Instalki.pl » Aktualności » Internet » Lotto już wkrótce w internecie! Znamy szczegóły
Niedziela, 25 Listopad 2018 18:50, Wpisany przez Amadeusz Cyganek
maszyny 5
Zagramy w "totka" także w sieci.

Mimo upływu lat popularność gier liczbowych organizowanych przez Totalizator Sportowy wcale nie maleje - w Lotto co i rusz padają regularne rekordy, co oczywiście jest pochodną wyższych opłat, ale także bardzo dużej liczby osób grających. Teraz baza klientów może się jeszcze bardziej powiększyć, bowiem już niebawem w Lotto, Ekstra Pensję, Kaskadę czy Multi Multi zagramy przez Internet.

O planach uruchomienia cyfrowej platformy służącej do umieszczania zakładów w grach liczbowych wiemy już od września - wtedy to Totalizator Sportowy poinformował, że firma ma plany co do dalszego rozwoju usług w sieci. Teraz wiemy nieco więcej - pewnym jest, że serwis będzie nazywał się iLotto i zostanie on udostępniony w dwóch formatach - tradycyjnej strony internetowej oraz aplikacji mobilnej dostępnej na smartfony i tablety.

1280px-Lotto logo polska.svg
Platforma będzie oczywiście umożliwiać zawieranie zakładów i ich kupno drogą internetową - warto wspomnieć, że już jakiś czas temu w sieci istniał portal o nazwie Lottoland, który pozwalał nam na dokonanie takowej transakcji. Wiele osób miało jednak dość spore opory przed korzystaniem z jego usług zwłaszcza dlatego, że był to serwis zarejestrowany za granicą naszego kraju i nie posiadał oficjalnej licencji Totalizatora Sportowego. Wkrótce później strona została jednak wpisana na listę domen zakazanych po wejściu w życie tzw. ustawy hazardowej.

Oczywiście korzystanie z iLotto będzie wymagało od nas weryfikacji swojej tożsamości - najpewniej zostanie ona zrealizowana na modłę portali bukmacherskich, gdzie warunkiem koniecznym jest przesłanie skanu dowodu osobistego. Co ciekawe, popularne gry liczbowe nie będą jednak jedynym elementem składowym nowej usługi - znajdziemy tam bowiem także inne gry losowe, a także zostanie uruchomione internetowe kasyno, więc możliwości na pomnożenie (lub utratę) swojej gotówki będzie mnóstwo.

15b
Platforma powinna wystartować jeszcze w tym roku - obecnie trwają zaawansowane testy, więc wiele wskazuje na to, że w ciągu kilku tygodni zawrzemy zakłady w Lotto przez internet. Nie da się ukryć, że najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z największym serwisem z grami losowymi w Polsce. Wydaje się także, że na przestrzeni kolejnych miesięcy Totalizator Sportowy może pokusić się o wprowadzenie oferty zakładów bukmacherskich, co może stanowić sporą konkurencję dla największych serwisów tego typu w naszym kraju, jak chociażby Totolotek, Fortuna czy STS.

źródło: wirtualnemedia