SQL/DB Error -- [
    Error selecting database admin_joomla4!
  1. Are you sure it exists?
  2. Are you sure there is a valid database connection?
]
SQL/DB Error -- [MySQL server has gone away]
SQL/DB Error -- [MySQL server has gone away]
Black Friday 2021: zbiór prawdziwych promocji (LIVEBLOG) - Instalki.pl
Instalki.pl » Aktualności » Internet » Black Friday 2021: zbiór prawdziwych promocji (LIVEBLOG)
Środa, 24 Listopad 2021 21:00, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
FB 2021
Publikujemy tylko sprawdzone oferty.

Kampanie z okazji Black Friday 2021 nazywane przez wiele sklepów również jako Black Week trwają w najlepsze. W sieci nie brakuje głosów, że sprzedawcy żerują na klientach sztucznie zawyżając ceny, aby zaoferować okazałą zniżkę w Czarny Piątek. W tej sytuacji trzeba nie tylko weryfikować ceny, ale i śledzić zestawienia najlepszych, a przede wszystkim prawdziwych promocji. Przychodzimy naszym Czytelnikom z pomocą, również w tym roku prowadząc liveblog z wyselekcjonowanymi przez naszą redakcję ofertami.

W tym wpisie skupimy się na najlepszych okazjach na Black Friday 2021 zarówno w polskich sklepach internetowych (Allegro, Amazon.pl, x-kom, morele.net, Komputronik, OleOle, itd.), jak i zagranicznych platformach handlowych pokroju AliExpress. Naszą uwagę przykuwa szeroko pojęta elektronika użytkowa, w tym smartfony, komputery, peryferia, sprzęt dla graczy, itd. Nie zabraknie też ofert związanych z oprogramowaniem czy usługami internetowymi.Kiedy wypada Czarny Piątek w 2021 roku?


Black Friday w 2021 roku przypada na 26 listopada, ale w wielu sklepach promocje trwają już od poniedziałku. Począwszy od dziś aż do poniedziałku (Cyber Monday) nasi redaktorzy będą na bieżąco zbierać i publikować najciekawsze oferty od polskich i zagranicznych sprzedawców.

Najlepsze okazje - Black Week i Black Friday 2021 (liveblog)


tutaj prezentujemy najlepsze okazje (poczekaj na wczytanie livebloga)...


Sprawdź też: Black Friday na AliExpress - najlepsze kupony i okazje