Instalki.pl » Aktualności » Internet » Dropss - czysty internet od Netii na kablach Orange
Wtorek, 29 Lipiec 2014 13:34, Wpisany przez Mateusz Ponikowski

dropss

Netia wprowadziła nową ofertę internetu dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange. "Dropss Powered by Netia" to internet do 20 Mb/s na kablach Orange, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza za 49,90 zł miesięcznie.

Oferta Dropss skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Grupy Netia, aktywnych użytkowników usług na bazie łączy Orange Polska (dawna Telekomunikacja Polska). Usługa dostępna na uwolnionych liniach byłego monopolisty, w ramach dostępu regulowanego LLU, kosztuje 49,90 zł miesięcznie (z e-fakturą). Z Dropssa mogą skorzystać wszyscy, którzy zawrą z operatorem umowę na czas nieokreślony.

W przeciwieństwie do konkurencji, kupując internet Dropss, klient nie musi kupić usługi telefonicznej i nie musi ponosić opłaty za utrzymanie łącza, która w Orange Polska wynosi 29,24 zł brutto.

Jedyną usługa dodatkową, którą można zamówić do internetu Dropss jest HBO GO w cenie 25 zł miesięcznie (umowa na czas nieokreślony, pierwszy miesiąc na próbę w cenie 1 zł). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł.

Zakup usługi Dropss możliwy jest wyłącznie poprzez stronę dropss.pl.

Źródło: Netia