Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 96: Grywalny weekend
Piątek, 08 Luty 2013 12:08, Wpisany przez Rafał Predko

SG 96

Rozpoczynając najnowsze wydanie Strefy Gracza, witamy wszystkich gotowych na solidną dawkę mocnych wrażeń. Bądźcie pewni, że nie zabraknie ich podczas rozpoczynającego się dziś weekendu, bowiem przygotowany na ten czas zbiór darmowych gier, prezentuje się nad wyraz okazale. Po pierwsze, mamy dla Was trzy gry MMO, wśród których znajdziecie rozbudowanego Hack'n Slasha, porównywanego z samym Diablo 3, obszerny symulator walk powietrznych, toczonych podczas II Wojny Światowej oraz prawdopodobnie najbardziej hardcorową na świecie grę MMORPG, stanowiącą kontynuację pewnej sławnej serii. Grywalność zawarta w tych propozycjach, mogłaby być źródłem udanej rozrywki przez wiele długich tygodni, lecz nie byli byśmy sobą, nie oferując Wam jeszcze więcej. Poniżej znajdują się więc kolejne dwa godne uwagi tytuły, czas z którymi z pewnością nie będzie straconym. Dobrej zabawy i udanego weekendu...

 

Path of Exile (Pobierz)

Patch of ExilePath of Exile to gra funkcjonująca na zasadach Free to Play, która reprezentuje gatunek Action RPG. Tytuł ten z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom rozgrywki w stylu Diablo, bowiem podobnie jak tam, nasze zadanie to eksploracja wirtualnego świata, walka z przeciwnikami a w efekcie zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia oraz kompletowanie rozmaitych przedmiotów. Gracz wciela się tu w postać bandyty, wygnanego ze swej ojczyzny na tereny zniszczonego świata. Przed przystąpieniem do zabawy wybieramy jedną z sześciu dostępnych klas następnie wspólnie z innymi graczami lub też samodzielnie rozpoczynamy zabawę. Całość okraszona została kolorową, komiksową grafiką oraz odpowiednimi klimatem dźwiękami.War Thunder (Pobierz)

War ThunderWar Thunder to gra reprezentująca nurt MMO, będąca świetnie wykonanym symulatorem walk powietrznych podczas II Wojny Światowej. Każdy z graczy biorących udział w rozgrywce, wciela się w postać pilota, zasiadającego za sterami maszyny z tego właśnie okresu. Do naszej dyspozycji oddano tu setki maszyn z całego świata oraz możliwość wzięcia udziału w bitwach powietrznych, które zapisały się na kartach historii. Twórcy położyli nacisk na realizm, jednak dzięki specjalnym opcjom mamy też możliwość dostosowania sterowania do potrzeb graczy ukierunkowanych na bardziej zręcznościowy model zabawy. Ideą gier MMO jet możliwość rozwoju, dlatego w War Thunder wprowadzono system ulepszania oraz modyfikacji maszyn oraz zdobywania nowych umiejętności związanych z pilotażem.Wizardy Online (Pobierz)

Wizardry OnlineWizardy Online to gra z gatunku MMORPG, funkcjonująca w Sieci jako produkt Free to Play. Tytuł ten nawiązuje do znamienitego cyklu, który przez osiem odsłon oczarowywał graczy korzystających z platformy PC. Teraz ponownie możemy powrócić do pełnego magii i przygód świata fantasy, gdzie wybierając jedną z pięciu ras oraz trzech dostępnych klas, staniemy się jego integralną częścią. Tytuł ten cechuje się duża złożonością świata, oraz sporą trudnością względem rozgrywki. Sami twórcy określają swoje dzieło jako najtrudniejsze MMORPG w historii. Co wcale nie jest żarem, bowiem jednym z pomysłów to udowadniającym jest moment śmierci bohatera, który następuje po całkowitej utracie punktów życia. Mamy wtedy szansę na powrót do świata żywych, jednak jeśli z niego nie skorzystamy, postać w którą się wcielaliśmy przepada raz na zawsze. Grafika jest dopracowana ale też zoptymalizowana na tyle, by dać się uruchomić również na nieco słabszych komputerach. Nie boisz się wyzwań, szukasz MMORPG dla hardcorowców? Wizardy Online jest właśnie dla Ciebie.Tales of Maj'Eyal (Pobierz)

Tales of Maj'EyalTales of Maj'Eyal to darmowa gra RPG, określana jako Roguelike. Rozpoczynając zabawę, decydujemy się na wybór rasy oraz klasy naszej postaci. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku możliwości są bardzo rozbudowane, podobnie jak i cały świat gry. Pomimo swej pozornej prostoty, Tales of Maj'Eyal oferuje nam wielkich rozmiarów świat, masę zadań pobocznych oraz niezliczone liczby przeciwników do pokonania. Równie imponująco sprawa wygląda w przypadku rozwoju postaci, która następuje pod wpływem gromadzonych punktów XP. Możliwości są tu przeogromne, dzięki czemu każdy z graczy może dowolnie pokierować przeznaczeniem swojego bohatera. Innowacją w stosunku do innych tego typu gier jest tu również grafika, która choć minimalistyczna wykonana została przyzwoicie.Surgeon Simulator 2013 (Pobierz)

simuSurgeon Simulator 2013 to darmowa, dość makabryczna gra, symulująca przeprowadzanie operacji na otwartym sercu. Wcielamy się tu w postać totalnego amatora, któremu w udziale przyszło przeprowadzić, bardzo skomplikowany i odpowiedzialny zabieg przeszczepu serca. Makabryczność tego tytułu, polega głównie na tym, że w trakcie wykonywania czynności chirurgicznych, nasz pacjent się po prostu wykrwawia. Potęguje ją fakt, że poprzez nieudolne ruchy postaci, w którą się wcielamy, doprowadzamy do kolejnych strat w organizmie pacjenta.

Zobacz również: