Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Tania elektronika w Netto. Docenisz pierwszy i drugi gadżet
Piątek, 05 Sierpień 2022 12:40, Wpisany przez Maksym Słomski
netto tania elektronika 08 2022
Sprawdź nową ofertę.

Sieć sklepów Netto w brutalny sposób przypomina uczniom szkół podstawowych i średnich, że do końca wakacji został niecały miesiąc. Najnowsza gazetka Netto zawiera artykuły szkolne i komputerowe, które trafiły już na półki sklepowe i będą znajdowały się na nich do środy 10.08.2022 lub do wyczerpania zapasów. Zgodnie z tradycją sprawdziliśmy, jakie ciekawe gadżety można kupić na wyprzedaży.

Wyprzedaż elektroniki w Netto - 5.08.2022


Trwają upały, więc jeśli korzystacie z laptopa, to możecie uprzyjemnić sobie pracę na nim kładąc go na specjalnej chłodzącej podkładce. Chłodząca podkładka pod laptopa z Netto kosztuje 49 złotych i wyposażono ją w dwa wejścia USB i wentylator o średnicy 14 centymetrów. Pamiętajcie: niższe temperatury to często wyższa wydajność. Niemałym atutem jest regulowany kąt jej nachylenia.

Na tej samej stronie gazetki widnieje lampka biurkowa z ładowarką indukcyjną. Cena na poziomie 69 złotych naprawdę nie wydaje się wygórowana. To sprzęt o regulowanym kącie nachylenia modułu święcącego, oczywiście z LED-ami i trzema trybami świecenia. Zasilacie ją poprzez złącze USB.

A może budzik elektroniczny, ułatwiający wstawanie z projektorem czasu, pozwalającym w nocy w trymiga sprawdzić godzinę? Taki sprzęt to wydatek rzędu 39 złotych. A może klawiatura komputerowa, membranowa za 29 złotych? Mechanik to nie jest, ale przynajmniej nie obudzi rodziców lub rodzeństwa śpiących za ścianą.

netto 1
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z Netto

Netto sprzedaje również tanie słuchawki. Słuchawki douszne z mikrofonem w dwóch kolorach kosztują tylko 10 złotych i są przewodowe. Cudów się nie spodziewajcie, ale jeśli szukacie czegoś na plażę lub na zapas... dlaczego nie? Nieco ładniejsze słuchawki z misiami lub jednorożcami kosztują 19 złotych i dostarczane są z etui w zestawie.

Tanio w Netto da się kupić jeszcze bezprzewodową ładowarkę do telefonu (35 złotych), myszkę bezprzewodową z akumulatorem i podświetleniem (25 złotych) i słuchawki nauszne z mikrofonem, kocimi uszkami (sic! to "modne") i w dwóch kolorach (49 złotych).

netto 2
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z Netto

To by było na tyle. Coś wpadło Wam w oko?

Źródło: mat. własny z Netto