Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Absurdalnie tania frytownica beztłuszczowa w Lidlu. Są też inne gadżety
Piątek, 20 Styczeń 2023 14:39, Wpisany przez Maksym Słomski
lidl frytkownica
Najciekawsze promocje na elektronikę i gadżety z nowej gazetki Lidla.

Kolejny dzień, kolejne wyprzedaże. Trudno jest nadążyć za wszystkimi promocjami na elektronikę użytkową oraz ciekawe gadżety i akcesoria w polskich supermarketach, więc przeglądami gazetki za Was, prezentując później najciekawsze produkty, jakie udało nam się znaleźć. Tym razem w moje ręce wpadła najnowsza gazetka Lidla, z której ceny obowiązują od 23.01. Jest parę interesujących pozycji, a na pierwszy plan wysuwa się frytkownica beztłuszczowa. Wbrew nazwie przyrządzisz w niej znacznie więcej potraw, niż tylko frytki.

Wyprzedaż elektroniki i akcesoriów w Lidlu - od 23.01


Słuchawka prysznicowa z podświetleniem LED? Dlaczego nie! Ta od Livarno kosztuje 44,99 złotych i sprzedawana jest w dwóch różnych wzorach. W chromowanym korpusie LED-y znajdują się nie dla samej ozdoby. Kolor światła LED zmienia się wraz z temperaturą wody. I tak, woda do 30 stopni Celsjusza symbolizowana jest kolorem niebieski, 31-39 stopni Celsjusza - zielonym, a powyżej 40 stopni - czerwonym.

lidl wyprzedaz 1
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Lidla

Od poniedziałku w sprzedaży ponownie będą elektronarzędzia Parkside, w obniżonych cenach. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 150 Nm 20 V kosztuje 349 złotych zamiast 449 złotych, ale w zestawie nie znajdziecie akumulatora. Akumulatorowa pilarka wgłębna 20 V wyceniona jest na 599 złotych (obniżka o 100 złotych), a akumulatorowy laser krzyżowy 360-stopniowy 4 V kosztuje 229 złotych zamiast 279 złotych.

lidl wyprzedaz 2
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Lidla

Ekipom remontowym lub ambitnym majsterkowiczom spodoba się agregat malarski 550 W ze zintegrowaną dmuchawą za 699 złotych. Nadaje się do gęstych i płynnych farb, lakierów wodnych i lazur. System Airless ma umożliwiać równomierne nakładanie farby za pomocą poziomego lub pionowego strumienia.

lidl wyprzedaz 3
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Lidla

Frytkownica beztłuszczowa z Lidla - od 26.01


Prawdziwym przebojem najnowszej oferty wydaje się frytkownica beztłuszczowa 900 W, sprzedawana w cenie 149 złotych zamiast 179 złotych, tylko od czwartku do niedzieli lub do wyczerpania zapasów. Połączenie gorącego powietrza z grillem pozwoli przyrządzić różne smaczne, szybkie i zdrowe dania - warzywa, krewetki, udka z kurczaka... nie tylko frytki. Płynna regulacja temperatury w zakresie 80-200 stopni to niewątpliwy atut.

Sklep marki SilverCrest w internetowym sklepie Lidla poleca 98 procent użytkowników. Sprzęt objęto 3-letnią gwarancją.

lidl wyprzedaz 4 frytkownica beztluszczowa
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Lidla

Pozostając jeszcze przy zdrowym odżywianiu, warto zerknąć w stronę wyciskarki wolnoobrotowej 300 W od SilverCrest, która pozwoli przyrządzić pełnowartościowe soki ze świeżych owoców i warzyw. Cena to 249 złotych, zamiast 329 złotych - tylko od czwartku do niedzieli.

lidl wyprzedaz 6
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Lidla

Udanych łowów!

Źródło: mat. własny via Lidl