowa gra FPP z gatunku skradanek, osadzona w klimatach Sci-Fi. Wcielamy się tu w postać osobnika, który jako obiekt badań próbuje wydostać się z silnie strzeżonego laboratorium. Postać nasza miała będzie niełatwe zadanie, przemknąć pomiędzy strażnikami, ominąć wszelkie zabezpieczenia i wyjść cało z każdej opresji. Żeby było ciekawiej, bohater nasz nie będzie miał do dyspozycji żadnej broni palnej ani też nie umiejętności walki wręcz. Zamiast tego, potrafi on dematerializować i materializować w dowolnym miejscu napotkanych ludzi, którzy od teraz posłużą za jego narzędzie. To właśnie wsparcie ze strony poskładanych do kupy cząstek materii, funkcjonujących jako kontrolowane istoty, rozwiązywać będziemy różnego rodzaju problemy używając przy tym umiejętności logicznego myślenia a także przewidywania sytuacji.Slender: Dark Forest (Pobierz)

slender-dark-forest Slender: Dark Forest to kolejna gra stanowiąca nawiązanie do popularnej, darmowej produkcji z gatunku Survival Horrorów. Wcielamy się tu w postać samotnego śmiałka, który przemierzając mroczny świat w poszukiwaniu zaginionych manuskryptów, będzie musiał stawić czoła niebezpiecznej istocie - tytułowemu Slenderowi. Akcja gry ukazana została z punktu widzenia osoby pierwszej, co pozwala zintegrować się z wirtualnym światem. Wszechobecny mrok, dziwne, dobiegające zewsząd dźwięki oraz poczucie nieustannego zagrożenia to elementy składające się na niepowtarzalny klimat gry. W porównaniu z pierwowzorem, Slender: Dark Forest umożliwia nam korzystanie z broni.

Copy Kitty (Pobierz)

copy kittyCopy Kitty to darmowa, bardzo efektowna platformówka, rozpowszechniana na licencji freeware. Wcielamy się tu w postać kocicy, która przemierzając kolejne etapy, będzie zmuszona walczyć z napotkanymi przeciwnikami a także radzić sobie z rozmaitymi przeszkodami, typowymi dla platformówek. Nasza postać zdolna jest korzystać z rozmaitych umiejętności a także podnosić przedmioty usprawniające w działaniu. Podczas walki używamy zarówno technik walki wręcz jak i różnych mocy pozwalających razić przeciwników na odległość. Ciekawą umiejętnością jest tu niszczenie elementów planszy umożliwiając np. przekopanie się pod przeszkodami itp. Co jakiś czas czeka nas również starcie z tzw. Bossem. Grafika wykonana została starannie i obfituje w różnego rodzaju efekty świetlne.We are Subjects (Pobierz)

subiectWe are Subjects to obfitująca w dynamiczną akcję, darmowa gra platformówa. Wcielamy się tu w postać wojownika ninja, który poruszając się za pomocą liny, zbierał będzie rozmaite przedmioty, porozmieszczane na planszy. Sposób poruszania się stanowią tu karkołomne ewolucje na wystrzeliwanej linie. To za jej pomocą dostaniemy się do trudno osiągalnych miejsc lub też ominiemy przeciwników. Naszym zadaniem będzie tu zbieranie wskazanych przedmiotów i przynoszenie ich do kryjówki. Oprócz tego na planszy znajdziemy również pieniądze za które rozwiniemy swoje umiejętności takie jak atak podczas kołysania się na linie, ochrona przed potworami czy też żywotność.Zobacz również: