Instalki.pl » Aktualności » Hardware » Tania elektronika w Netto od poniedziałku 24.01.2022. Lista produktów
Niedziela, 23 Styczeń 2022 19:48, Wpisany przez Maksym Słomski
netto tania elektronika 24 stycznia
Kilka mocnych propozycji.

Już dawno w żadnej sieci supermarketów w Polsce nie było aż tak atrakcyjnej wyprzedaży elektroniki jak ta, która startuje 24 stycznia w Netto. W najbliższy poniedziałek w popularnych sklepach zagości kilkanaście interesujących gadżetów w niskich cenach. Jakby tego było mało, garść produktów zostanie naprawdę mocno przeceniona względem zwyczajowej, cyklicznej oferty.

Wyprzedaż gadżetów w Netto 24.01.2022


Moją uwagę na samym początku zwrócił niewielki soundbar z Bluetooth o wymiarach 32x6x7 centymetrów. Kompaktowa "grajbelka" wyposażona została w złącze USB oraz AUX, umożliwiające przesyłanie muzyki wprost na głośnik oraz przewodowe połączenie na przykład z telewizorem lub komputerem. Moc na poziomie 3 W nie jest duża, ale w cenie 69 złotych trudno wymagać czegoś więcej.

Na osoby szukające głośnika bezprzewodowego o wyższej mocy czeka 10-watowy głośnik Bluetooth z 8-calowym przetwornikiem oraz... mikrofonem. Tak, tak, sprzęt o wymiarach 26x21x84 cm nadaje się świetnie na imprezy karaoke. Ach, ma wbudowane radio FM. Cena to 129 złotych.

tania elektronika netto 1
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Netto

Jeżeli Wasza babcia lubi słuchać radio, możecie sprawić jej na prezent radiobudzik w stylu retro. Jest całkiem ładny, wspiera łączność Bluetooth (może pełnić rolę głośnika), a także ma wbudowany czytnik kart micro SD. Co ciekawe, obsługuje nawet prowadzenie rozmów telefonicznych. Cena: 69 złotych.

Poszukujący akcesoriów do smartfona powinni rozglądać się za uchwytem na smartfon lub tablet (14 złotych, różne rodzaje), kabelkami USB Lightning, USB-C oraz micro USB (od 13 złotych), uniwersalnym stojakiem na telefon lub tablet (10 złotych, różne rodzaje) lub prostą ładowarką sieciową z dwoma złączami USB za 23 złote.

tania elektronika netto 2
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Netto

W ofercie jest też taśma LED o długości 3 metrów z pilotem, sprawdzająca się w roli oświetlenia ambientowego pokoju, biurka gracza lub wnętrza obudowy komputerowej. Cena na poziomie 45 złotych raczej nie zrujnuje niczyjego portfela.

tania elektronika netto 3
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Netto

Wśród produktów przecenionych od 14 do nawet 40% są:

  • Smartwatch dla dzieci - 59 złotych
  • Kamerka internetowa HD - 35 złotych
  • Klawiatura Tracer Gamezone Ores RGB - 59 złotych
  • Słuchawki Bluetooth TWS (różne kolory) - 59 złotych
  • Tło fotograficzne typu green screen - 30 złotych
  • Ergonomiczna podkładka pod mysz - 15 złotych
  • Kamera internetowa - 49 złotych

tania elektronika netto 4
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Netto

To wszystko? Nie. Polecam żarówki LED od Toshiba. Kosztują tylko 5 złotych za każdy z rodzajów - E14, E27 i GU10. Świecą naprawdę ładnym światłem i są tanie jak barszcz. Wiem co mówię, niedawno zainstalowałem kilka takich żarówek.

tania elektronika netto 5
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu z gazetki Netto

Udanych łowów!

Źródło: Netto