Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 95: Strzelamy, ścigamy i odbijamy...
Piątek, 25 Styczeń 2013 15:06, Wpisany przez Rafał Predko

SG: 95

Rozpoczynamy weekend co oznacza, że czas na kolejne wydanie Strefy Gracza. Witajcie więc wszyscy Wy, którzy przybyliście tu po kolejną porcję darmowych gier. Obiecujemy, że (jak zwykle) nie wyjdziecie stąd zawiedzeni o czym świadczą przygotowane poniżej propozycje - z pewnością znajdziecie wśród nich coś dla siebie. Oprócz pierwszoosobowej strzelanki MMO, która olśniewa wartką akcją i kolorową grafiką, w dzisiejszym zestawieniu znalazły się także dwie uwspółcześnione wersje, popularnych onegdaj klasyków. O tym czy twórcom udało się zachować ducha pierwowzoru, zadecydujecie sami. Naszym zdaniem jak najbardziej - remaki te zasłużyły na uwagę jak najszerszego grona odbiorców, dlatego bez zastanowienia dołączyliśmy je do dzisiejszego wydania SG. Chcielibyście wiedzieć jakież to dodatkowe propozycje mamy dla Was na okazję dzisiejszego spotkania? Zapraszamy, przekonajcie się na własne oczy...

 

Offensive Combat (Pobierz)

Offensive CombatOffensive Combat to pierwszoosobowa strzelanka, funkcjonująca w systemie Free to Play, uruchamiana za pomocą przeglądarki. Każdy z graczy biorących udział w zabawie wciela się w postać żołnierza uzbrojonego w broń palną i rywalizując z innymi graczami, toczy boje na różnorodnych mapach. Tym co odróżnia ten tytuł od wielu podobnych gier, jest możliwość przywdziewania najdziwniejszych kostiumów (banan, gumowy kurczak itp.) a także wcielania się w najdziwniejsze z mozliwych postaci. Dla radości graczy, twórcy przygotowali szereg broni oraz ciekawych bonusów wspomagających w trakcie starć. Całość okraszona została kolorową, komiksową grafiką oraz odpowiednimi klimatem dźwiękami.Turbo Rally Racing (Pobierz)

Turbo Rally RacingTurbo Rally Racing to darmowa gra wyścigowa, w której zasiadając za kierownicą sporych rozmiarów aut, rywalizujemy z przeciwnikami. Nasi rywale to zawodnicy sterowani przez komputer i to właśnie z nimi przyjdzie nam ścigać się po różnego rodzaju trasach. Do naszej dyspozycji oddano czterokołową bestię, którą za zarobione pieniądze będziemy mogli odpowiednio tuningować. Z czasem pojawi się też możliwość zakupu kolejnych pojazdów. Chcąc jednak dokonywać jakichkolwiek zakupów, będziemy musieli zdobywać pieniądze, zajmując jak najwyższe pozycje na mecie. Grafika oraz oprawa dźwiękowa w Turbo Rally Racing prezentuje się wyśmienicie a całość z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom tego typu gier.Wings of Fury 2 (Pobierz)

Wings of Fury 2Wings of Fury 2 to daramowa gra z gatunku strzelanek, stworzona na podobieństwo wielkiego hitu z czasów komputerów 8 – bitowych. Wcielamy się tu w postać pilota, zasiadającego za sterami samolotu i przenosząc się w czasy II Wojny Światowej, walczyć będziemy z przeciwnikami. Wrogowie, wysyłać będą ku nam samoloty a także fortyfikując się na okolicznych wysepkach, strzelać z ciężkiej broni. Chcąc przetrwać niebezpieczne misje, będziemy zmuszeni korzystać z dostępnych broni. Nieodzownym elementem zabawy będzie tu również kontrola poziomu paliwa, które uzupełniamy lądując na pokładzie lotniskowca.Ur Not A Hero (Pobierz)

Ur Not A HeroUr Not A Hero to darmowa gra z gatunku strzelanek, w której wcielimy się w postać najemnika. Nasz bohater to uzbrojony jegomość, który nie bacząc na niebezpieczeństwo, podejmuje się rożnych zadań, wymagających użycia perswazji siłowej. Pierwsza polega na uratowaniu zakładników, przetrzymywanych przez terrorystów w biurowcu. Będziemy musieli więc wtargnąć do budynku, uwolnić pojmanych oraz w miarę konieczności, położyć trupem każdego z bandziorów. Za styl oraz przebieg misji zostaniemy nagrodzeni punktami oraz odpowiednią kwotą pieniężną. W kolejnych misjach przyjdzie nam np. rozbroić zamontowane ładunki wybuchowe lub tez wyeliminować VIPa. Po śmierci mamy możliwość wyboru kolejnego z najemników, dysponującego inną bronią oraz umiejętnościami. Grafika choć praktycznie symboliczna, nadaje rozgrywce specyficznego klimatu. Polecam.Trikanoid (Pobierz)

TrikanoidTrikanoid to darmowa gra, będąca kolejnym z klonów kultowej gry Arkanoid. Zasady znane są chyba każdemu graczowi a cała zabawa polega na sterowaniu ruchomą paletką i odbijaniu rozpędzonej piłeczki. Wykonując te czynności, będziemy musieli dodatkowo starć się zniszczyć wszystkie umiejscowione na planszy obiekty. Czynimy to starając się odbić piłeczkę tak, by ta trafiła w cel. Niszcząc wszystko co znajduje się na ekranie, zostaniemy przeniesienie do kolejnej planszy. Trikanoid cechuje się staranną grafiką, oraz dużą dawką grywalności. Polecam każdemu z fanów Arkanoida.Zobacz również: