Instalki.pl » Aktualności » Internet » Problemy z logowaniem i aktywacją HBO GO? Awaria serwisu VOD
Sobota, 02 Styczeń 2021 20:37, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
2021-01-02 205029
Najgorszy moment na awarię.

Początek roku i długi weekend to doskonały moment, aby nadrobić filmowe i serialowe zaległości. Z pewnością wielu z Was w tym momencie ogląda ulubione produkcje za pośrednictwem serwisów z wideo na życzenie jak Netflix czy HBO GO. Niestety ten ostatni nie działa najlepiej, a wielu internautów raportuje problemy z logowaniem.

Problemy z lodowaniem - awaria HBO GO


Sam doświadczyłem problemów gdy uruchomiłem aplikację HBO GO na telewizorze. Ku mojemu zdumieniu, zostałem wylogowany. Aplikacja zażądała ponownej aktywacji.

Szybko okazało się, że strona hbogo.pl/activate nie działa prawidłowo. Zamiast standardowych komunikatów widzimy tylko opisy techniczne poszczególnych funkcji w stylu gw_getstarted_02_select_an_option.

2021-01-02 195946
Strona aktywacji HBO GO / foto. własne

Na szczęście sama usługa VOD działa poprawnie, przynajmniej w aplikacji mobilnej. Awaria została już potwierdzona przez HBO. Na oficjalnym profilu na Facebooku poinformowano:

Godz. 12:09:

Status serwisu HBO GO: W tej chwili odnotowujemy problemy techniczne. Część użytkowników może mieć trudności z korzystaniem z naszego serwisu. Bardzo przepraszamy za niedogodności. Nasz dział techniczny pracuje nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu.

Godz. 19:01

Aktualizacja: Problem został zidentyfikowany i rozwiązany. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość. Jeśli problem nadal występuje, albo jeśli masz jakieś pytania, wyślij do nas email na adres: kontakt(@)hbogo.pl. Dziękujemy.

Przeglądając komentarze użytkowników widać jednak, że problem nadal występuje. Czekamy na kolejne komunikaty.

Źródło: wł.