Instalki.pl » Aktualności » Internet » Nie działają zdjęcia na Facebooku i w Messengerze. To awaria
Środa, 03 Lipiec 2019 19:42, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
FB awaria
Problemy platformy społecznościowej.

Od kilku godzin użytkownicy Facebooka i powiązanych z nim usług jak Messenger zgłaszają problemy z dostępem do multimediów.

"Witam, mam problem odnośnie wyświetlania zdjęć na Facebooku i messengerze, gdy ktoś mi wysyła pojawia się tylko pusty obraz jak na zdjęciu. Ktoś może wie jak to naprawić?" - czytamy na jednej z grup. Wystarczy jednak odwiedzić Facebooka aby przekonać się, że coś jest nie tak.

2019-07-03 194424
Przykładowy post z grupy na FacebookuUżytkownicy oczywiście są zdezorientowani bo nie widzą czy problem leży po stronie urządzenia, dostawcy internetu czy samego Facebooka. Wygląda na to, że zawiodło to ostatnie ogniwo.

Wiele wskazuje na to, że problemy dotyczą nie tylko wyświetlania i przesyłania zdjęć na samym Facebooku ale i Messengerze, WhatsAppie czy Instagramie.

Facebook za pośrednictwem Twittera poinformował, że wie o problemie i stara się przywrócić wszystko do normalnego użytku.Co robić? Pozostaje czekać aż programiści uporają się z awarią. Do tego czasu wysyłanie zdjęć z wykorzystaniem infrastruktury Facebooka może być utrudnione.