Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 101: Ostatnia szansa
Piątek, 05 Kwiecień 2013 14:25, Wpisany przez Rafał Predko

SG101 logo

Witajcie! Tydzień temu świętowaliśmy setne wydanie Strefy Gracza, efektem czego był trwający do końca dzisiejszego dnia konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeśli więc ktoś z Was, nie wziął dotychczas udziału w naszej zabawie, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Czas na wypełniania formularzy zgłoszeniowych upływa nieubłaganie, lecz do północy każdy ma jeszcze szansę powalczyć o cenne nagrody. Przypomnijmy są to: podświetlana klawiatura dla graczy, słuchawki, oraz zestaw gier komputerowych. Szczegóły znajdziecie na tej stronie. To tyle w kwestii przypomnienia, teraz przejdźmy do meritum, czyli prezentacji kolejnego zestawu darmowych gier, spośród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Życząc udanego weekendu zapraszamy do Strefy Gracza. Oto dzisiejsze propozycje...

 

Goblin Keeper (Pobierz)

goblinkeeperGoblin Keeper to darmowa gra z gatunku gier strategicznych, którą uruchomimy za pomocą przeglądarki internetowej. Wcielamy się tu w postać nikczemnego władcy, który nie bacząc na konsekwencje, dążył będzie do objęcia władzy nad światem. By to osiągnąć, koniecznym stanie się stworzenie potężnego podziemnego imperium, gdzie stacjonować będą podwładne nam kreatury (orkowie, gobliny, Trolle i inne paskudztwa). Podczas rozgrywki gromadzimy surowce rozbudowujemy, nasze włości, budujemy nowe pomieszczenia oraz dbamy o ich wyposażenie. Z czasem zyskujemy również możliwość prowadzenia badań naukowych oraz nauki rozmaitych czarów. Co ciekawe, gdy nasza armia będzie już wystarczająco silna, możemy wysłać ją na podbój elfickich osad lub też lochów innych graczy.Dragon Nest (Pobierz)

dragon nestDragon Nest to gra z gatunku MMORPG, której akcja rozgrywa się w fantastycznej krainie, zwanej Lagendia. Rozgrywka ukierunkowana została na czysto zręcznościową walkę, której model zaczerpnięto z konsolowych gier akcji. Wcielamy się tu w postać, której głównym zadaniem jest odnalezienie kamieni mocy, które posłużą do obudzenia ze snu pewnej bogini. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane klasy postaci, które w miarę zdobywania punktów doświadczenia, awansują na wyższe poziomy i tym samym rozwijają swe umiejętności. Całość okraszona została kolorową grafiką, wykonaną na styl japońskich kreskówek.Aurora Flux (Pobierz)

Aurora FluxAurora Flux to darmowa, kosmiczna strzelanka, której akcję ukazano z punktu widzenia osoby trzeciej. Zasiadając za sterami pojazdu kosmicznego, będziemy walczyć z przeciwnikami, którzy za cel obrali sobie zniszczenie naszej galaktyki. Agresorzy wysłali olbrzymi krążownik o nazwie hydra, na pokładzie którego zamontowano potężna broń, będącą w stanie zniszczyć całe planety. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane uzbrojenie oraz rozmaitych przeciwników do pokonania. Gra cechuje się dopracowaną, trójwymiarową grafiką klimatycznymi efektami dźwiękowymi oraz duża grywalnością.Cart Life (Pobierz)

cart lifeCart Life to darmowa gra symulująca życie szarego człowieka, żyjącego na pograniczu depresji. Wcielając się w wirtualna postać, będziemy wykonywać codzienne czynności, stanowiące nieodzowne elementy życia. Będziemy musieli też borykać się z rozmaitymi problemami takimi jak niechęć do wykonywanej pracy, brak pieniędzy brak akceptacji czy tez rozmaite nałogi. Cart Life z pewnością nie jest grą wesołą a klimat depresji towarzyszy nam przez cały czas rozgrywki. Negatywne emocje potęgowane są użytą tu kolorystyką, którą stanowią rozmaite odcienie szarości.Shmupacabra (Pobierz)

shumpShmupacabra to darmowa gra z gatunku klasycznych strzelanek kosmicznych. Wcielamy się tu w postać pilota futurystycznego myśliwca bojowego, który lecąc wciąż w prawą stronę ekranu monitora, walczy z pojawiającymi się przeciwnikami. Podczas rozgrywki będziemy musieli wykazać się dużym refleksem, bowiem pociski wystrzelone przez oponentów bywają bardzo celne. Co jakiś czas czeka nas również walka z potężnym bossem. Gra cechuje się dużą dynamiką akcji a całość okraszono przyjemną dla oka grafiką.

Zobacz również: