Instalki.pl » Aktualności » Hardware » LG LU6200 z ekranem HD i Androidem
Piątek, 16 Wrzesień 2011 16:27, Wpisany przez Katarzyna Pura
Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że LG łatwo odpuści walkę o klientów na rynku high-endowych telefonów komórkowych, to byliście w wielkim błędzie. Koreański koncern z całą stanowczością zaznacza swoją obecność i przekonuje do siebie smartfonem LU6200, którego parametrów technicznych może mu pozazdrościć znaczna część konkurencyjnych urządzeń.

Najnowszy, niezaprezentowany na razie telefon LG, ma w sobie wszystko, czego można oczekiwać od smartfonów najnowszej generacji. Jednak jego największą zaletą jest niewątpliwie ekran. Wyświetlacz LG LU6200 posiada przekątną 4,5", a jego rozdzielczość to - uwaga - HD, czyli 1280 x 720 pikseli. Smaku dodaje jeszcze fakt, iż jest to jednostka wykonana w technologii IPS, znanej między innymi z iPada, zapewniająca świetny kontrast i odwzorowanie kolorów, a także szerokie kąty widzenia.Urządzenie pracujące pod kontrolą Androida Gingerbread zostało wyposażone w dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHZ, NFC, aparat o rozdzielczości 8 Mpix, WiFi, kamerkę 1,3 Mpix, 1GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 1830 mAh.

Parametry techniczne LG LU6200 ma świetne - co do tego nie ma wątpliwości. Cenę poznamy gdy producent zdecyduje się wprowadzić model na rynek.

Źródło: Unwiredview