Instalki.pl » Aktualności » Internet » Fakt Mobile - nowy operator na polskim rynku
Czwartek, 11 Czerwiec 2015 10:48, Wpisany przez Wojtek Onyśków
fakt mobile
Fakt Mobile to nowy wirtualny operator, który wkracza na polski rynek. Sieć będzie korzystać z nadajników Play, oferując zasięg LTE pokrywający 70% terenu Polski. Klienci otrzymają jedną prostą ofertę na kartę wraz z atrakcyjnymi pakietami, które umożliwią np. korzystanie z internetu mobilnego.

Podstawowa taryfa Fakt Mobile zakłada stałe stawki za rozmowy i SMS-y. Będzie to odpowiednio 15 groszy za minutę połączenia lub 1 SMS do wszystkich sieci. Użytkownicy będą ponadto mogli wykupywać dodatkowe 30-dniowe pakiety według swoich potrzeb. Za ich pomocą otrzymamy np. nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci za 19 złotych miesięcznie czy pakiet internetu mobilnego 4 GB także za 19 złotych.

Warto zaznaczyć, że zasilenie konta dowolną kwotą przedłuża jego ważność o rok. Użytkownicy mogą również korzystać z szybkiego internetu LTE, gdyż Fakt Mobile korzysta z zasięgu sieci Play.

Poniżej prezentujemy pakiety dodatkowe, jakie można wykupić w ramach Fakt Mobile:

fakt mobile tabelaPakiety 30-dniowe w Fakt Mobile

Konto w Fakt Mobile można doładować za pomocą zdrapek Play, poprzez strony internetowe banków czy bezpośrednio z serwisu internetowego doladowania.play.pl.

Startery sieci kosztują 5 złotych i pojawią się w kioskach już dzisiaj jako dodatek do gazety Fakt. Od poniedziałku trafią do regularnej sprzedaży w kioskach Ruchu i Kolportera oraz w okienkach Poczty Polskiej.

Źródło: Fakt Mobile