Instalki.pl » Aktualności » Internet » Zaproś znajomych do korzystania z AliExpress. Otrzymacie cenne kupony
Piątek, 11 Czerwiec 2021 08:31, Wpisany przez Maksym Słomski
aliexpress kupony
Dobry deal.

Najpopularniejsza chińska platforma sprzedażowa AliExpress organizuje nową zabawę dla łowców promocji. W okresie od 8 czerwca do 30 czerwca bieżącego roku osoby polujące na okazje będą mogły zasilić swoje konto dodatkowymi środkami na zakupy, a innym podarować 56 złotych w kuponach. Jak to działa?

Podziel się kuponem na 56 zł ze znajomymi - dostaniesz 7 złotych


Na AliExpress zawitała nowa strona z bardzo ciekawą promocją. Wystarczy wejść pod ten adres, by wziąć udział w zabawie polegającej na zapraszaniu innych do robienia zakupów na AliExpress poprzez wysłanie im kodu polecającego, widocznego tam tuż pod "Udostępnij swój link polecający:". Kod rozpoczynający się od liter IN wygenerujesz wygodnie, otwierając wskazany odnośnik w obrębie aplikacji mobilnej serwisu AliExpress. Zarówno zaproszony, jak i zapraszający zostaną nagrodzeni.

aliexpress a1
Tak uzyskasz link polecający poprzez przeglądarkę internetową. | Źródło: mat. własny z AliExpress

aliexp
Uruchom aplikację AliExpress, kliknij w "Konto", a następnie "180 PLN za polecenia". | Źródło: mat. własny z AliExpress

aliexpress a2
Tak uzyskasz link polecający poprzez aplikację mobilną AliExpress. | Źródło: mat. własny z AliExpress

Za każdą osobę, która z powodzeniem złoży i sfinalizuje swoje pierwsze zamówienie za pośrednictwem wygenerowanego przez Ciebie linka lub przy użyciu wskazanego kuponu, otrzymasz kupon o wartości 7 złotych, który pomoże Ci zaoszczędzić podczas zakupów. Jeśli ta osoba jest nowym użytkownikiem AliExpress, otrzyma na start 56 złotych w kuponach. Uwaga: możesz otrzymać maksymalnie 70 złotych w kuponach co miesiąc (za 10 zaproszonych osób).

ali kumple

Istnieje szansa na uzyskanie dodatkowego bonusu w wysokości maksymalnie 10 dolarów (ok. 38 złotych), do 26 czerwca. Za 2 lub więcej zaproszonych otrzymasz kupon AliExpress o wartości 2 dolarów. W przypadku 4 lub większej liczby zaproszonych będzie to kupon warty 4 dolary. Zaproszenie 6 lub większej liczby osób premiowane jest kuponem o wartości 10 dolarów. Kupony zostaną wydane w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia kampanii.

Wszystkim najwygodniej zarządzać z poziomu oficjalnej aplikacji AliExpress. Swoje środki odbierzesz właśnie za jej pośrednictwem - wystarczy kliknąć na "Konto", a następnie "Zrealizuj kod zaproszenia".

Jak zawsze w przypadku podobnych okazji, w żadnym razie nie zachęcamy do spamowania linkami gdzie popadnie. Szansę na zdobycie dodatkowych funduszy można zwiększyć na przykład będąc członkiem jednej z grup na Facebooku, prowadzonych z myślą o wzajemnej pomocy w podobnych akcjach.

Źródło: mat. własny