Instalki.pl » Aktualności » Internet » 18-latek nagrał i udostępnił w sieci morderstwo streamerki
Sobota, 27 Luty 2021 14:00, Wpisany przez Maksym Słomski
Ingrid Oliveira Bueno da SilvaFilm jest przerażający.

Popularna brazylijska streamerka Call of Duty Mobile, Ingrid Oliveira Bueno da Silva, znana także pod pseudonimem Sol, została zamordowana przez 18-letniego Guilhermo Alvesa Costę, członka drużyny e-sportowej FBI eSports, którego poznała wcześniej w grze. Para nastolatków umówiła się na wspólne dewastowanie obiektów kultu religijnego. Gdy doszło do spotkania, a 19-letnia obywatelka Brazylii odmówiła wzięcia udziału w zaplanowanej akcji, 18-latek zamordował ją i umieścił nagranie swojego czynu w sieci.

Morderstwo w Pirituba opublikowane w sieci


Do morderstwa doszło popołudniu, 22 lutego 2021 roku, w brazylijskiej miejscowości Purituba. W miesiąc po określeniu planu działania, nastolatkowie spotkali się w miejscu zamieszkania chłopaka. Kiedy Ingrid Oliveira Bueno da Silva poinformowała Guilhermo Alvesa Costę, że rezygnuje, bo tylko żartowała, ten postanowił zadźgać ją na śmierć nożem.


Wideo ze sceny zabójstwa 18-latek umieścił na grupie organizacji Gamers Elite na WhatsApp, skąd zostało wiele razy pobrane i wgrane na różnego rodzaju serwisy z kontrowersyjnymi treściami, pokroju Sadistic i Crazyshit. Z oczywistych względów go nie podlinkujemy, jednak ciekawscy z łatwością je znajdą.

Morderca nie wyraził skruchy


Guilhermo Alves Costa został już zatrzymany przez brazylijską policję i przyznał się do stawianego mu zarzutu morderstwa. Swój czyn tłumaczył tym, że dziewczyna "po prostu stanęła na jego drodze"

Źródło: Crazyshit