Instalki.pl » Aktualności » Internet » Play na kartę: 100 GB za darmo i dwa razy więcej internetu w pakietach
Czwartek, 01 Październik 2020 15:27, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Play 100 GB
Jesienne promocje w Play.

Play ogłosił dwie oferty dla nowych i obecnych klientów swojej sieci. Od dzisiaj kupujący w najbliższym czasie starter Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku, a dla obecnych klientów dostępne są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.

Play przygotował atrakcyjną ofertę dla nowych klientów, oferując promocyjny pakiet aż 100 GB za darmo. Wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play, po czym aktywować „Internet za darmo do końca roku” w aplikacji Play24 w zakładce Pakiety. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 r.

Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na dedykowanej stronie.

Jesienne promocje w Play na kartę

Nowe pakiety internetowe w Play


Play proponuje również rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień potrzebują dużej ilości internetu, aby wygodnie surfować po sieci, czy korzystać z mediów społecznościowych. Od dzisiaj klienci, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie.

Wraz z początkiem października pakiet 1 GB kosztuje 5 zł, a opcja za 30 zł oferuje nawet 30 GB internetu do wykorzystania. Paczki mogą być wykupione jednorazowo na okres 30 dni lub cykliczne, które same odnawiają się co miesiąc pod warunkiem posiadania środków na koncie. Pakiety można włączyć w taryfach Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta.

Klienci mają także do wyboru wiele propozycji pakietowych, w których oprócz paczek internetu otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y. Wśród nich są: SOLO M za 25 zł miesięcznie z 10 GB, SOLO L z 15 GB internetu w cenie 30 zł oraz SOLO XL 5G w cenie 35 zł z internetem bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością).

Źródło: Play