Instalki.pl » Aktualności » Internet » Polska gwiazdka filmów dla dorosłych w Wiedźminie 4? CD Projekt RED odpowiada
Niedziela, 15 Styczeń 2023 20:57, Wpisany przez Maksym Słomski
bunny marthy wiedzmin
Internauci spekulują na temat jej potencjalnej roli.

Spore zamieszanie w Internecie wywołał nagle tweet Bunny Marthy, polskiej gwiazdy branży filmów dla dorosłych, opublikowany w sieci 28 października 2022 roku. Wszystko dzięki serwisowi Reddit i temu, że post z informacją o nim zagościł na stronie głównej, zwiększając jego popularność. Polska camgirl i aktorka filmów dla pełnoletnich widzów zasugerowała w nim za pomocą zdjęcia, że postać wzorowana na jej osobie może pojawić się w nowej odsłonie przygód Wiedźmina.


Bunny Marthy w Wiedźminie 4?


Na fotografii towarzyszącej wpisowi o treści widnieje 29-latka z twarzą wymalowaną w kropki oraz przykuwającymi uwagę "ozdobami" przyczepionymi do swojej bluzki. Rzeczone "ozdoby" to nic innego jak specjalistyczny sprzęt do motion capture, czyli odtwarzania ruchu prawdziwych aktorów w animacjach w grach wideo.

Bunny Marthy przypomniała 11 stycznia tego roku o swoim starym tweecie, publikując na Twitterze odnośnik do wątku na Reddicie i dodając przy nim dopisek: "śmieszne komentarze są, tutaj link". Jeden z internautów zapytał, czy sugestie internautów dotyczące jej roli w grze Wiedźmin 4 są prawdziwe. Bunny Marthy odpisała mu: "NDA podpisałam, ani zaprzeczyć, ani potwierdzić nie mogę", niemal w jednoznaczny sposób sugerując, że coś jest na rzeczy. Jak się jednak okazało, nic bardziej mylnego.


Wielu internautów i fanów serii gier o Wiedźminie było oburzonych potencjalnym zaproszeniem do współpracy przez CD Projekt RED osoby o tak wątpliwej renomie. Niektórzy kpią, że Bunny Marthy wystąpi co najwyżej w roli kurtyzany lub jednej z kochanek Geralta z Rivii. Bez względu na podejście do niewątpliwie przedsiębiorczej kobiety, być może warto dać jej szansę? W końcu aktorką w swoich filmach jest podobno całkiem niezłą.

Tak mawiają. Ja nie oglądałem.

Naprawdę.

Pamiętajcie, że występ Bunny Marthy w Wiedźminie 4 nie został oficjalnie potwierdzony, więc... być może zdjęcie jest po prostu trollingiem.

A może...?


Rola Bunny Marthy w Wiedźminie 4 nie powinna nikogo szokować w kontekście tego, że CD Projekt RED do współpracy przy dodatku do Cyberpunk 2077 zaprosił... Sashę Grey, inną celebrytkę, występującą swego czasu w odważnych nagraniach. Być może Bunny Marthy nie wystąpi wcale w Wiedźminie 4, a dodatku do tej właśnie gry?


CD Projekt RED zaprzecza plotkom


W nadesłanej nam wiadomości CD Projekt RED zdementował rewelacje dotyczące współpracy z Bunny Marthy. "CD PROJEKT RED nie współpracuje z Bunny Marthy, a miejsce ze zdjęcia nie jest naszym studiem mocap" - przeczytaliśmy.

To by było na tyle. Koniec spekulacji.

Źródło: Reddit, Twitter, zdj. tyt. zrzut ekranu z filmu z udziałem Bunny Marthy