Instalki.pl » Aktualności » Internet » Playstation 4: prezentacja konsoli pod koniec lutego?
Poniedziałek, 07 Styczeń 2013 17:12, Wpisany przez Łukasz Bernacki

ps44

Pod koniec lutego, a dokładnie w dniach od 25 do 28 lutego, odbędzie się kolejne edycja Destination Playstation, organizowanej przez amerykański oddział Sony Computer Entertainment. Jest to zamknięta impreza dla deweloperów i partnerów handlowych Sony, na której pokazywane są najważniejsze produkcje elektronicznej rozrywki nadchodzących miesięcy. Z nieoficjalnych przecieków wynika, że nieliczni szczęśliwcy już za ponad miesiąc zobaczą Playstation 4.

W pierwszej kolejności impreza skupi się na grach. W zeszłym roku niespodziewanie na światło dzienne wypłynęły takie tytuły jak God of War: Wstąpienie, LittleBigPlanet Karting oraz Sleeping Dogs. Trudno powiedzieć, jakimi grami zaskoczy nas Sony w tym roku, dlatego oczy zainteresowanych skierowane są w stronę nowej konsoli.

ps4prezentacja
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zobaczymy zapowiedź przynajmniej jednej z konsol. Trudno powiedzieć czy pierwszy będzie Microsoft, czy też Sony. Z ostatnich wypowiedzi przedstawicieli japońskiej firmy wynika, że w tym razem nowe Playstation będzie zapowiedziane szybciej. Poprzednia generacja pokazała, że w branży konsol nie opłaca się czekać, dlatego zapowiedź w lutym choć jeszcze oficjalnie nie potwierdzona, to jednak jest wielce prawdopodobna.

Źródło: GamingInquisition