Instalki.pl » Aktualności » Internet » Internet Play NetBOX z większymi pakietami danych
Środa, 23 Wrzesień 2020 10:40, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
internet Play NetBOXZmiana oferty.

Play odświeżył ofertę na internet stacjonarny. Pakiet 300 GB z pełną prędkością jest teraz dostępny w nowej cenie 70 zł miesięcznie. Co więcej, operator rozszerzył obecną ofertę o dwa, zestawy - 400 GB oraz 500 GB.

Play NETBOX to internet domowy działający w oparciu o łączność operatora sieci komórkowej. Według Play, połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem Wi-Fi eliminuje problem niewystarczającego zasięgu spowodowanego odległością od nadajników, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach.

21 dni na testowanie


W NETBOX klient ma do wyboru cztery pakiety oraz dwa zestawy urządzeń - router ZTE kat. 6 dedykowany terenom wiejskim z anteną kierunkową oraz router HUAWEI kat.12 z anteną dookólną, która sprawdzi się na obrzeżach miast i w małych miejscowościach.

Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych - 300 GB w cenie 70 zł, 400 GB za 80 zł, 500 GB za 90 zł. W każdej z tych ofert zarówno urządzenie, jak i jego standardowa instalacja przez technika jest darmowa. Co ważne, Play oferuje również możliwość przetestowania urządzenia i jego możliwości przed zakupem przez 21 dni.

Internet domowy z NETBOXEM może zostać rozszerzony również o PLAY NOW TV BOX w ofercie podstawowej z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 zł miesięcznie, lub rozszerzonej o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w kwocie 35 zł. Więcej informacji na temat oferty dostępnych jest na stronie Play NETBOX.

Źródło: Play