Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 100: Uwaga... Konkurs!
Piątek, 29 Marzec 2013 15:15, Wpisany przez Rafał Predko

SG: 100

Witajcie, oto wyjątkowe bo setne wydanie Strefy Gracza. Z tej okazji przygotowaliśmy dla odwiedzających nas Internautów bardzo atrakcyjną niespodziankę, w postaci jubileuszowego konkursu. Przed Wami niepowtarzalna szansa, by niewielkim nakładem czasu i przy odrobinie szczęścia stać się posiadaczem jednej z cennych nagród rzeczowych, ufundowanych przez naszych sponsorów. Nowoczesna klawiatura dla graczy, wypasione słuchawki oraz zestaw gier to trofea, o które z pewnością warto powalczyć. W jaki sposób? Wystarczy jedynie udzielić odpowiedzi na jedno, szalenie łatwe pytanie, dotyczące ponad dwuletniego istnienia Strefy Gracza. Rozwiązanie zagadki stanie się czystą formalnością, gdy zliczone zostaną wszystkie gry, które zaprezentowaliśmy na łamach niniejszego cyklu. Brzmi tajemniczo? Szczegółowe zasady konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz prezentację nagród znajdziecie tutaj. Uczestnikom zabawy życzymy tylko i wyłącznie prawidłowych odpowiedzi oraz co równie ważne - szczęścia w losowaniu. Poniżej natomiast znajdziecie kolejną porcję darmowej rozrywki, którą zapewnią następujące gry...


Konkurs

Warframe (Pobierz)

warframeWarframe to trzecioosobowa, futurystyczna strzelanka, przeznaczona do rozgrywek sieciowych (MMO), ukierunkowana na model Free to Play. Akcja przenosi nas do odległej przyszłości, gdzie toczą się nieustanne boje pomiędzy dwiema rasami – Tenno i Grineer. Gracze wcielając się w reprezentantów tych pierwszych, będą łączyć się w kilkuosobowe grupy, by współpracując, stawić czoła sterowanym przez sztuczną inteligencję Grineerą. Postacie w które się wcielamy wyposażone został;y w specjalne kombinezony bojowe, pozwalające dość znacząco usprawnić walkę. Podczas zabawy zdobywamy możliwość rozwoju umiejętności bojowych a także parametrów opisujących kombinezon. Na uwagę sługuje fakt, że zlecane nam misje generowane są w sposób losowy.The Hobbit: Armies of the Third Age (Pobierz)

The HobbitThe Hobbit: Armies of the Third Age to gra strategiczna MMO, której akcja po raz kolejny zabierze nas do krainy stworzonej w umyśle Tolkiena. Przenosząc się do świata gry staniemy się uczestnikami krwawego konfliktu pomiędzy elfami, krasnoludami i orkami. Decydując się na objecie dowództwa nad jedną ze stron konfliktu, będziemy rozbudowywać swoje miasto, szkolić wojsko a następnie podbijać ziemie, rywalizować z innymi graczami i rosnąć w ekonomiczno-militarną potęgę. Do naszej dyspozycji oddano tu szereg jednostek oraz budynków. Zarówno jedne jak i drugie możemy ulepszać, zwiększając ich parametry oraz funkcjonalność podczas rozgrywki.Uncharted Waters Online (Pobierz)

uncharted watersUncharted Waters Online to gra z gatunku MMORPG, której tematykę stanowią podróże morskie. Na czas zabawy przeniesieni zostajemy do XVI wieku, kiedy to świat oszalał na punkcie dalekich wypraw i odkrywania nieznanych lądów. Gracz wcielając się w przedstawiciela jednego z krajów, wybiera również klasę swojej postaci. Do naszej dyspozycji oddano tu kupca, podróżnika, poszukiwacza przygód, pirata lub żołnierza. Każda z profesji cechuje się indywidualnymi parametrami a także umiejętnościami specjalnymi i co za tym idzie, odmiennością w kwestii prowadzenia rozgrywki. Z czasem pojawiają się też całkowicie nowe profesje, dostęp do nich możliwy jest jednak dopiero po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów doświadczenia. Rozgrywka polega tu na planowaniu morskich wojaży, handlu, rozbudowie floty a także doskonaleniu własnych umiejętności. Niejednokrotnie też zmuszeni będziemy walczyć z przeciwnikami, zwierać sojusze lub borykać się z rozmaitymi utrudnieniami wynikającymi z pogody.Jigsaw Boom (Pobierz)

jigsaw boomJigsaw Boom to darmowa gra logiczna, w której układamy puzzle. Do naszej dyspozycji oddano tu 40 układanek, przedstawiających budynki, zwierzęta, dzieła sztuki itp. Standardowo każda z łamigłówek podzielona została na określoną liczbę elementów (od kilkunastu do kilkuset). Gracz wybierając jedną z nich będzie musiał ułożyć wskazany obrazek w jak najkrótszym czasie. Za prawidłowe połączenie ze sobą poszczególnych elementów, otrzymujemy punkty, których pula tym większa im szybciej ogarniemy układankę. Dodatkowo istnieje możliwość modyfikacji każdego z obrazków i samodzielnego podzielenia go na dowolną liczbę elementów. Podczas zabawy towarzyszy nam miła dla ucha, uspokajająca muzyka.Totally Tiny Arcade (Pobierz)

totally-tiny-arcadeTotally Tiny Arcade to darmowa zręcznościówka, której akcja osadzona została w staroszkolnym salonie z automatami do gier. Wcielamy się tu w postać młodego człowieka, który zapragnął spędzić czas na miłej rozrywce, wydając na ten okazji nieco drobnych monet. Wcielając się w postać wirtualnego maniaka gier komputerowych, będziemy mieli okazję spróbować własnych sił, uczestnicząc w 27 minigrach, z których każda umieszczona została w innym automacie. Gry te stworzone zostały na podobieństwo oryginalnych klasycznych , 8-bitowych tytułów.

Zobacz również: