Instalki.pl » Aktualności » Internet » Pakistański rząd prowadził transmisję na żywo z kocim filtrem
Poniedziałek, 17 Czerwiec 2019 10:00, Wpisany przez Maksym Słomski
Koci filtr transmisja

Bo z odpowiednim filtrem wszystko jest lepsze.


W końcu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że widziałem już wszystko. Jeśli wydaje się Wam, że doklejanie sobie na zdjęciach i nagraniach filtrów z psimi nosami jest domeną 13-letnich dziewczyn, to... pewnie macie rację. Okazuje się jednak, że także nieco starsze i poważniejsze osoby mają tendencję do robienia rzeczy dziwnych. Dowodem na to niech będzie to, co wydarzyło się właśnie w Pakistanie.

Rząd pakistańskiej prowincji Chajber Pasztunchwa prowadził kilka dni temu na Facebooku transmisję z konferencji prasowej w Peszewarze. Zgromadzeni na tej konferencji politycy przekazywali opinii publicznej i dziennikarzom informacje na temat decyzji podjętych w trakcie ostatniego posiedzenia rządu. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie to.Dobrze widzicie. Na oficjalnej transmisji rządowej ktoś postanowił aktywować filtr z kocimi uszami i wąsami. Prowadzący konferencję Shaukat Ali Yousafzai wyglądał doprawdy uroczo - podobnie jak inni mówcy. W tym miejscu rodzi się wiele pytań.

Pakistan stream koci filtr


Czy osoba prowadząca transmisję chciała zakpić z rządzących? Czy koci filtr włączono celowo? Jeśli włączono go celowo i za zgodą polityków, to czy licuje on z powagą pełnionego przez występujących przed kamerami urzędu? Opinia publiczna szybko podzieliła się na przeciwników i zwolenników nietypowej transmisji.Gdybyście mieli wątpliwości co do prawdziwości całego zajścia, oto artykuł o tej sprawie z India Today.

Chyba zacząłbym oglądać obrady Sejmu RP, gdybym mógł zobaczyć posłankę Pawłowicz z kocimi uszami i wąsami.

Serio.

Może w tym szaleństwie jest metoda?

Źródło: indiatoday