Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 99: W zastępstwie wiosny...
Piątek, 22 Marzec 2013 13:47, Wpisany przez Rafał Predko

sg99 logo

Witajcie w pierwszym tego roku, wiosennym wydaniu Strefy Gracza. Wiosennym? Czy aby na pewno? Spoglądając za okno można mieć wątpliwości, bowiem zima nie licząc się z końcem swej kadencji, z uporem godnym maniaka katuje nas przymrozkami oraz padającym bez opamiętania śniegiem. Oczywiście czyn taki to bezprawne działanie, które zdaniem wielu powinno być jak najszybciej ukrócone. Czas ten należy bowiem do nowej królowej - wiosny, o czym jednoznacznie świadczą daty w kalendarzu. Prawowita władczyni najwyraźniej śpi jeszcze zimowym snem, dlatego to my, przejmując cześć należących do niej obowiązków, postanowiliśmy rozgrzać nieco atmosferę, prezentując po raz dziewięćdziesiąty dziewiąty, zestaw darmowych gier komputerowych. Za tydzień natomiast wydanie oznaczone liczbą 100. Możecie więc spodziewać się jubileuszowej, bardzo atrakcyjnej niespodzianki, którą przygotowaliśmy z okazji tego wydarzenia... Szczegóły poznacie niebawem. Dziś natomiast życzymy udanego weekendu i jak zawsze - dobrej zabawy w Strefie Gracza...

 

Anno Online (Pobierz)

Anno OnlineAnno Online to przeglądarkowa gra strategiczna, stanowiąca kontynuację sławnej serii. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad miastem, które należało będzie rozbudowywać tak by stało się ono prawdziwą potęgą ekonomiczną. Do naszej dyspozycji oddano tu około 120 rodzajów budynków a każdy z nich cechuje się strefą wpływów, oddziałującą na zabudowania znajdujące się w sąsiedztwie. Do naszych obowiązków należeć będzie więc produkcja i gromadzenie pożywienia, różnego rodzaju surowców a także troska o zaspokajanie potrzeb mieszkańców. Kluczową kwestią rozgrywki są tu podróże morskie, które urzeczywistniają się z chwilą budowy portu. Wtedy też pojawia si ę możliwość handlu z innymi graczami a także perspektywa powiększenia własnych włości na innych wyspach.KingsRoad (Pobierz)

KingsRoadKingsRoad to gra z gatunku MMORPG, w której zastosowano system mikropłatności. Podczas zabawy weźmiemy udział w rozgrywce typowej dla nurtu Hack'n Slash, gdzie wykonując kolejne zadania i eliminując nadciągających przeciwników, zdobywać będziemy punkty doświadczenia i gromadzić różnego rodzaju przedmioty. Do naszej dyspozycji oddano zróżnicowane klasy postaci, które różnią się technika walki oraz możliwymi do rozwijania umiejętnościami. W każdej misji, oprócz zwykłych przeciwników, czeka na nas również potężny boss. KingsRoad to gra która pomimo tego, że uruchamiana jest za pomocą przeglądarki internetowej, wykonana została przy użyciu kolorowej, dopracowanej grafiki oraz wpasowanej w klmat oprawy dźwiękowej.One Late Night (Pobierz)

One Late NightOne Late Night to darmowa gra z gatunku Survival Horrorów, w której akcję obserwujemy z punktu widzenia osoby pierwszej (FPP). Wcielamy się tu w postać pracownika biurowego zatrudnionego w wielkiej korporacyjnej firmie. Chcąc nadrobić zaległości, bohater nasz zostaje sam w pracy na nocną zmianę. Okazuje się jednak, że jest tam ktoś (lub coś) jeszcze. Podczas gry będziemy więc próbowali wyjaśnić zagadkę tajemniczego obserwatora, który na każdym kroku stara się nas przestraszyć. Błądząc często po ciemnych korytarzach biurowca, czeka nas wiele wrażeń, które zapewni klimatyczna, budząca grozę muzyka oraz dopracowane efekty graficzne.Dead Cyborg Episode 2 (Pobierz)

>Dead Cyborg Episode 2Dead Cyborg Episode 2 to kontynuacja świetnie wykonanej darmowej gry przygodowej w klimacie Science Fiction. Po raz kolejny wcielimy się w postać cyborga, który tracąc pamięć próbuje wyjaśnić tajemnice swojej egzystencji. Tym razem – po ucieczce z podziemnej bazy docieramy do tajemniczej osady, gdzie żywot swój wiodą inne cyborgi. Biorąc więc udział w typowo przygodówkowej rozgrywce, będziemy starali się odkryć sekrety wielkiej wojny oraz a także przyczyny, które doprowadziły ludzkość do niemalże całkowitej zagłady. Dead Cyborg Episode 2, podobnie jak poprzednia odsłona cyklu, to zręczne połączenie klasycznej przygodówki z grą FPP, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom Sci-Fi.Ascii Sector (Pobierz)

Ascii SectorAscii Sector to niewielka pod względem zajmowanej przestrzeni na dysku, darmowa gra symulująca poczynania pilota międzygwiezdnego statku. Wcielając siew postać kosmicznego awanturnika będziemy wykonywać tu rozmaite zadania, polegające na transporcie, konwoju, walce a także handlu. Podczas przygód zdobywamy wirtualną gotówkę, za którą dokonywać możemy modyfikacji swojego pojazdu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by uzbierawszy odpowiednią kwotę, zakupić całkowicie nową maszynę. Ascii Sector cechuje się dość mocno rozbudowanym światem gry, który przedstawiony został za pomocą symbolicznej grafiki, stworzonej przy użyciu znaków ASCII.

Zobacz również: