Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 97: Karciane Might & Magic...
Piątek, 01 Marzec 2013 13:53, Wpisany przez Rafał Predko

SG97 logo1

Strefa Gracza wita już po raz dziewięćdziesiąty siódmy, proponując internautom chwile nieskrepowanej niczym, darmowej rozrywki. Podsumowanie tygodnia, którym rozpoczynamy kolejny weekend, zawiera w sobie pięć tytułów, pozwalających miło spędzić czas przed ekranem monitora. Oczywiście każda z prezentowanych tu gier zasługuje na najwyższą uwagę, jednakoż jest wśród nich jedna taka, już tytuł której w niejednym graczu wzbudzić powinien zaciekawienie i nadzieję na wyśmienitą zabawę. Mowa tu o Might & Magic Duel of Champions, czyli rozbudowanej karciance MMO, rozgrywanej w świecie znanym m.in. z kultowych „Hirołsów”. Nie przegapcie tej produkcji, tym bardziej, że jest ona dostępna w naszej rodzimej wersji językowej. Atrakcji nie zabraknie również dzięki pozostałym czterem tytułom, o czym przekonacie się już za chwilę. Życzymy Wam dobrej zabawy i miłego weekendu...

 

Might & Magic Duel of Champions (Pobierz)

duel of championsMight & Magic Duel of Champions to karcianka MMO z nurtu Free to Play, rozgrywana w świcie znanym z kultowych gier HOMM. Na czas rozgrywki wybieramy tu swojego bohatera, reprezentującego jedną z dostępnych w grze ras. Każda z postaci dysponuje typowym dla siebie zestawem kart oraz umiejętności specjalnych. W miarę postępów w grze zdobywamy punkty doświadczenia oraz możliwości rozbudowy swojej talii. Podczas zabawy liczy się zmysł taktyczny gracza, umiejętność logicznego myślenia, zdolność przewidywania konsekwencji własnych ruchów a także odrobina szczęścia. Might & Magic Duel of Champions oferuje dopracowaną jak na tego typu gry grafikę a także możliwość rywalizacji z innymi graczami.Smash Da Gas! (Pobierz)

smash da gasSmash Da Gas! to darmowa gra wyścigowa, która uruchamiana jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wcielamy się tu w postać kierowcy, który zasiadając za kierownicą samochodu ściga się z rywalami. Trasy na których toczyć będą się konkury, to zarówno klasyczne tory wyścigowe, jak i pomysłowo zaplanowane rampy, przypominające swym wyglądem części składowe wesołego miasteczka. Nasi przeciwnicy to zarówno inni gracze jak i czas a dzięki sukcesom, zdobywamy pieniądze, za które modernizujemy swój pojazd lub kupujemy nowy powiększając swą kolekcję. Rozgrywka ukierunkowana została na czysto zręcznościowy model jazdy, a całość okraszono kolorową, sympatyczną grafika.Karate Master: Knock Down Blow (Pobierz)

karate masterKarate Master: Knock Down Blow to darmowa gra z gatunku bijatyk, oferująca dość realistyczne podejście do tematu sztuk walki. Wcielamy się w postać wojownika, który walcząc z innymi zawodnikami, piął się będzie na szczyt kariery. Oczywiście aby móc konkurować z wyszkolonymi karatekami koniecznym będzie prowadzenie regularnych treningów i tym samym doskonalenie swych umiejętności i technik. W przeciwieństwie do gier w stylu Street Fighter czy Mortal Kombat, pojedynek może zakończyć się tu po jednym celnym ciosie. Skutecznie wyprowadzone kopnięcie lub uderzenie jest wstanie połamać kości czy też spowodować wewnętrzne uszkodzenia, co jednoznacznie dyskwalifikuje zawodnika. Osoby oczekujące super combosów oraz nafaszerowanych fajerwerkami, ataków specjalnych będą zawiedzione. Miłośnicy sztuk walki Karate Master: Knock Down Blow to gra specjalnie dla Was.Salamander NG (Pobierz)

salamander NGSalamander NG to darmowa, klasyczna strzelanka, której akcja rozgrywa się gdzieś w przestrzeni kosmicznej. Gracz sterując futurystycznym pojazdem bojowym, przemierza kolejne etapy walcząc z nadlatującymi z naprzeciwka oponentami a także niszcząc rożnego rodzaju asteroidy. Niektóre z rozwalonych obiektów zostawiają po sobie bonusy usprawniające pojazd w walce a na końcu plansz czekają nas pojedynki z bossami. W grze czeka nas również element urozmaicenia, bowiem niektóre plansze pokonujemy lecąc w prawą stronę ekranu niektóre zaś, ku jego górze. Salamander NG umożliwia też wspólną rozgrywkę dwóm osobą jednocześnie.They Will Eat You (Pobierz)

theywilleatyouThey Will Eat You to darmowa gra z gatunku Survival Horrorów, uruchamiana poprzez przeglądarkę internetową. Jeśli chodzi o zasady to nie są one zbyt skomplikowane. Naszym jedynym zadaniem jest tu bowiem ucieczka przez zombiakami snującymi się po około-cmentarnym terenie. Postać w którą się wcielamy w starciu z nieumarłymi jest całkowicie bezbronna a jedynym sposobem na przetrwanie jest omijanie truposzy. Akcja ukazana została z punktu widzenia osoby pierwszej a całość okraszono klimatyczną aczkolwiek nieskomplikowaną, Flashową grafiką. Świetnie spisuje się również oprawa dźwiękowa. W tej grze liczy się tylko jedno - przetrwać jak najdłużej, odważnych zapraszam więc do zabawy.

Zobacz również: